SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
FMA Season 2

Tááákže a je tu skvělá novina..... Laughing out loud Laughing out loud
Oficiální internetové stránky Fullmetal Alchemist zahájila s krátkou video ukázkou a potvrdili, že televizní série bude na trhu v Japonsku v dubnu. Zároveň slíbil, že nové informace budou poskytnuty v lednu v Square Enix měsíční Shonen Gangan časopisu. Stejné téma bude obsahovat i plakát s klíčovým vizuální image. Smile

Nový Fullmetal Alchemist Teaser trailer běžel na konci epizod Mobile Suit Gundam 00.
Druhá série, se bude vysílat v Japonsku v neděli. Trailer říká: "Nový trénink ... kovové umělé končetiny, brnění ... bratři ' cesta začíná. Fullmetal Alchemist: duben 2009. V této dlani je.... naděje nebo zoufalství?"

Nová televizní anime série byla potvrzena v cyklu Jacket Band v 20. volume Hiromu Arakawa v srpnu.
Nicméně je zaznamenán únik informací animátorů, kteří pracovali na již zmíněné možnosti "Hagane 2" ( "kovový / Fullmetal 2"), v červenci.
Viz Média zveřejnila 17. svazek z manga verzi v Severní Americe tohoto října, zatímco FUNimation Entertainment připustila jako první televizní seriál a film.
Smile Smile Smile
Update 1: Na oficiálních stránkách pro nové Fullmetal Alchemist televizní anime série má nahradit své video ukázku s novou posloupnost, která zní: "V této dlani je... naděje nebo zoufalství? ... Nejmocnějším temné fantasy je zde ... Fullmetal Alchemist: Broadcast začíná na MBS / TBS celostátní síť v dubnu 2009. "
Smile Smile Smile
Update 2:Video na youtube.com
http://www.youtube.com/watch?v=geei0G05BZ4
Smile Smile Smile
Update 3:Obrázek

5
Průměr: 5 (1 hlas)