Povídky NEWS!

Poezie Pauly Nancy Millstone - Narostla křídla

Narostla mi bílá krásná křídla,
v třpytivém světle střepů skla.
Odrazil jsem se, vzlétl do oblak,
pohlédl do slunce, nepřišel o zrak.

Sny se stávají skutečností 2 b

[i]Byla to jen hloupá náhoda, že se zranila na přípravném zápase, ale zlomenina se jen tak nezahojí a to ještě k tomu když je komplikovaná.

Dodatek autora:: 

Pane na nebi! To je tragédie a já jsem snad ještě větší tragéd. Proč to jen sem vůbec dávám? Konečně jsem se dokopala k dopsání kapitolky... je sice krátká, ale je tady.
Doufám, že si to alespoň někdo přečte.
Ale co bych čekala, když je tady tucet dalších a lepších autorek.

Svetielko nádeje

Sedím skormútení na stoličke v menej miestnosti,ktorá sa nazýva šatňa.

Dodatek autora:: 

Taká od dychovka , ale pozor je to ľahké yaoi.

Keiyaku 3

Zelená vražedne zazerala do červených očí.

Ako je možné,že z nej necítim ani štipku strachu? A dokonca tu vrešti aj na samotnú Hokage?

Double Gravitation II - Bonus - První společné Vánoce

Vždycky šla příprava Vánoc nějak mimo mě. Už jako děcko jsem měl problém se Santou.

Dodatek autora:: 

Trošku skok do minulosti, pro zodpovězení vašich dotazů, kdy co a kde... Smile
Řetízek, tetování... tady máte odpověď. Jsou to jejich první společné Vánoce v novém bytě, kdy ještě bylo všechno jinak. Jimmy byl jen osobní asistent, nikdo je nechtěl rozdělit - zatím... Daniel měl ještě koně a ani jeden netušili, že by se snad mohli někdy vzít.
Tenhle díl je taková oddychovka před tím, co bude v pokračování příběhu. Tak si ji užijte a snad budete spokojeni.

Keiyaku 2

,Ak by som chcel decko, ako si to ty myslíš ,že je... tak by som ju uniesol v ten deň ,ako tvoj podarení brat odchádzal z Konohy.´´ ,,A Itachi ak sem príde tak aby si mi ju ešte nechcel prebrať.´´

Dodatek autora:: 

Ak sa vám bude páčiť, tak pridám pokračovanie.

KS: "Překážka" je jen slovo (5.část)

Svědek /dospívající muž
Naruto Uzumaki

Dodatek autora:: 

Kuku Laughing out loud A je tu první setkání na druhém rande Smile Co kdo vidí a nevidí Laughing out loud pu

Double Gravitation II - Zimní prázdniny - část 24

[i]Plánuji to už od Vánoc. Prostě jsem chtěl pro Richarda taky něco udělat.

Dodatek autora:: 

topinka
Tak tu máme první společnou dovolenou... no jak moc společnou? Laughing out loud Na horách stráví pár dní, to znamená pár dílů... přece tam nebudou jen tak a nic se nebude dít, znáte ty dva, ne? Je to trochu delší, ale nějak to prostě nešlo rozdělit. Ale určitě to stojí za přečtení a vydržet až do konce. Laughing out loud

DandyP
Mělo to být překvapení. Ale jak je vidno, Daniel o Richardovi stále neví vše. Výlet s partou nadržených chlápků není zrovna dobrá kombinace pro Daniela, který těžce nese svoje selhání. Tenhle díl otevírá další směs pocitů, váhání, obviňování a Danielovy nedůvěry vůči sobě samému.

Keiyaku 1

V hlbokom tmavom lese v jednej super tajnej skrýši,ktorá sa nachádza v podzemí.

Neodhalené tajemství rána

Dodatek autora:: 

FF na seriály Dead like me (Mrtví jako já) a Criminal Minds (Myšlenky zločince).
Hotch zavítá do Der Waffel Hausu, aby se nasnídal po těžké probdělé noci strávené nad případem únosu holčičky, kterou stejně nedokázali zachránit, když tu najednou se mu zdá, že spatřil povědomou tvář.

↓Upside Down↑ - Kapitola 6.

„Vážně spolu nemůžete trochu vycházet? Nevadí mi, že se nemáte rádi, to bych přežil, ale dost mě začíná rozčilovat, jak se všichni poplašeně otáčejí, když se začnete hádat.

Dodatek autora:: 

Dámy a další dámy, protože si nedělám iluze, že moje povídky čtou i kluci, letos jsem neměla čas dát dohromady žádný B-Day bonus (I am an old man, now), proto vám přináším alespoň regulérní kapitolu. Aby vám to ale nebylo líto, konečně se v ní dozvíte, o čem tahle povídka skutečně bude. Chtěla jsem s tím dělat drahoty dýl, ale nakonec jsem změnila názor a je to už v šesté kapitole.
Objevují se nám nové postavy. Pokud jste zmatení, co se hierarchie Centrály týče: Každá rasa má zastoupení v jednom z ředitelů: Mephista za pekelníky, Petr za nebešťany a Theodor za purgatoriany (pokud neovládáte angličtinu a stále nevíte, co jsou purgatoriani zač, napovím vám, že purgatory znamená očistec). Oddělení mají většinou po jednom vedoucím a je jedno, jaké je rasy. Výjimkou je právě Oddělení pro koordinaci externích misí, kde jsou opět zastoupeny všechny (Alastor/Ezechiel/Lilith).
Ale co ještě můžu říct k téhle kapitole? Uedovi začíná docházet trpělivost, Tsubaki a Kamiya jsou dva kohouti na jednom smetišti a v Patidě se nám to trochu zamotává. Užijte si kapitolu a pěkně pište komentáře ♥

↓Upside Down↑ - Kapitola 5.

„Taiyouren Tsubaki, to jako vážně? Někoho jiného nebešťani už neměli? Někoho, komu papíček nezařídí výhru?!“

Dodatek autora:: 

Kapitola no. 5! A stále ani stopy po yaoi.
Mise se nám rozjíždí a Kamiya není ze svého nebešťanského protivníka zrovna nadšený. Ale co si budeme povídat, Tsubaki není o nic nadšenější. A taky to podle toho vypadá. Můžete si udělat obrázek, jak bude vypadat jejich vztah. Tsubaki je podle Kamiyi rozmazlený spratek a Kamiya podle Tsubakiho zakyslý buran. Už slyšíte kostelní zvony bít?
Stále se vedou spory o tom, kdo bude seme a uke. Nejspíš brzo rozjedu anketu. Také se nám znovu objevují slíbené postavy Alonerů. Nejvýrazněji se v ↓UD↑ prosadí jako obvykle Meg, Lee Moon a Roger s Kiyoterem. Také se nám trochu poodhaluje tajemná Asano, Uedovo láska.
Mimochodem, neznáte někdo někoho, kdo chodí na nějakou uměleckou vejšku? Potřebovala bych poradit. Začínám být ohledně vejšky dost zoufalá a prostě... ugh, proč já si nevážila bezstarostného života dokud jsem mohla.
Ale každopádně, užijte si kapitolu (která je tentokrát přidaná přes týden, avy Karika zase nepindala) a pěkně komentujte ♥

KS: "Překážka" je jen slovo (4.část)

Svědek /dospívající muž
Naruto Uzumaki

Dodatek autora:: 

Hoho Laughing out loud Kdo s kým jde na vytoužené rande Smile Jak na to zareagují Ochranáři Laughing out loud

Domácí mazlíček (Shizaya)

Probudila mě noční můra. Zdálo se mi o… Co to vlastně bylo? Hmm, byla tam hnusná šedá stvůra, která byla z bláta, a to bláto do sebe pohltilo-. Škubl jsem s sebou.

Dodatek autora:: 

FF k anime Durarara!!
Huh, první shouen-ai povídka, kterou jsem se rozhodla zveřejnit Laughing out loud
To, co se stalo předtím a jak se k sobě dostali a takové věci nechávám na vaší fantazii, tohle je jenom takový útržek Izayových myšlenek Smile Ani to není moc dlouhé, ale doufám, že to stačí.
Chtěla bych ji věnovat Miře, protože je moje yaoi společnice :3 I když má raději Shizua -.-" Laughing out loud A Šiši-chan, protože mi taky napsala super povídku Laughing out loud

Zloděj kávy

Dodatek autora:: 

FF na Criminal Minds (Myšlenky zločince) a mojí maličkost.
No, když jsem slíbila, že napíši ještě jednu povídku o kávě, aby z toho byla pěkná „trilogie“, ani náhodou mě v té chvíli nenapadlo, že to nakonec dopadne takto a já si v té povídce zahraji hlavní roli, ale co, nevadí. Snad přeci jen se zas tolik nestalo… Sice docela nesnáším povídky o tom, jak se sám autor potkal se svou oblíbenou postavou, připadají mi dost laciné, ale proč si z toho celého neudělat srandu!?