Povídky NEWS!

KS: "Překážka" je jen slovo (5.část)

Svědek /dospívající muž
Naruto Uzumaki

Dodatek autora:: 

Kuku Laughing out loud A je tu první setkání na druhém rande Smile Co kdo vidí a nevidí Laughing out loud pu

Double Gravitation II - Zimní prázdniny - část 24

[i]Plánuji to už od Vánoc. Prostě jsem chtěl pro Richarda taky něco udělat.

Dodatek autora:: 

topinka
Tak tu máme první společnou dovolenou... no jak moc společnou? Laughing out loud Na horách stráví pár dní, to znamená pár dílů... přece tam nebudou jen tak a nic se nebude dít, znáte ty dva, ne? Je to trochu delší, ale nějak to prostě nešlo rozdělit. Ale určitě to stojí za přečtení a vydržet až do konce. Laughing out loud

DandyP
Mělo to být překvapení. Ale jak je vidno, Daniel o Richardovi stále neví vše. Výlet s partou nadržených chlápků není zrovna dobrá kombinace pro Daniela, který těžce nese svoje selhání. Tenhle díl otevírá další směs pocitů, váhání, obviňování a Danielovy nedůvěry vůči sobě samému.

Keiyaku 1

V hlbokom tmavom lese v jednej super tajnej skrýši,ktorá sa nachádza v podzemí.

Neodhalené tajemství rána

Dodatek autora:: 

FF na seriály Dead like me (Mrtví jako já) a Criminal Minds (Myšlenky zločince).
Hotch zavítá do Der Waffel Hausu, aby se nasnídal po těžké probdělé noci strávené nad případem únosu holčičky, kterou stejně nedokázali zachránit, když tu najednou se mu zdá, že spatřil povědomou tvář.

↓Upside Down↑ - Kapitola 6.

„Vážně spolu nemůžete trochu vycházet? Nevadí mi, že se nemáte rádi, to bych přežil, ale dost mě začíná rozčilovat, jak se všichni poplašeně otáčejí, když se začnete hádat.

Dodatek autora:: 

Dámy a další dámy, protože si nedělám iluze, že moje povídky čtou i kluci, letos jsem neměla čas dát dohromady žádný B-Day bonus (I am an old man, now), proto vám přináším alespoň regulérní kapitolu. Aby vám to ale nebylo líto, konečně se v ní dozvíte, o čem tahle povídka skutečně bude. Chtěla jsem s tím dělat drahoty dýl, ale nakonec jsem změnila názor a je to už v šesté kapitole.
Objevují se nám nové postavy. Pokud jste zmatení, co se hierarchie Centrály týče: Každá rasa má zastoupení v jednom z ředitelů: Mephista za pekelníky, Petr za nebešťany a Theodor za purgatoriany (pokud neovládáte angličtinu a stále nevíte, co jsou purgatoriani zač, napovím vám, že purgatory znamená očistec). Oddělení mají většinou po jednom vedoucím a je jedno, jaké je rasy. Výjimkou je právě Oddělení pro koordinaci externích misí, kde jsou opět zastoupeny všechny (Alastor/Ezechiel/Lilith).
Ale co ještě můžu říct k téhle kapitole? Uedovi začíná docházet trpělivost, Tsubaki a Kamiya jsou dva kohouti na jednom smetišti a v Patidě se nám to trochu zamotává. Užijte si kapitolu a pěkně pište komentáře ♥

↓Upside Down↑ - Kapitola 5.

„Taiyouren Tsubaki, to jako vážně? Někoho jiného nebešťani už neměli? Někoho, komu papíček nezařídí výhru?!“

Dodatek autora:: 

Kapitola no. 5! A stále ani stopy po yaoi.
Mise se nám rozjíždí a Kamiya není ze svého nebešťanského protivníka zrovna nadšený. Ale co si budeme povídat, Tsubaki není o nic nadšenější. A taky to podle toho vypadá. Můžete si udělat obrázek, jak bude vypadat jejich vztah. Tsubaki je podle Kamiyi rozmazlený spratek a Kamiya podle Tsubakiho zakyslý buran. Už slyšíte kostelní zvony bít?
Stále se vedou spory o tom, kdo bude seme a uke. Nejspíš brzo rozjedu anketu. Také se nám znovu objevují slíbené postavy Alonerů. Nejvýrazněji se v ↓UD↑ prosadí jako obvykle Meg, Lee Moon a Roger s Kiyoterem. Také se nám trochu poodhaluje tajemná Asano, Uedovo láska.
Mimochodem, neznáte někdo někoho, kdo chodí na nějakou uměleckou vejšku? Potřebovala bych poradit. Začínám být ohledně vejšky dost zoufalá a prostě... ugh, proč já si nevážila bezstarostného života dokud jsem mohla.
Ale každopádně, užijte si kapitolu (která je tentokrát přidaná přes týden, avy Karika zase nepindala) a pěkně komentujte ♥

KS: "Překážka" je jen slovo (4.část)

Svědek /dospívající muž
Naruto Uzumaki

Dodatek autora:: 

Hoho Laughing out loud Kdo s kým jde na vytoužené rande Smile Jak na to zareagují Ochranáři Laughing out loud

Domácí mazlíček (Shizaya)

Probudila mě noční můra. Zdálo se mi o… Co to vlastně bylo? Hmm, byla tam hnusná šedá stvůra, která byla z bláta, a to bláto do sebe pohltilo-. Škubl jsem s sebou.

Dodatek autora:: 

FF k anime Durarara!!
Huh, první shouen-ai povídka, kterou jsem se rozhodla zveřejnit Laughing out loud
To, co se stalo předtím a jak se k sobě dostali a takové věci nechávám na vaší fantazii, tohle je jenom takový útržek Izayových myšlenek Smile Ani to není moc dlouhé, ale doufám, že to stačí.
Chtěla bych ji věnovat Miře, protože je moje yaoi společnice :3 I když má raději Shizua -.-" Laughing out loud A Šiši-chan, protože mi taky napsala super povídku Laughing out loud

Zloděj kávy

Dodatek autora:: 

FF na Criminal Minds (Myšlenky zločince) a mojí maličkost.
No, když jsem slíbila, že napíši ještě jednu povídku o kávě, aby z toho byla pěkná „trilogie“, ani náhodou mě v té chvíli nenapadlo, že to nakonec dopadne takto a já si v té povídce zahraji hlavní roli, ale co, nevadí. Snad přeci jen se zas tolik nestalo… Sice docela nesnáším povídky o tom, jak se sám autor potkal se svou oblíbenou postavou, připadají mi dost laciné, ale proč si z toho celého neudělat srandu!?

Mary nemá ráda kočky


Mary měla své první koťátko v pěti letech. Tehdy šla jednoho chladného odpoledne se svou babičkou a nedaleko jejich domu uviděli v krabici schoulené malé pruhované kotě. Bylo promrzlé a hladové.

Dodatek autora:: 

Povídka, která mě napadla, když mi kočka škrábala na dveře, když jsem byla v chatě. Smile

Zákruty touhy 3

2.

Dodatek autora:: 

Konečně jsem se odhodlala pokračovat v psaní. Bude mi dlouho trvat než se do toho dostanu, ale snad to nebude nic hroznýho. Ještě nejsem schopná dopsat Hurikán, jaksi nevím jak. Tohle by mi však mohlo pomoci.
Užijte si to.

Double Gravitation - Jeffova první lekce - část 23

[i] „Že tě chci za svědka, neznamená, že se mě můžeš dotýkat,“ zavrčím, když na sobě ucítím dotek. Zvednu se na nohy s Jeffovou pomocí.

Dodatek autora:: 

Dandy P
Tenhle díl vznikl z prostého důvodu – tolik napsaných stran, tolik probdělých nocí a o Richardovi pořád nic nevím. Kde studoval, kde byl u vojska, kde bydlel a jak moc jsou si s Jeffem blízcí. Richard nemluví a tak si Daniel řekl, že vyzpovídá Jeffa. Topinka chtěla, abych si napsala tento speciál sama, ale opravdu o těch postavách nic nevím. Tak si zahrála na Jeffa a pořádně jsme to rozjely. Že je Daniel nenasytný … to už je druhá stránka věci. Jeff prostě na Daniela působí jako velká chlupatá sestra, které může všechno říct a svěřit se.

topinka
Kde se nám ztratil Richard? Tentokrát moje písmenka nepatří jemu, ale Jeffovi. Myslela jsem, že bych je označila jinou barvou, ale nevím, jestli by se to špatně nečetlo. Po tolika dílech DG jsem se musela přeorientovat na jinou postavu. No, ale snad to vyšlo a jakákoli podoba s Richardem by byla opravdu čistě jen náhoda. Přeci jen se ti dva znají strašně dlouho, tak možná v některých situacích jednají podobně. Smile Tak snad se vám Jeffova první lekce bude líbit. Právě mu totiž došlo, koho si uvázal na krk a Daniel taky dostal svou první lekci od Jeffa. Smile

Krvežíznivost - Kapitola první

Můj příběh… Nikdy jsem si nepomyslel, že budu svůj příběh někomu vyprávět. Jmenuji se Samuel a je mi dvacet let. Mám ledově modré oči a dlouhé, ježaté bílé vlasy.

KS: "Překážka" je jen slovo (3.část)

Svědek /dospívající muž
Naruto Uzumaki

Dodatek autora:: 

Kuku Laughing out loud Zabijáci doplňují svoje stavy Smile Co domlouvá ochranná jednotka fungující jen pro Naruta Laughing out loud ho

Double gravitation II - Spiklenci - část 22

[i]Jeff mi upravil kravatu. Taky mi střelil čip pod kůži do ramene, prý abych se náhodou neztratil, a bude mě sledovat.

Dodatek autora:: 

Trochu ztraceni mezi úžasnými povídkami, ale pořád jsme tady Laughing out loud
Pokračuje nám tu co? Cesta ke svatbě. Bude pohodová nebo trnitá? Určitě to ale nebude hned. Že jo. Navíc už kluci začínají přemýšlet, kdo komu půjde za svědka. Pohádají se znovu kvůli tomu? Je ta volba svědka jednoznačná, nebo bude překvapení? Laughing out loud