SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Byakuya Kuchiki

Kuchiki Byakuya- 朽木 白哉


jméno v originále: 朽木 白哉
datum narození: 31.ledna
funkce: Shinigami, kapitán 6 divize, hlava rodiny Kuchiki
vztah: Gotei 13, Soul Society, Kuchiki Clan
výška: 180 cm
váha: 64 kg
oči: fialovošedé
vlasy: černé
partneři: Renji Abarai
bývalí partneři: Ginjirō Shirogane
operativní základny: Kuchiki Manor, Seireitei, Soul Society
Zbraň: Zanpakutō
japponský dabér: Ryōtarō Okiayu
americký dabér: Dan Woren, Yuri Lowenthal (Teenager)Popis:


První kapitán, se kterým se v příběhu setkáváme, byl totiž se svým zástupcem Abaraiem pověřen dovést Rukiu zpět do Soul Society. Teprve po jisté době nám dochází, že tahle mise byla jen záminkou autorů, jak Byakuyu co nejlépe předvést, nějak vytáhnout na světlo, protože tahle akce je pro něj prostě podřadná. Ačkoliv ve srovnání s Byakuyou je podřadné absolutně všechno. Vedle něj by se i anglická královna cítila jako malý spratek s nudlí u nosu. Byakuya se dá vystihnout jedním jediným slovem - noble. Pochází z Kuchiki klanu, což je jeden z čtyř vznešených rodů Soul Society, je nejslavnějších kapitánem a podle toho se také chová.
Plní roli typického chladného a arogantního týpka (jaký nesmí chybět v žádné anime), nikdy se neusměje, nikdy se nenechá přemluvit k trapné akci, nikdy neudělá sebemenší gag ba ani úšklebek, nikoho nemá rád, zásadně neprojevuje své emoce a trpí mylnou domněnkou, že jako šlechtic musí jít příkladem pro úplně, ale úplně všechny. Ani po událostech v Soul Society se z něj narozdíl od většiny ostatních nestane přátelská osoba, na všechny kolem pohlíží s pohrdavým pohledem.
Ačkoliv Byakuya za celou dobu svého učinkování v Bleachi vystřídá všehovšudy tři výrazy: arogantně-netečný, zamyšleně-bolestný a mírně-překvapený, nebyl to vždy takový kus ledu. Dokonce se zmohl i na manželku, ta ale bohužel po pár letech zemřela, což ubohému Bykuyovi zanechalo hluboké šrámy na duši.


A skoro poslední věc, kterou si dovolím ohledně kapitána Kuchikiho zmínit - jeho neovladatelná posedlost a závislost na pravidlech, zákonech a nařízeních jakéhokoliv druhu. Byakuya se v nich naprosto vyžívá, aby splnil rozkaz, jde doslova přes mrtvoly. Z toho vyplývá jeho obrovská nenávist ke kriminálníkům (tedy těm, kteří porušují jeho milovaná pravidla), ať je jejich přestupek jakkoliv nepatrný a zanedbatelný, jediným řešením je podle něj rychlá exekuce.Zajímavosti / Schopnosti / Techniky:


Zanpakutou:
Shikai: Senbonzakura
Získá svou pravou podobu po vyřknutí slova "Chire!" ("Scatter!") a jedná se o formu tisíce čepelí tak drobných, že je nelze spatřit pouhým okem. Jen díky růžovému světlu, které vyzařují, připomínají třešňové (třešeň - sakura) okvětní lístky. Jsou však mnohem krvelačnější než třešně, protože mají nepříjemný zvyk vrhnout se na protivníka a rozsekají jej na cáry.
Bankai: Senbonzakura Kageyoshi
Dělí na dva stavy :[/b]
- 1. fáze se jmenuje Senbonzakura Kageyoshi (One Thousand Cherry Blossoms Brutal Shadows) a jedná se o tisíc růžově zářících mečů, které se rozptýlí kolem bojujících a snaží se nepřítele rozsekat na kousky. Od přírody nesmírně líní jedinci, Byakuyovi můžou závidět, že je dokáže ovládat pouze vlastní vůli, popřípadě je může nasměrovat pohyby rukou (pokud chce, aby se pohybovaly fakt rychle), takže se u boje příliš nezapotí.
- 2. fáze - Hakutieken (White Imperial Blade) se všechny růžové meče spojí zpátky do jediné bílé čepele a Byakuya je pak už opravdu hodně silný...______________________________________________________________

ááááááájem....SMILEY PIG ....chňo chňo

I LOVE UCHIHA SASUKE

5
Průměr: 5 (14 hlasů)