SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
4. Velká ninja válka - 1. Jak to všechno začalo

Tato série je na námět, který mě napadnul, když jsem četl FF od Amy-chan a ta povídka se jmenuje ......ALIVE?! zde je odkaz na první kapitolu:[?:http://147.32.8.168/?q=node/50665 .....ALIVE?! 01]
Četl jsem 11 dílů a od teď se začne děj lišit, podle toho jak to budu psát já. Povídku jsem nazval:

4. velká ninja válka
1. Jak to všechno začalo

Mladý blonďatý ninja se probouzel ve své posteli, ale nebyl tam sám. Byla tam sním jeho milovaná láska. Už to bylo devět měsíců, kdy počali spolu dítě. Když si vzpomněl, jak celou dobu se na něho lidé, které potkával, dívali takovým divným způsobem, tak ho to trošku zamrzelo, ale byl šťastný že bude mít potomka. otočil se ke své přítelkyni a jemně ji pohladil po jejím již pěkně narostlém bříšku. Ona se jen pousmála a spala dál. Narutovi něco říkalo, aby zůstal doma. Měl z dneška velmi špatný pocit. Ale nakonec se přemluvil a šel si dát studenou sprchu, aby se probral. Oblékl se a ještě jednou se podíval na Sakuru a pomyslel si, že takhle nevypadá vůbec jako ta drsná mlátička jakou zná z mládí. Vyšel z domu a hned si všiml nějakého rozruchu. Všude okolo uviděl běžet ninji, kteří směřovali k hlavní bráně. Na nic nečekal, složil v rychlém sledu několik pečetí a se závanem větru zmizel.
Objevil se na hradbách, které se obepínali celou Konohu.
„Co se stalo, bábi Tsunade?“ hned se zeptal Hokageho, když si všimnul, že stojí vedle něho. Ta se na něho podívala a řekla:
„Podle zpráv se k nám blíží skupina o deseti členech, v černých pláštích. Nikdo neví kdo to je.“ Nad tím se mladý Uzumaki velmi podivil a řekl:
„Myslíš, že by to mohli být Akatsuki?“ podle výrazu v její tváři poznal, že myslí na to samé.
„Mohli by to být oni, ale není jich už deset, takže doufám, že to nejsou oni,“ odvětila mu. Najednou se z bílého kouře vedle něho objevila Sakura společně s Kakakashim.
„Já myslel, že ještě spíš, miláčku?“ zeptal se udiveně Naruto.
„Hned jak jsi odešel, tak se k nám zastavil Kakashi-sensei a chtěl, abys sem šel. Ale když zjistil, že už nejsi doma, tak na mě počkal a vzal mě sebou,“ odvětila mu dívka s růžovími vlasy.
„Víš já tě nechtěl budit, když jsi tam spala jako andělík,“ přiznal Uzumaki a přivítal ji polibkem.
„Už víte co se děje?“ zeptal se mezi tím Kakashi. Tsunade mu řekla to samé co před chvílí Narutovi. Když to Sakura uslyšela, tak sebou trošku škubla.
„Mohl by to být on?“ ptala se sama sebe v mysli. Z přemýšlení ji vyrušil nějaký člen ANBU, který se vedle nich objevil s hlášením:
„Už jsou na dohled. Za pár minut zjistíme kdo jsou a co chtějí.“ Když to dořekl, tak zase zmizel. Všichni napjatě čekali co se bude dít v následujících minutách. Cizinci se zastavili před bránou a jeden muž vystoupil ze skupiny a začal mluvit:
„Je to už dvacet let co jsem zde byl na posledy. Nebojte se nás, nepřišli jsme ve zlém…“ Ani to nedořekl a někdo mu skočil do řeči:
„A kdo říkal, že se vás bojíme? Akatsuki nejsou nic a nic horšího přijít nemůže!“ Cizinec pozvedl hlavu a podíval se na toho ninju co to řekl. Byl to mladý blonďák s podivnými čárkami přes tváře. Vypadali jako jizvy. Kakashimu a Tsunade hlas toho muže připadal strašně povědomí. Chvíli nad tím přemýšleli a snažili si vzpomenout, kde ho jen už slyšeli, když v tom je zase přerušil ten muž:
„To jsem rád, že Konoha má takového ninju, který se nezalekne ničeho. Budete to potřebovat. My jsme ninjové z nové organizace zvané Ushi, která byla zformována k boji proti Akatsuki. A teď se vracíme domů.“ Mezi ninji z Listové se začalo šuškat o tom kdo to jen může být, když vtom se všichni zarazili. Cizinci si sundali pláště a všichni na ně udiveně zírali. Nevěřili vlastním očím. Chvíli ticha prolomil výkřik Sakury, která se objevila dole před tím ninjou co právě mluvil. Byl to muž se stejnými vlasy jako Naruto. Jeho tvář byla mezi pěti tvářemi předchozích Hokagů.
„Miláčku…“ zněl ten výkřik Sakury. Objala Namikaze Minata a začala se sním líbat. On jí vroucně vracel její polibky. Všichni na ně stále udiveně dívali, až na jednu osobu, které zrovna puklo srdce. Mladý Uzumaki měl co dělat, aby potlačil svoje pocity.
„Senseii…“vydechl překvapeně Kakashi.
„Jak je to možné? A co má znamenat to Sakuřino vystoupení?“ divila se Tsunade a otočila se na Naruto. Viděla jak moc ho to ničí a začala ho litovat.
„Co to má znamenat?“ vykřikl Naruto. Líbající pár se od sebe nechtíc odtrhnul a Minato mu řekl:
„To dítě co čeká není tvoje, synu. Vymysleli jsme spolu plán se Sakurou, ona tě opila, svlékla a všechno narafičila, tak aby sis myslel, že jsi s ní něco měl. Celé to udělala proto, aby mě nemusela vyzradit!“ To co řekl všechny zarazilo. Všichni Uzumakiho přátelé ho litovali. A to i Sasuke, který stál mezi těmi ninji, co přišli společně se čtvrtým Hakogem.
„Ach ne, Naruto…“ řekla potichu Tsunade. Kakashi si v mysli říkal, jak něco takového mohli Narutovi udělat. Mladý blonďatý ninja sevřel ruce v pěst a vykřikl:
„Ty nejsi můj otec!“ Složil s takovou rychlostí, že ani jeden z uživatelů sharinganu nestíhali, několik pečetí a zmizel se závanem větru.

„To nás necháš stát, před bránou, Tsunde?“ zeptal se jí zase Minato. Současná Hokage zakroutila hlavou, a nechala je vstoupit. Hned jak byli všichni za branou, tak na příchozí zavolala Tsunade tvrdým hlasem:
„Pojďte všichni do jednací místnosti!“ A v bílém kouři zmizela. Někteří členové organizace Ushi, si chtěli popovídat se svými přáteli, které ve vesnici měli, ale raději hned následovali současnou Hokage, společně s Kakashim a Sakurou.
Všichni se usadili u stolu v jednací místnosti a Tsunade hned vyzvala Minata aby začal vysvětlovat. Ten se jen nadechl a začal:
„Když jsem zapečeťoval Kyuubiho do mého syna, tak jsem zůstal naživu, díky Kushině, která si se mnou vyměnila nějakou podivnou technikou život. Už v té době jsem věděl o tom že Uchiha Madara dává do hromady zločineckou organizaci, která bude jednou velkou hrozbou. A tak jsem se rozhodl, že potřebujeme sílu proti nim. Odešel jsem a chodil po světě. Hledal jsem nějaké silné spojence. Podařilo se mi před pěti lety dát dohromady dalších osm lidí, takže nás bylo devět. Pár let potom jsem potkal Sasukeho a přesvědčil jsem ho aby se k nám přidal. Vybudovali jsme si ve všech velkých ninja zemích skrýše, abychom mohli nepozorovaně sledovat své protivníky. Potom jsem potkal tady Sakuru a zamiloval se do ní. A zbytek už asi víte.“ Tsunade chvíli mlčela ale do toho se ozval Kakashi:
„Víte jak se musí Naruto cítit? Ten se s tím nevyrovná!“ Tato věc Sakuru už chvíli tížila, ale teď už jí to bylo jedno, protože konečně mohla být se svým pravým přítelem.
„Ten? Bude se muset s tím vyrovnat!“ odpověděl mu tvrdě jeho sensei. Takhle ho neznal.

O měsíc později:

Život ve vesnici plynul stále dál stejným tempem. Byl právě večer a v jedné budově bylo zasedání rady společně s organizací Ushi. Rada se skládala ze všech důležitých členů všech klanů. Na této poradě měl být Namikaze zvolen zase Hokage, protože Tsunade se toho chtěla vzdát. Ničilo ji dívat se na Naruta jak pořád mizí z vesnice a s nikým nemluví. Byli tam všichni z Narutovi generace, protože se už vypracovali, tak vysoko, že vedli své rodné klany.
„Takže kdo je pro, aby se tady Minato Namikaze opět ujal postu Hokage?“ ptal se Tsunade. Všichni přítomní zvedli ruce. Hokage se usmála a prohlásila:
„Takže tě Minato prohlašuji za šestého Hokageho.“ Hned jak to dořekla, tak mu všichni začali gratulovat, společně se Sakuroum která sem přišla z porodnice. Nedávno porodila zdravého chlapečka, ale tuto událost si prostě nemohla nechat ujít. Najednou se ozval náraz a rozrazili se hlavní dveře. Všichni se hned tím směrem podívali. Stál tam Naruto. Ještě než stihnul něco udět tak hned k němu přiskočili Kakashi a Yamato a každý ho držel za jednu ruku, aby nic neprovedl. Namikaze se usmál a řekl:
„Přitáhně ho sem!“ Kakashi a Yamato zabrali a táhli ho k jejich novému Hakagemu. Naruto se na ně jen nenávistně díval.
„Copak tě se přivádí synáčku? Že by jsi se přišel poklonit svému novému vůdci?“ zeptal se ho. Uzumaki se nadechl a se známkou zlosti mu odpověděl:
„Tebe jako Hokageho nikdy neuznám!“ Minato se usmál a zase se zeptal:
„A co s tím chceš dělat? Vidíš jak jsi slabý? Ani jsi se na nic nezmohl, jak jsi sem vpadl!“ Naruto se usmál. Najednou se nikdo z přítomných nemohl, ani pohnout. Mohli pohybovat jenom se svými hlavami.
„Co to je?“ divil se Shikamaru. Naruto se začal smát na celé kolo. Jednoduše se vyprostil ze sevření svých dvou senseiů a šel přímo proti svému otci.
„Kdo je tu teď slabý?“ řekl mu se smíchem Naruto. Namikaze se na něho díval takovým divným pohledem ve kterém se mísil strach a nenávist.
„Čeho tím chceš dosáhnout?“ ptal se hned Tsunade.
„Mysleli jste si všichni, že to nechám jen tak to co mi ti dva udělali?“ odvětil jí.
„A co chceš dělat, příteli? Vždyť jsme organizace proti těm co tě loví?“ zvolal na něho Sasuke. On byl jediný se kterým se Naruto ten měsíc bavil a tak se z nich stali ještě lepší přátelé.
„Znám moc dobře rozpoložení sil. Akatuski podporuje Mlžná společně s Mračnou. Vás podporuje Písečná, Kamenná a teď i Konoha. A proto oběma organizacím vyhlašuji válku,“ odpověděl mu Uzumaki. Místností se ozval smích. Všichni se tomu smáli.
„Když chceš někomu vyhlásit válku, tak musíš mít armádu, která stojí za tebou a nemůžeš to dělat sám,“začal ho poučovat jeho otec.
„Vytvořil jsem organizaci, která se postaví Akatsuki i Ushi. Pojmenoval jsem ji Mokushiroku! Stojí za mnou všechny menší vesnice v čele s Myouboku a Zvučnou,“ okřikl ho a dodal: „Klidně si mě prohlaste za nukenina, já se neplánuji vrátit!“ Otočil se a pomalu odcházel, když v tom ho zastavil výkřik:
„A proč nás rovnou všechny tady nepobiješ?“ divil se Juugo, kterého přivedl sebou Minato. Naruto se usmál a řekl:
„Protože chci vidět, jak bude trpět, až vám jeden po druhém budou umírat vaši drazí.“ Ještě se jednou rozhlédl po místnosti a zastavil se pohledem na Tsunade a řekl jí:
„Já myslel, že kage je nejsilnější ninja ve vesnici, že?“ Tsunade jen přikývla a poslouchala dál jeho slova:
„Tak to potom nechápu, jak se mohl někdo jako on stát Hokagem. Vždyť s tou jeho titěrnou silou mi nesahá ani po kotníky…“ Několik jeho důvěrných přátel, společně s Tsunade začali potichu brečet. Věděli, že se s ním už nikdy nepotkají v dobrém, protože by je musel hned napadnout, kdyby je někde potkal. Naruta zaujala ještě jedna postava v místnosti. Byl to vůdce ANBU Root, Danzo. Přistoupil k němu a zeptal se ho:
„Budeš loajální k novému Hokagemu, nebo chceš jít se mnou a bojovat proti němu?“ Donzoovi začali škubat koutky. A se smíchem řekl:
„Nikdy nebudu uznávat žádného Hokageho, dokud to nebudu já!“ Uzumaki přikývnul a propustil ho z paralyzující techniky se slovy:
„Dobře. Skoč pro všechny své vojáky. Počkám na vás za bránou, potom co opustím tuto místnost, tak je ta technika bude držet ještě čtyřicet pět minut. Takže nejdéle za dvacet minut buďte u té brány.“ Danzo přikývl a zmizel.
„Tak se tu mějte, a ještě jedna věc. Země, které patří ke mně poznáte podle toho, že budou mít na hranicích hradby a nad celou tou zemí bude štít,“ naposledy se podíval na Sakuru, která mu přinesla tolik bolesti a se závanem větru zmizel.
V celé místnosti se ozýval hlahol. Všichni probírali to co se stalo.
„Naruto upadl do temnoty. Půjdu a pomůžu mu z ní, tak jako to zkoušel on u mě!“ pronesl Sasuke.
„Chápete vůbec co se stalo?“ okřikla všechny Tsunade a pokračovala: „Díky našemu novému Hakagemu bude další velká světová válka!

______________________________________________________________

Tady je seznam mých povídek:
[?:nevidavat-pls-jeste-neni-hotovy-tak-pls-nevidavejte-diky Seznam mých povídek]

Pls klikněte mi na oba a zahrajte si semnou Laughing out loud
http://j0b3k.mybrute.com

Dodatek autora:: 

Tady je moje další FF serie. Nevím jak se vám bude tento styl líbyt, tak prosím napište koment.

4
Průměr: 4 (4 hlasy)