SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Hororové

Hororové

Vampire Knight Resurgence †1

Sledovala som muža.

Dodatek autora:: 

(odkiaľ kam) Vampire Knight manga je u konca...Alebo žeby nie? ;D Tento dej začína tam, kde príbeh Matsuri Hino končí. Kaname je človek. Yuuki ostala so Zerom. Tým sa otvára množstvo ďalších možností a kam až to všetko povedie, sa nedá povedať tak ľahko. Akoby možno povedal Buzz Lightyear: Do nekonečna a ešte ďalej! ;D

(hlavná postava) bude moja vlastná. Kana je dcéra Yuuki a Kanameho.

(ostatné postavy) už prevažne určite poznáte. Neexistuje, aby som vynechala Kanameho, Yuuki, Zera, Hanabusu, Akatusikho, Ruku... Nové postavy sú Kana a Zerov syn Riki.

(nápad) prišiel po dočítaní mangy. A ja protestujem! ;D Takto sa to jednoducho nemôže skončiť!

(ďakujem) každému, kto sa s chuťou začíta a zdelí mi, čo si o tomto mojom "úžasnom" nápade pustiť sa do rozpitvávania už aj tak dokonalého diela, myslí ;D

Nekropolská knihovna

Sluníčko již začalo pálit, ale Sakuře to nevadilo, naopak. Byla ráda, že jí pálí do zad. Přesto že bylo ten den asi dost parno, byla jí děsná zima. Dokonce ji napadlo, jestli není nemocná, jestli nemá teplotu, jenže pak si uvědomila z čeho to je. Nebyla to žádná nemoc, ani venku nebylo něco, co by ji chladilo, byl to ten nepříjemný pocit. Tušení čehosi zlého, co po ni šplhalo a ovíjelo se kolem ní. Mrazivý pocit ji svíral a dusil, otupoval smysly. Nemohla však s tím nic udělat. Nevěděla, proč má ten pocit. Leda možná z blížícího se opětovného setkání se Sasukem? To si myslela, ale nakonec se mýlila a jak hořce.

Dodatek autora:: 

Asi po dvou letech se vracím ke svému prvnímu dílku, který jsem zde zveřejnila, totiž k sérii "Byla jsi mi sestrou, prosím, postarej se o mé dva bratry.", abych dodržela svůj slib.
Tato má jednorázovka souvisí s touto sérií. Takové mé malé vysvětlení toho, co mohla Sakura v Nekropolské knihovně zažít... Lze ji však brát i jako samostatné dílko bez bližší návaznosti. Vždy mě zajímala oblast snů, přeludů a to, jaký vliv a propojení tyto věci mají na nás. Splétat se, být ztracen v tom, co je skutečností a co ne, je těžký problém... zvláště, když jde o život.
Jestliže Les ducha přijímal zoufalé lidi, ukazoval jim jejich bolest, trápení jejich duše, aby buďto upadly do věčného bloudění v něm, nebo nalezli cestu do Nekropole, cestu k božskému klidu a míru.
Nekropolská knihovna je podobným místem, živým organismem. Hledat v ní vědomostí, je rovné hledat je ve svém nitru, kdy výsledek nemusíte přečíst a rozumět tomu zrovna vy, není tak důležitý, jako samotná cesta. Může ukázat vaše nitro, vaše strachy, to co chcete... ale především ukazuje to, co musíte vidět, aby jste pochopili.
Doufám, že se tato povídka bude líbit, přeji příjemné čtení Smile

Bleach Europe – Zazvoň, Zoufalství 06

[center][i]Hleděl jsem na jedovatého hada,
a došel jsem k názoru, že není nebezpečný,
avšak jen člověka, běda.
Hleděl jsem na tygra, lva, krokodýla,

Dodatek autora:: 

Nuže je tu šestý a poslední díl této série. Přála bych si napsat, že doufám, že jste si ji užili stejně jako já, avšak vzhledem kritice předchozího dílu to je zbytečné. Puzzled
Zastavila jsem se a přemýšlela jsem, proč jste mě hodnotili tak, jak jste mě hodnotili, a jestli mám vybočit z původní koncepce díla, jak jsem ji měla naplánovanou, či nikoli. Nakonec jsem se rozhodla, že žádnou změnu dělat nebudu, ale že poslední díl, který je spíše takovým epilogem vydám v rychlém sledu, pro lepší návaznost mezi díly. Neměnila jsem děj, původní záměr, vyznění, jazyk ani tvář povídky, už jen proto, že v této sérii povídek jsem hodlala si brát normální náměty z triviální literatury, ale dát do toho svého přemýšlivého uměleckého ducha a povznést to do jiných sfér. Jak se mi to povedlo, toď otázka...? Puzzled

VK (2. séria) 13- Trest, pravda a nepokoj

„Kaname-sama, Yuuki-sama.“ Senri, Seiren a Akatsuki sa hlboko uklonili. Stáli pred mramorovými schodmi toho najkrajšieho a najskvostnejšieho domu, ktorému by sa nevyrovnal žiadny kaštieľ.

Dodatek autora:: 

Ahojte! Mám na vás jednu fajn otázku.
Koľkí ste pochopili, o čom sa ti tí dvaja na konci bavili? Dvíhajte ruky Laughing out loud (a nepovedzte, že indícii nebolo už dosť, lebo ma vystrie)

Bleach Europe – Ve znamení Perthro 05

Když vládne chaos tisíc let,
musí poté dojít k nastolení pořádku,
avšak jaký pořádek může se uchytit?
A přitom životy nezahodit?

Za medem a cukrem zřel jsem krev,
byla hnědá, byla rudá, byla hořká
a přeci jsem si med a cukr vzal
a snědl, snědl na tolik, až z toho zbyla troška.

jen troška, kapka na jazyku…

Dodatek autora:: 

Tak, je tu další díl, jak jsem slíbila o trochu dříve než normálně. Tentokrát je více politický než hororový, i když i tady běhá mráz po zádech, sice jiným způsobem, ale přeci... No, komentáře nechám na vás, takže mě zase nezklamte a potěžtě nějakou hvězdičkou, nebo komentíkem. Wink Toto je předposlední díl, takže doufám, že jste si ho užili a že si užijete i ten poslední. Wink

Bleach Europe – Hejkal 04

Vyvaruj se pomluvě,
nesnaž se někoho shodit,
protože mnohdy můžeš překročit mez hravě,
a poté se budeš v krvi brodit.

Překročíš hranici a popluješ dál.
Pryč, pryč, dál a dál než by sis přál
Do míst, ze kterých není návratu.
A tak měj úctu k druhým i ke svému životu.

Dodatek autora:: 

Tak, po dlouhé době jsem tu s dalším dílem. Wink Máte mě rádi, nebo je vám to jedno? Minule nebyl žádný komentík, nebo hvězdička. Čte to někdo? Sad
No, každopádně přicházím s dobrými správami, tedy pokud se vám tato série líbí, a toď, že další dílek mám již napsaný a stačí ho pouze zkontrolovat. To znamená, že by se tu zde mohl brzy objevit, ale to záleží jestli na mě budete hodní a napíšete mi nějaký komentář, nebo dáte hvězdičku... Tongue Něčím vás potrápit musím.
Tento díl je spíše hororem a příště... příště bych se mohla zase vrátit do Města Mrtvých, zase nám bude běhat mráz po zádech, ale tak trochu jiným způsobem. Jak? To se nechte překvapit. Wink

Bleach Europe – Ohnivý muž 03

Najdi hranice, najdi střed
najdi je, než začne pršet
najdi a nelítostně je střež,
vždyť i ty sám si to přeješ.

Kde je mám hledat?
Kdo by, kde jsou, měl určovat?
Kdo je potřebuje,
když i svět sám bez nich volně pluje?

Probuď se, prozři,
a nenech svět upadnout do pří.
Hleď, už prší.

Dodatek autora:: 

Moc se omlouvám, že se tento dílek tu neobjevil již dřív, ale tak nějak jsem ho sem chtěla dát, až budu mít alespoň napsaný ten další, což mi ani tak nevyšlo. Sad No, přinejlepším je aspoň delší než ty předešlí.
Jinak dozvěděli jsme se něco o minulosti jednoho z hrdinů, a zase se nám odkrylo něco ze zákonů smrtek.
Dílek poněkud temnější a dál to bude už jen horší. Konec konců toto je také částečně horor. Wink

Bleach Europe – Bludička z pustiny 02

[center][i]Chodí temnotou,
protože pravdu shledali příliš krutou.
Jen ve dvou se brodí samotou,
a tak den za dnem plynou,
až se to vše zdá pouhým zdáním,

Dodatek autora:: 

Tak a jsem tu s dalším dílem, a tentokrát vám nabízím lepší pohled na práci smrtek, na jejich domov Město Mrtvých, rozkládající se společnost, ve které jsou nuceni žít, a celkově jiný pohled na jejich boj se zlými dušemi. Doufám, že se díl alespoň trochu líbil, a těším se na vaše komentáře. Smile

VK (2. séria) 1- Bolesť samoty

Zložila som ruky do lona a zahľadela sa von malým oknom. Farby, ktorými hýrila záhradka mi pripomínali krásu svojho vlastného domova. Milovala som nekonečne obrovské záhrady kvetov, štíhlych stromov a zvuk udierania ťažkých labutích krídel pri jazere môjho sídla. Zatvorila som oči a myslela som na šťastie, ktoré mi to miesto prinášalo. No tiež som uvažoval nad utrpením, čo ma obklopovalo tu.
Viac ako štyri roky ma sužoval prisilný pocit samoty. Aj keď som pri sebe mala svojich najbližších, to najdôležitejšie chýbalo. Koľko veľa a ako ťažko som bojovala, aby som ho chránila, aby som s ním ostala už navždy... S mojím bábätkom.
Objali ma silné ruky. Nepočula som ho prichádzať...

Dodatek autora:: 

Prekvapenie! Smile Šťastné a veselé vám všetkým Wink

Bleach Europe – Netradiční vodník z kašny 01

Daleko od všeho dění,
kde Kurosaki a jeho přátelé město brání,
píší se daleko jiné příběhy
a možná s jinačími průběhy.

Ve středu Evropy,
kde zlé duše mají jiné drápy,
kdo chrání lidi a převáží mrtvé na druhou stranu
přes mrtvých bránu?

Dodatek autora:: 

Tak jsem tu spět s tolika slíbenou sérií, avšak více než série je toto soubor povídek inspirovány jednou myšlenkou.
Kdo pomáhal zemřelým na druhou stranu ve světě Kurosakiho v Japonsku, všichni dobře víme, avšak bylo tomu tak i v jiných zemích? Po staletí si lidé představoval bohy smrti a pouze jejich atributy se lišily kontinent, země, oblast od oblasti. Proč však ne? Proč by nemohli být rozdílní a také stejní, vždiď takoví jsou i lidé.
Vzala jsem Kurosakiho svět, přehoupla jsem se v něm do Evropi a zjistila z pustu zajímavých a nečekaných faktů.
Doufám, že vás pochmurný, smutný, ale také nádherný svět smrtek zaujal tak jako mně. Smile

Abys nezapomněla...

Po rozlehlém domě se ozýval dětský smích. Ale bylo to něčím podivné…

Poslední úsvit (4.)

[CENTER] }:) Mám tu pro vás již dlouho slibované pokračování povídky. Sice se asi mnozí divíte, že sme to nakonec přece jenom vydal, ale je tomu tak.

Dodatek autora:: 

Vím, že tato část byla poněkud kratší než ty předešlé, ale asi je to protože se mi během té delší pauzy i hodně ubralo volného času na psaní. Přesto mě ovšem zase chytla ta neodolatelná mánie něco dalšího napsat, takže jsme alespon někomu chtěla udělat radost byť tou špetkou čtiva.. Snad vás moc nezklamu

„Byla jsi mi sestrou, prosím, postarej se o mé dva bratry.“ - 12

Chtěl mi ji vrátit, ale já odmítla. „Sněz ji celou!“
Kakashi pokrčil rameny a znovu se zakousl do čokolády.

Najednou slunečnice přede mnou oživla. Otočila se na mě svým květem. Shýbla se k zemi a svým listem utrhla několik stébel trávy. Ta se pak změnila na listy papíru. Podala mi je a já je vděčně přijala. Na slunečnici přestala působit síla, která ji obživla, a už zase byla pouhou slunečnicí.

Dodatek autora:: 

No, je tu další dílek a já nevím, co mi na něj řeknete.:-/ Doufám, že jsem vás alespoň trochu šokovala, znejistila, nebo co já vím. Já osobně jsem měla dost zvláštní pocit. "Koho jsem to dopitle stvořila? Je zlá nebo dobrá? Co tedy zamýšlí? Z toho, co teď udělala, mi je zle, jak by to mohlo být pro něco dobré"
No nic, jako skoro po každé se omlouvám za chyby a těším se i na vaše postřehy, komentíky a názor.:-)Tedy pokud si to vůbec někdo přečte.Sad

Co takhle dát si...

Uvolněně vydechl a otřel si pot z čela. Poté opatrně odsunul dveře a zul se. Je doma.
Doma...
„Chouji!“

Dodatek autora:: 

Moje naprosto nejmorbidnější povídka. Ne začátkem, ne prostředkrm, ale koncem. Z nějakého prapodivného důvodu jsem na ni pyšná xD
Varování: pokud jste vlastníkem slabšího žaludku, popř. jste právě zkonzumovali cokoliv pocházejícího z rostlin, zvířat či lidí, doporučuji nečíst.
Tato FF je inspirována jistou... povídkou od Charlese Dickense.
Dobrou chuť!

„Byla jsi mi sestrou, prosím, postarej se o mé dva bratry.“ - 08

Rozmáchl se, ale jeho pěst proletěla jen vzduchem.

Dodatek autora:: 

Tak jsem tu s dalším dílem. Doufám, že se aspoň trochu líbí, pokud si to vůbec někdo čte.Sad Jinak to vypadá, že se příběh začíná slušně rozjíždět. Dnešní díl byl dost akční a příště si trochu zavzpomínáme, co všechno vlastně v sobě Kakashi dusí. Jinak každý komentík potěší.Smile

Láska mění každého 10:Šťastný konec

Pro připomenutí:
[i],,Víš, chtěl bych..."
,,Co?"
,,Aby ses ke mě nastěhovala" dořekl.
Yoko byla zaskočená a chtěla něco říct, ale Naruto ji skočil do řeči...

Dodatek autora:: 

Tak je tu poslední dílek...Pokračování téhle série můžete už ted sledovat na Konoze nebo si počkejte a příští týden si přečtěte první dílek série s názvem Každý začátek má i konec Smile Snad se vám to líbilo a bude líbit dál Smile

Byla noc, pršelo. Pár minut do půlnoci ...

Byla noc, pršelo. Pár minut do půlnoci a široko daleko nikde nikdo.

Dodatek autora:: 

Vím, že je to docela dlouhé, ale doufám, že vás to přesto neodradí ve čtení. Není to nic moc, napsala jsem to už asi před třemi lety, ale doufám, že se to i tak bude líbit. Moc se omlouvám za případné pravopisné chyby. Kdyžtak mě na ně prosím upozorněte v komentářích ...
Prosím, pište do komentářů i kritiku! Opravdu potřebuji znát váš názor. Děkuji

Na lovu

Kráčíš nocí, neohrožený ... sám
měl by ses bát, človíčku.
Že není čeho? Démoni neexistují?
Vážně by ses měl bát.

Říkají, že jsi nejsilnější,

Dodatek autora:: 

tahle slátanina mě napadla, když sem měla hlavu zarvanou do záhonu a snažila se stříhat kytky ... takže se omlouvám že to je taková hovadina Laughing out loud
jinak, původně to je popis mojí postavy na BiteFight, ale dá se to pochopit i na Vampire Knight =)

VK, kapitola 27- Príbeh sivých očí

Bleskovo som dieťa podala Hanabusovi s príkazom, aby so ani nepohol. Utekala som naspäť do sály. Hrôza čo ma poháňala mi dala šialenú rýchlosť.
„Kaname!“ zvolala som na neho, keď som ho uvidela pred davom zmätených upírov. Zastala som rovno pred ním a vyplašene na neho pozrela.
„Cítiš ich aj ty? Je ich priveľa...“ hlas mi celkom zlyhal.
„Počúvaj ma.“ Povedal mi prekrásny Kaname naliehavo, chytil mi tvár do dlaní a pritiahol si ma bližšie k sebe.
„Vezmeš si polovicu stráží a okamžite odídeš s maličkou preč!“ Otriaslo mnou vzrušenie, strach a panika naraz. Pokrútila som hlavou.
„To je šialenstvo. Ak s ňou mám ujsť nepozorovane, nemôže ma sprevádzať tridsaťčlenná skupina! Pôjdem sama. Budem mať väčšiu šancu.“

Dodatek autora:: 

Ako ste videli, nikoho som nezmasakrovala Laughing out loud to by som spraviť asi nedokázala. Neviem ani vypovedať aká som rada, že sa vám tento príbeh páčil. Verte mi, že písať niečo takéto bolo úžasné a šlo to ešte lepšie, keď som si na vás pomyslela Tongue Chcem sa ešte všetkým ospravedlniť, že zverejnenie tohto posledného dielu trvalo trochu dlhšie (cely víkend som bola totiž bez internetu, ale hneď ako sa porucha napravila som rýchlejšie ako blesk šprintovala ku kompu a okamžite zverejnila.
Ešte raz ďakujem, že ste to s mojim príbehom vydržali až do konca. (A, že sa vám ten koniec páčil rovnako veľmi ako mne Smile

VK, kapitola 26- Ten najkrajší zázrak života

Len ťažko som vnímala Hanabusovu ruku, ako ma ťahá preč z miestnosti. Nekládla som žiadny odpor. Nasledovala som ho, sprevádzaná pohľadmi dvoch upírov, ktorým som v mysliach videla...

Dodatek autora:: 

Nabudúce sa môžete tešiť (respektíve smútiť Laughing out loud ) na ďalší a posledný diel. Aj keď sa táto kapitola končí trochu revolučne Wink nebojte sa. Posledný diel bude dosť rozsiahly na to aby sa to všetko nejako logicky uzavrelo. Laughing out loud Dlho som rozmýšľala, aký má mať príbeh koniec. Zastaralý happy-end ma veľmi neláka, to môžem otvorene priznať. Ja som skôr fanúšikom tragédií. No obávam sa vašich ohlasov dostatočne na to, aby som našim upírom totálne nespackala život. Laughing out loud Naozaj nechcem, aby ste ma znenávideli, alebo čo, že ich všetkých zabijem alebo podobne (to bol len príklad, nikdy by som ich nezamordovala, prisahám Laughing out loud ) po takom dlhom čase, čo vám tu ten príbeh zverejňujem. No na druhej strane sa snažím vždy sa nedať ovplyvňovať názormi a želaniami ostatných a písať podľa seba. Vďaka tomu som predsa stvorila aj toto Wink Uvidím, čo sa bude dať robiť. Sľúbiť vám môžem iba to, že do toho posledného dielu dám aj svoju dušu. Smile))
PS: dúfam, že sa vám to malé deculo páčilo Laughing out loud

Syndikovat obsah