Povídky NEWS!

Poezie Pauly Nancy Millstone - Lehkost a bláznovství odpočinku

Perníček, koláček a mlíčko.
Co na mě zíráš, kočko?
Úsměv tohle je pohoda,
jen taková podivná náhoda.

Skutečná FBI (06) - Tajemství

Dodatek autora:: 

Tajemství

Dominus - I

Na počátku bylo všechno jedním. Byl jen Bůh. Ten po tisíciletích samoty sám sebe rozdělil ve dví. Tak se zrodil Ďábel, bratr Boha a zároveň část jej samého.

Dodatek autora:: 

Dílo vycházející z předlohy Démoního Lorda Země (DLZ), které však hodlám postupně přepracovat do podoby temné fantasy (bude mnohem více dospělejších momentů, nahoty, násilí, nové postavy, ucelenější pravidla světa, jednotný styl, doladěné charaktery již použitých postav a další věci..). Jelikož jsem však temnou fantasy doposud nedělal (alespoň ze svého pohledu to tak nevidím) jde mi o Váš názor.
Beru kritiku, čím tvrdší, tím lepší:-).

TpN: "Protože jsem Uchiha!" (7.část)

Sasuke:

Dodatek autora:: 

Kuku Laughing out loud a je tu další dílek Smile Tentokrát co trápí velkého Uchihu a kdopak mu poradí Laughing out loud

TpN: "Protože jsem Uchiha!" (6.část)

Yusuke:

Dodatek autora:: 

Hoho Laughing out loud Někdo nám tu žárlí Smile Někdo je slepý, ale přitom znán svou ostrozrakostí Laughing out loud

TpN: "Protože jsem Uchiha!" (5.část)

Mayu:

Dodatek autora:: 

Kuku Laughing out loud Další dílek se nese v duchu holčičích problémů shinobi světa Smile co se vede a co ne Laughing out loud

Staří známí - část 1

„Ach jo, vůbec se mi tam nechce,“ povzdechl si Alex, když hlásili pravidelný příjezd jeho vlaku. Stál na nástupišti a čekal. Zas odjede na čtrnáct dní. Dlouhé dva týdny se neuvidí s Pájou.

Dodatek autora:: 

AŤ JE TO JAK CHCE, PROSTĚ TO NEMOHLO JÍT DO ZTRACENA. Těmi postavami prostě žiju. Mám pocit, jako by byli mojí součástí. A JEDNA moje CESTA AUTOBUSEM ZNAMENALA NOVÝ PŘÍBĚH. Celou cestu se mi honil hlavou jejich osud. A jak už to tak bývá, svět je prostě malý a někdy se potkají lidé, co mají hodně společného, aniž by to o sobě předem věděli. Co s tím potom udělají dál, už je druhá věc… A právě tak vznikl tento příběh několika lidí, které už tak dobře známe. Máte tady skoro všechny, které znáte z mých předchozích příběhů. Teď pro začátek Lenka, Alex, Pája, Tina, Tomáš, nenáviděný Petr. Z Tomášovy, Alexovy a Tininy minulosti - Robin - jejich černá můra a nová postava Met.
Doufám, že se vám bude líbit. Máte tady možnost číst vlastně takzvaný prvopis. Tak se dopředu omlouvám za případné chyby či divné úpravy. Budu se snažit, aby to bylo co nejvíc přehledné, ale stane se, že občas nejspíš něco uteče. Tak... čítejte... Smile

Double Gravitation II - Budu na tebe čekat - část 30 - konec druhé série

S prací jsme skončili až pozdě v noci.

Dodatek autora:: 

Je tady poslední díl této druhé řady. Snad to přežijete ve zdraví a nebudete se na mne zlobit, že je opravdu poslední. Pro vás, kteří tuhle dvojici milujete, mám jen info - že tím, že jsou napsané další díly třetí série, je jasné, že se Richard vrátil domů po několika měsících, živý a zdravý. Z dalších dílů, ale zřejmě nebude nic zveřejněno. Nemám ráda nedokončené věci, ale tohle rozhodnutí není na mně. Moc se tedy omlouvám všem, kteří jste si pokračování chtěli přečíst a moc vám děkuji za přízeň a komentáře u všech dílů, které jsme zveřejnily.

Poezie Pauly Nancy Millstone - (Ne)komunikace

Mluvíš, neposlouchám.
Mluvím, neslyšíš mě.
Mluvíš, nechci to slyšet.
Mluvím, zacpal sis uši.

[center]Řekl jsi, nepochopil jsem.

TpN: "Protože jsem Uchiha!" (4.část)

Yusuke:

Dodatek autora:: 

Kuku Laughing out loud Jaký je new sensei našeho mladého Uchihy Smile Co dál ho čeká za výzvy Laughing out loud

TpN: "Protože jsem Uchiha!" (3.část)

Mayu:

Dodatek autora:: 

Hoho Laughing out loud Kterou mladou Uchihu co trápí a s čím se snaží holky ve svých osmi vypořádat Smile Život ve stínu rodiny je těžký Laughing out loud Možná až moc.

TpN: "Protože jsem Uchiha!" (2.část)

Yusuke:

Dodatek autora:: 

Kuku Laughing out loud A je tu první ze Sasukeho dětí, pan Prvorozený Uchiha Laughing out loud Jak moc se liší od svého otce Smile

↓Upside Down↑ - Kapitola 10.

„Fajn, tak vysvětluj!“ vyzval Kamiya Uedu ostře.

Dodatek autora:: 

Konečně jsme se dostali ke kapitole se dvěma ciframi!
V tomhle díle se konečně dozvíte, proč Ueda Tsubakiho a Kamiyu šoupnul do neexistujícího vztahu. Zběžně se objevuje jedna z milovaných postav z minulých povídek. První srdcový rozhovor v posteli. Um, asi ne tak, jak myslíte, ale stejně... Také se nám ti dva ťutíci trošku seznamují.
Jinak jsem napsala pětistránkovou povídku pro mého bývalého profesora češtiny, který chtěl něco, co ho šokuje. Tak pokud by měl někdo zájem o šokující povídku (a že mi dala zabrat), ozvěte se. Můžete to brát jako dárek k Mikuláši. Já jsem k tomu svému dotala polovinu auta. Víceméně. Naši se totiž rozhodli, že bychom se se ségrou měli rozjezdit a tak nám táta pořídil a opravil autíčko. Jmenuje se Edgar a věřte tomu nebo ne, ale skutečně řídím. (Tak vidíš, Kariko, i já to zvládám!)
Ale nebudu tu plkat o svém životě. Užijte si kapitolu číslo 10 ♥

Skutečná FBI (05) - Agramon

Dodatek autora:: 

Přeji pěkného Mikuláše! Smile

TpN: "Protože jsem Uchiha!" (1.část)

Ležím v trávě a dívám se na čistou oblohu. Všechno mi připadá jako sen, který by neměl existovat. Přemítal jsem, jak už je to dlouho, co se to stalo? Dvacet let? Asi ano…Určitě.

Dodatek autora:: 

A je tu první dílek vyprávěný Sasukem Laughing out loud Ty další budou interpretovány jeho třemi ratolestmi: Yusuke, Mayu a Sayuri Smile Jejich dobrodružství v Listové právě začíná.

PS: Psala jsem to hodně dlouho před vydáním nedávné konečné Naruto manga 700. díl, takže jsou tam mnou vymyšlené děti i páry hlavních hrdinů. I když do některých dvojic jsem se trefila docela přesně Laughing out loud Náhoda