Povídky NEWS!

Jak bych si to přál! (3.část)

Zavřely se dveře. Winry se o ně opřela a ještě malou chvíli poslouchala zvuk chaosu a nepokoje. Byla překvapena, co dokáže jedna vražda vykonaná jedním mužem.

Dodatek autora:: 

Kuku, jedeme dál a dál Laughing out loud

Double gravitation II - Divoká kočka - část 6

[i]Když jsem ráno viděl tu krvavou modřinu na svém krku, celého mě to rozrušilo.

Dodatek autora:: 

DandyP:
Zase jeden z dílků, kde by můj dodatek zněl něco jako !píp! !píp! !píp! Kdo je kruci Lucas! Proč sahá na Richarda! Nechci žádné podezřele vypadající osoby! A pak samotný Richard. Jeho rozkazy. Jeho naléhavost. !píp! Daniel se chovající jako dě.vka. A pak pouhá houba, sprchový gel na Richardových zádech...!píp! ...teda, taky bych chtěla jet na nějaký takový wellness...!píp!

topinka:
No já vlastně ani nevím, co k tomu dodat. Minule žárlil Richard. Jak to dopadne, když se role obrátí? Jo, Daniel se nezdá... A čtěte pozorně. Už je tady začátek něčeho, co se později zkomplikuje... Wink

Pavel - Poklad najdeš tam, kde to nejméně čekáš... 10

Druhý den jsem byl vzhůru celkem brzy. Myslel jsem si, že trochu déle pospím. Ale v momentě, když Lenka vstala a začala se chystat do práce, vzbudil jsem se a už jsem nemohl usnout.

Dodatek autora:: 

Tak je tu pokračování, na které možná někteří čekáte a jste zvědaví, jak to bude probíhat, či jak to dopadne... no možná jinak, než očekáváte, ale to jsem prostě já... Doufám že nebudete zklamaní a vydržíte číst další díly, přeci jen tu je avizovaná konfrontace s Petrem, no a co Pavlova nová láska?
Smile Wink

Sniper - part 4

Poryv větru mi strhne kapuci z hlavy a rozmete vlasy do stran. Nevnímám ty prameny rudých jemných vláken, plazící se mi přes obličej.

Dodatek autora:: 

Pro mého sensei přidávám teda i postavy jemnějšího pohlaví Laughing out loud

Jak bych si to přál! (2.část)

Druhý den, ráno.

Dodatek autora:: 

Hoho Laughing out loud Tahle další část se hold nese v trochu drsnějším duchu Laughing out loud Je to v jádru detektivka, nebo alespoň původně měla být Smile pak se mi s toho vyklubal trojúhelník s detektivním podtextem Laughing out loud

Zbrocené ostří (14.)

Dodatek autora:: 

Po milostném díle se nám tu naskytlo menší vzrůšo ;D
Nicméně, samotný díl nebyl oproti tomu, co bude následovat v 15 ničím jiným, než slabým odvarem z tzv. předehry.
Proto, jestli máte nervy, a chuť na další díl, mohu přislíbit, že další a další budou stále zajímavější Wink
Přiznávám se, že přestože mám celou povídku dopsanou, chybí mi posledních pár řádků, ve kterých jsem se stále nerozhodla,
jakým směrem dovedu konec tohoto příběhu.
Nikdy jsem nepsala, že by to měl být happyend, ale ani, že by nemohl Laughing out loud
V podstatě sama nevím, a tak mohu říct snad jen, že výsledek bude velkým překvapením až dokonce, nejspíš i mě samotné Wink

Arigatōgozaimashita (ありがとうございました)

ps: Další díl očekávejte během následujícího týdne, nebo toho příštího Wink

Pokud vás tato povídka zaujala a zajímali by vás další díla ode mne, můžete nahlédnout sem:
Povídky by Selina

Kořist 06

Kapitola 6

Anglie, Muzeum umění, pozdě odpoledne

Dodatek autora:: 

Dodatek autora:
Pod pohrůžkou od Suzu jsem musela přidat i posledního roztomilého zabijáka. Snad si ho zamilujete jako ty ostatní. V příští kapitole už rozjedem samotný příběh.

Pavel - Poklad najdeš tam, kde to nejméně čekáš... 09


Dodatek autora:: 

Tak je tu pokračování. První, i když nepřímá, konfrontace s Ondrou, který už začíná tušit, že se něco děje. Jenže Pája nemá zatím odvahu to s ním jít skoncovat hned a před maturou. Ale v tomto díle se to trošku pohne a popožene to Páju k tomu, aby to s Ondrou prostě dořešil. Slíbil to... Wink

Double Gravitation II - Nejistota. - část 5[i]„Rekonvalescence?" opakuji po něm to slovo, na kterém si málem zlomím jazyk.
Sednu si a sroluji tričko dolů přes břicho.

Dodatek autora:: 

I když se tento díl nezdá nějak moc akční, tak pozor... Na první pohled se zdá, že se nic neděje, že se jen prostě Daniel s Richardem pro něco rozhodli, ale to všechno odstartuje sérii velice zajímavých dílů.
Tato část je trošku delší, ale nešla nějak rozdělit. My doufáme, že vám to nebude vadit. Protože to hlavní je na začátku a na konci, tak jen trpělivost...

Wink

Jak bych si to přál! (1.část)

Jako každý den vstal voják, oddaný armádě, z postele. Ne, že by se mu dvakrát chtělo, ale něco ho prostě probudilo. Pohlédl ven z okna. Zahleděl se do probouzejícího města a vzdychl.

Dodatek autora:: 

Tak a je tady začátek new story Laughing out loud Zase z jiného soudku Smile
S jinými hrdiny Laughing out loud Hurá co... Smile

Poezie Pauly Nancy Millstone - Možná jsi zapomněla

[center]Možná jsi zapomněla, kdo já jsem,
nebo to bylo pro tebe jen pomíjivým snem.
Možná jsi zapomněla, kým já jsem,

Sniper - part 3

Musím se dostat pryč!

Pavel - Poklad najdeš tam, kde to nejméně čekáš... 08Ráno, když Lenka vstala, seděl jsem v kuchyni a na stole už byla připravená snídaně a z konvice kouřila horká káva.

Dodatek autora:: 

Tak máte tady pokračování. Myslela jsem, že to budu vkládat pravidelně každý týden, ale občas se něco zadrhne Wink a přiznávám se veřejně, že se mi teď ani moc nechtělo. Vím, vím, zasloužím si pár facek, ale už jsem to napravila. Taky trochu tím získávám čas, abych to stíhala celé dopsat. Pořád mi chybí pár stránek. kolik moc, se ještě uvidí. Tak přeji hezké počtení, i když pro Páju moc příjemná tahle situace není... vracíme se zpátky k jeho špatné, ponuré náladě, ale doufejme, že to nebude už tak tragické, jako na konci první části, kdy se pokusil odejít z tohoto světa.

Poezie Pauly Nancy Millstone - Rozbitý

[center]Rozbitý, rozbitý, roztlučený na prášek,
prosím opravte podle správných vyhlášek.
Rozbitý, rozbitý, roztlučený během pár setin,

Bojuj proto, abys žil 10 1/2

10. Přeješ si něco? – Tak to udělej!

[i]Když se Vám nelíbí, kde stojíte, pohněte se!
Když se Vám nelíbí co cítíte, změňte to!

Dodatek autora:: 

Tak a je tady další díleček...mini. Jo, zase nové postavy, ale všechny jsou pro tohlé dílko fakt důležetí. Důsledky činů, které se postupně dozvídáte vedly vlastně k celému příběhu a já doufám že se v tom úplně neztratím. Snad.. určitě ne, ale pro vás to určitě musí být ještě horší a za to se fakt omlouvám.
Snad příští část desáté kapitoly bude dřív než za měsíc, ale hlavně... záleží na zajmu.