Povídky NEWS!

Kořist 06

Kapitola 6

Anglie, Muzeum umění, pozdě odpoledne

Dodatek autora:: 

Dodatek autora:
Pod pohrůžkou od Suzu jsem musela přidat i posledního roztomilého zabijáka. Snad si ho zamilujete jako ty ostatní. V příští kapitole už rozjedem samotný příběh.

Pavel - Poklad najdeš tam, kde to nejméně čekáš... 09


Dodatek autora:: 

Tak je tu pokračování. První, i když nepřímá, konfrontace s Ondrou, který už začíná tušit, že se něco děje. Jenže Pája nemá zatím odvahu to s ním jít skoncovat hned a před maturou. Ale v tomto díle se to trošku pohne a popožene to Páju k tomu, aby to s Ondrou prostě dořešil. Slíbil to... Wink

Double Gravitation II - Nejistota. - část 5[i]„Rekonvalescence?" opakuji po něm to slovo, na kterém si málem zlomím jazyk.
Sednu si a sroluji tričko dolů přes břicho.

Dodatek autora:: 

I když se tento díl nezdá nějak moc akční, tak pozor... Na první pohled se zdá, že se nic neděje, že se jen prostě Daniel s Richardem pro něco rozhodli, ale to všechno odstartuje sérii velice zajímavých dílů.
Tato část je trošku delší, ale nešla nějak rozdělit. My doufáme, že vám to nebude vadit. Protože to hlavní je na začátku a na konci, tak jen trpělivost...

Wink

Jak bych si to přál! (1.část)

Jako každý den vstal voják, oddaný armádě, z postele. Ne, že by se mu dvakrát chtělo, ale něco ho prostě probudilo. Pohlédl ven z okna. Zahleděl se do probouzejícího města a vzdychl.

Dodatek autora:: 

Tak a je tady začátek new story Laughing out loud Zase z jiného soudku Smile
S jinými hrdiny Laughing out loud Hurá co... Smile

Poezie Pauly Nancy Millstone - Možná jsi zapomněla

[center]Možná jsi zapomněla, kdo já jsem,
nebo to bylo pro tebe jen pomíjivým snem.
Možná jsi zapomněla, kým já jsem,

Sniper - part 3

Musím se dostat pryč!

Pavel - Poklad najdeš tam, kde to nejméně čekáš... 08Ráno, když Lenka vstala, seděl jsem v kuchyni a na stole už byla připravená snídaně a z konvice kouřila horká káva.

Dodatek autora:: 

Tak máte tady pokračování. Myslela jsem, že to budu vkládat pravidelně každý týden, ale občas se něco zadrhne Wink a přiznávám se veřejně, že se mi teď ani moc nechtělo. Vím, vím, zasloužím si pár facek, ale už jsem to napravila. Taky trochu tím získávám čas, abych to stíhala celé dopsat. Pořád mi chybí pár stránek. kolik moc, se ještě uvidí. Tak přeji hezké počtení, i když pro Páju moc příjemná tahle situace není... vracíme se zpátky k jeho špatné, ponuré náladě, ale doufejme, že to nebude už tak tragické, jako na konci první části, kdy se pokusil odejít z tohoto světa.

Poezie Pauly Nancy Millstone - Rozbitý

[center]Rozbitý, rozbitý, roztlučený na prášek,
prosím opravte podle správných vyhlášek.
Rozbitý, rozbitý, roztlučený během pár setin,

Bojuj proto, abys žil 10 1/2

10. Přeješ si něco? – Tak to udělej!

[i]Když se Vám nelíbí, kde stojíte, pohněte se!
Když se Vám nelíbí co cítíte, změňte to!

Dodatek autora:: 

Tak a je tady další díleček...mini. Jo, zase nové postavy, ale všechny jsou pro tohlé dílko fakt důležetí. Důsledky činů, které se postupně dozvídáte vedly vlastně k celému příběhu a já doufám že se v tom úplně neztratím. Snad.. určitě ne, ale pro vás to určitě musí být ještě horší a za to se fakt omlouvám.
Snad příští část desáté kapitoly bude dřív než za měsíc, ale hlavně... záleží na zajmu.

Just another vampire story - 7. kapitola

Kapitola 7.

Dodatek autora:: 

Nakonec mi to trvalo zase déle, než bylo v plánu, ale musela jsem domyslet vedlejší zápletku, tak doufám, že vás nezklamu Tongue Jinak doufám, že si tuto kapitolku užijete a že se bude líbit Shy
Ještě bych chtěla poděkovat Tara Monyuky a Sarkas 123 za jejich neustálou podporu, zvedání mé nálady a touhy do psaní Innocent
Přeju příjemné čtení!! Smile

Double gravitation II - Jsi zpátky... - část 4[i]Oblíkám se do čistého trička a kalhot. Už jsem toho měl opravdu dost. Skoro jsem jim líbal ruce, když jsem je přesvědčil, aby mě to ráno pustili.

Dodatek autora:: 

No, co k tomu dodat. Ani nevím :)tohle je volné pokračování minulého dílku, tak doufám že jste ten minulý poctivě přečetli a teď se můžete vrhnout na další Laughing out loud

Zapomněl si (16.část-poslední)

NARUTO

Dodatek autora:: 

Tak a máme tu závěr Laughing out loud doufám, že vás potěší Smile
Za případné hrůzostrašné gramatické chyby se omlouvám a kdyby něco bylo 100% neúnosný, tak mě o tom informujte a já to opravým....Při tom všem, co píšu a čtu hold někdy chybu přehlédnu (to není výmluva ani omluva...Jen chci říct, že jsem taky jen člověk s trojkou z Českého jazyka Laughing out loud a chyby hold dělám, i když se je snažím minimalizovat)Laughing out loud

POZOR! POZOR! +18 !!

Svědectví o světle

Duše je mocná.
Duše je božská.
Duše je moc života.
Duše je síla našeho Otce…
Dodatek autora:: 

Anotace: FF na seriál Supernatural (Lovci duchů)
Kdo Deana Winchestera nikdy nezklamal, nikdy neopustil a stál při něm celý jeho život? Duše jsou různé, duše jsou mocné. Máme duši démona, monstra, anděla a člověka. Může mít duši i věc? Duše se rodí z lásky a péče, umírá s nenávistí a v osamění. Příběh ženy, která žila léta bez povšimnutí, a přesto byla mnohem víc pro všechny, kteří ji znali, než by si kdokoli z nich mohl připustit. Příběh ženy, která zabránila apokalypse. Příběh o ženě, která celou dobu mlčela, mlčela až do této chvíle… Nic neřekla po celou tu dobu, kdy se její chlapci nořili do bahna, nenávisti a utrpení, až do chvíle, kdy udeřila hodiny nejtemnější. Tak trochu zamyšlení nad sílou, kterou mají duše, převyprávěný a o něco málo doplněný příběh, který všichni znáte, z jiného uhlu pohledu.
Jsou různé povídky. Některé jsou jako čerstvý jarní vánek, které ke mně najednou se náhle přivanou s lusknutím prstů, jasné a krásné už od počátku, lehoučké jako peříčko, krátké, prosté a pocházející přímo z ruky. Jiné jsou zase jako puzzle, složité a těžké, nad kterými musím pořádně dumat, napsat si koncept a skládat je z jednotlivých obrazů podle kostry. A pak jsou tu ještě jedny, ty které se zrodí z ničeho v mé hlavě, začnu psát a během toho psaní se nějak stane, že povídka ožije, a není to jednoduché. Napíši to či ono, napadne mě k tématu mimo linii, čas a styl ještě další věci, napíši jejích deset podob, ale jen jedna verze je nakonec ta pravá.

Zapomněl si (15.část)

NARUTO

Dodatek autora:: 

Takže jsme se dostali na předposlední dílek Laughing out loud Užijte si ho Smile
A moc nezoufejte Laughing out loud

POZOR! POZOR! +17 !!

Zbrocené ostří (13.)

Dodatek autora:: 

Po menším zdržení tu čekal na vás opět nový díleček Smile
Snad vás nějak nezklamal, a vykompenzoval tu časovou propadlinu mezi díly. Bohužel mám teď bokem hodně práce která se ovšem týká tohoto webu.
Nicméně stále platí, že jsem se na to nevykašlala, a píši dál, vlastně už to napsané mám Smile
Ale bez pořádné korektury po sobě to nezveřejním Smile

Arigatōgozaimashita (ありがとうございました)

ps: Další díl očekávejte během následujícího týdne, nebo toho příštího Wink

Pokud vás tato povídka zaujala a zajímali by vás další díla ode mne, můžete nahlédnout sem:
Povídky by Selina