SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Malé oznámeníčko

Takže jistě už asi mnozí z vás co chodí do sekce NOVINKY zjistili, že zde přibyla úplně nová sekce do postranního menu se jménem MANNGA-Infa.
Je to sekce, kterou jsem sem přidala z jistých důvodů. A to, že prvním z nich je možnost informování se o dobrých mangách, které mohli být mnozím z vás až do teď skrývány, ať jsou to mnagy na které už jsou i anime seriály, nebo pouze mangy na které zatím žádné anime nejsou ale stojí opravdu za přečtení.
Protože sem si poslední dobou oblíbyla čtení nepříliš známých mang, které by opravdu měli být více světu ukázány je druhý důvod proč tu tato sekce vznikla.Abych se s vámi mohla o tyto unikátní kousky podělit. Zjístíte v ní infa různých mang, které opravdu za něco stojí, žádné podprůměrné tu nenajdete, alespoň se o to budu snažit. Laughing out loud Budete si tam moci i vyhledat jaké všechny mangy existují od vašeho oblíbeného autora a jak se jmenují či jaký mají žánr.
Další věcí je, že se mi strašně zalíbyli poslední dobou mangy od jedné autorky jménem SHINJO Mayu, která má dokonalé a opravdu orignální děje. I když musím upozornit, že tato autorka se trošku ve svých příbězích zaměřuje i na ecchi a na smut žánry Tongue Ale což, ten kdo je dospělí,nebo už je s těmito věcmi dobře obeznámen a má rád mimo tyto dva drhy žánrů které její mangy obsahují i dokonalé děje, smutné, napínavé, neočekávatelné, šokující, a i humorné + drama, tak mohu zaručit, že by bylo hříchem její úžasné příběhy neshlédnout. Nehledě na to, že co se týče jejího stylu kresby, je vážně k pohlédnutí vašich vybíravých oček Wink
Nicméně bych ezpoměla, tyto magy jsou nejen pro DÍVKY, ale i CHLAPCE... }:)
Tuto utorku uvedu i sem do nové sekce, kde uveřeJním i její mangy s informacemi k nim dané.
Musím se přiznat, že já sama jsem se dokopala k tomu i přes svojí práci co tu mám začít překládat nějaké z jejích příběhů co mi opravdu padly do oka ze všeho nejvíc svým dějem. Zrovna jednou z nich je dějově velmi pěkná a i místy velmi smutná manga jménem Haou Airen u které už jsem dokonce přeložila a i vydala do čítáry i do našich linků překlad 1.dílu na kterém jsem zapracovala přes noc v pátek.
Takže doufám, že e vám to bude opravd líbyt Smile a snad , když se někomu zachce přidat ějaké info či recenzy k něaké své oblíbené maze, má možnost přes VYTVOŘIT OBSAH , a normálně ČLÁNEK, ve kterém nebudete volit žádnou z tabulek pouze u nadpis do závorky připíšete co to je , či info, ebo recenze, nebo info o autorovy, atd. Wink
šem děkuju za přečtení Smile

______________________________________________________________

Nerada sama sebe hodnotím, protože to co si o sobě často myslíme,
ne vždy bývá pravdou.

0