Ishida Uryuu


Jméno: Ishida Uryuu

Datum narození: 11.listopadu

Výška: 171Cm

Váha: 55kg

Ishida taky chodí do školy s Ichigem. Není příliš společenský, za to vyniká svýma skvělýma známkama a neobyčejnou zručností v šití a vyšívání(člen kroužku ručních prací).
Nejvíce ale vyniká tím, že je jedním z posledních Quincy (qincy) - Lučištník.
Když byl malý, jeho dědeček ho učil těmto schopnostem. Potom byl svědkem toho, jak jeho dědečka přepadla spousta Hollow a Shinigami, kteří ho měli ochránit měli zpoždění.
Od té doby Shinigami nenávidí. S Ichigem a Rukiou se ale nakonec zkamarádil. Potom společně s Ichigem putuje do Společenstva a hledá Shinigami, který může za dědečkovu smrt. Když ho najde obětuje všechny své Quincyské schopnosti, aby ho zabil. Jeho velkou předností je rychlost.

Pozor Spoiler!!
Po návratu do Karakury je napaden arrancarem. Není schopen bojovat a zachrání ho Ishida Ryuuhan - otec, o kterém si myslel, že quincyovstvím pohrdá. Ten mu nabídne, že obnoví jeho quincyovské síly za slib, že přeruší všechny své styky se shinigami a jejich přáteli. Tak začíná jeho velký trénink, kdy se skoro s nikym nestýká a neúčastní se velkých shinigamijsko - arrancarských bojů. Když je ale unesena Orihime, poruší svůj slib a přidává se k Chadovi a Ichigovi na záchranné výpravě.

______________________________________________________________

ááááááájem....SMILEY PIG ....chňo chňo

I LOVE UCHIHA SASUKE

5
Průměr: 5 (3 hlasy)