SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Jaké anime movie mají vyjít do konce roku 2017?

Předem vysvětlení proč zaměření jen na film
Je to pro mě přijatelnější ohledně času a mého věčného zapomínání, u jaké epizody jsem vlastně skončila, či celkem rychle měnící se názoru na anime. Věřte mi, mám tolik rozkoukaných anime do půlky, nebo chybí se mi podívat na pslední dva díly a i kdyby mi sám ďábel dával na výběr, zda shlédnu jednu rozkoukanou anime př. Tokyo Ghoul (6.epizoda na mě čeká už rok) či mu radši s ním podepíšu smlouvu o prodeji své drahocenné duše, s velkou pravděpodobností vyhraje druhá možnost.
Rozhodně je pro mě lepší jeden dvouhodinový film, než příběh rozdělený do epizod. Ok, už přestávám kecat a jdu představit filmy, které nás čekají.


ZáříHaikyuu!! Movie 3: Sainou to SenseOriginální názav:ハイキュー!! 才能とセンス
Vychází: 15.září 2017
Původ: Manga
Žánr: Drama, Komedie, Shounen, Sport, Školní život
Studio: Production I.G
Předešlí film/TV série: Haikyuu!! (2014), Haikyoo!!Second Season(2015-16), Haikyuu!!: Lev Genzan! OVA (2015), Haikyu!! 3rd Season (2016), Haikyuu!!: vs "Akaten" OVA (2016), Haikyuu!!: Tokushuu! Haru-kou Volley ni Kaketa Seishun (2017), Haikyuu!! Movie 1: Owari to Hajimari (2015), Haikyuu!! Movie 2: Shousha to Haisha (2015)
Další oznámené: Haikyuu!! Movie 4: Concept no Tatakai

Obsah: Rekapitulace volejbalového zápasu z druhé sezóny anime (Haikyoo!!2nd Season) proti Aobajosai Hihg School.
Podívám se? Ne, nejsem fanda sportovních anime. Je to zvláštní, sport na živo i ze záznamu mě nesutečně baví nemluvě o e-sportu.


Haikyuu!! Movie 4: Concept no TatakaiOriginální názav: ハイキュー!! コンセプトの戦い
Vychází: 29.září 2017
Původ: Manga
Žánr: Drama, Komedie, Shounen, Sport, Školní život
Studio: Production I.G
Předešlí film/TV série: Haikyuu!! (2014), Haikyoo!!Second Season(2015-16), Haikyuu!!: Lev Genzan! OVA (2015), Haikyu!! 3rd Season (2016), Haikyuu!!: vs "Akaten" OVA (2016), Haikyuu!!: Tokushuu! Haru-kou Volley ni Kaketa Seishun (2017), Haikyuu!! Movie 1: Owari to Hajimari (2015), Haikyuu!! Movie 2: Shousha to Haisha (2015), Haikyuu!! Movie 3: Sainou to Sense (2017)
Další oznámené:---

Obsah:Opět rekapitulace volejbalového záposu, tentokrát ze třetí sezóny (Haikyoo!!3rd Season) proti škole Shiratorizawa Academy.
Podívám se? Nop, není šance. Ironie je, že jsem volejbal hrála...


Koukyoushihen: Eureka Seven - Hi-Evolution 1Originální názav:交響詩篇エウレカセブン ハイエボリューション 1
Vychází: 16.září 2017
Původ: Anime bez původu v manze
Žánr: Dobrodružný, Drama, Mecha, Sci-Fi
Studio: Bones
Předešlí film/TV série:Eureka Seven (2005), Eureka Seven: Navigation ray=out (2006), Eureka Seven: New Order (2012), Eureka Seven AO (2012), Eureka Seven AO: Jungfrau no Hanabana-tachi (2012), Eureka Seven: Pocket ga Niji de Ippai (2009,
Další oznámené:Koukyoushihen: Eureka Seven - Hi-Evolution 2 (2018)

Obsah: První díl z triologie Koukyoushihen: Eureka Seven - Hi-Evolution. Film vypráví příběh fenoménu známeho jako "The First Summer of Love", který se odehrál deset let před hlavní dějovou linkou Eureka Seven, příběh je sice lehce v anime nastíněn, ale není v plném rozsahu ukázan navíc nám prozradí i konec celého děje, který v původní anime z roku 2005 není ukázan.
Podívám se? Co jsem se na youtube koukala na první díly Eureka Seven (viděny 2 z 50), nevypadá to vůbec špatně. Pokud máte rádi vzdušné bitvy je to pro vás Smile. Z 74 % to uvidím.


Digimon Adventure tri. 5: KyouseiOriginální názav: デジモンアドベンチャーtri.(トライ)第5章「共生」
Vychází: 30.září 2017
Původ: Anime
Žánr: Akční, Dobrodružný, Drama, Komedie
Studio: Toei Animation
Předešlí film/TV série: Digimon Adventure (1999-2000), Digimon Adventure 02 (2001-02) ,Digimon Tamers (2001-02) , Digimon Frontier (2002-03) ,Digimon Savers(2006-07), Digimon Xros Wars: Aku no Death General to Nanatsu no Oukoku (2011), Digimon Xros Wars(2011-12), Digimon Adventure Movie (1999) ...
Další oznámené: zatím není, ale 100% bude

Obsah: Digimon a další jeho dobrodružství, srovnatelné s pokémon filmy obsahově. Budou zachraňovat svět do nějaké hrozby.
Podívám se? Nop, pro malé děti možná skvělé. Jako malá jsem zbožňvala první Digimony, pak to začalo být stejné a dá se to srovnávat s Pokémon series and movies.


Hibike! Euphonium Movie: Todoketai MelodyOriginální názav: 劇場版 響け!ユーフォニアム~届けたいメロディ~
Vychází: 30.září 2017
Původ: Novela
Žánr: Drama, Music Školní život
Studio: Kyoto Animation
Předešlí film/TV série:Hibike! Euphonium (2015), Hibike! Euphonium 2 (2016), Hibike! Euphonium 2 Specials (2016-17)
Další oznámené:Hibike! Euphonium Movie: 2-nensei ni Natta Kumiko-tachi (2018)

Obsah: Po úspěchu v kvalifikačním kole do regionální hudební soutěže v Kansai, se členové koncertní skupiny Kitauji High School zaměřili na další nadcházející představení. Letní přestávku chce využít na maximum, skupina se účastní tábora, kde je poradce Noboru Taki a jeho přátelé, kteří se živí jako profesionální hudebníci.
Kumiko Oumae a její přátelé mají odhodlání získat zlato na soutěži v Kansai, ale problémy nastávají, když student, který jednou opustil skupinu, projevuje zájem se vrátit do skupina, přičemž vyvoláv nepříjemné vzpomínky. Kumiko se také dozví o překvapivé minulosti jejího učitele a o jeho motivaci vést skupinu k vítězství.
Podívám se? Nevypadá to vůbec špatně, navíc se mi líbí, že se jedná o úplný příběh o něm nepotřebuji z anime vůbec znát. 85% šance na zhlédnutí. Navíc bude hudba, na kterou jsem náramně zvědavá.


Říjen


Fate/Stay night Movie: Heaven's Feel - I. Presage FlowerOriginální názav: 劇場版
Vychází: 14.října 2017
Původ: Novela
Žánr: Akční, Fantasy, Magické, Romantika, Supersíla
Studio: ufotable
Předešlí film/TV série: Fate/stay night, Fate/stay night Movie: Unlimited Blade Works, Fate/stay night: Unlimited Blade Works, Fate/Stay ...
Další oznámené:Fate/stay night Movie: Heaven's Feel 2

Obsah: Emiya Shirou je mladý mág, který je studentem na akademie Homurahara v Fuyuki City. Jednoho dne, kdy po uklizení prostorů Archery Doujou ve své škole, náhodou zahlédne boj mezi nadlidskými bytostmi, a tím pádem se mu podaří zapojit do války o Svatý Grálkterý je schopen splnit vítěznému Pánovi i jeho Služebníkovi jakékoliv přání. Eliminujícímu boji, kde se mágové jinak řečeno "Páni" za použití pomocníků jednotlivých řádů nazývaných "Služebníci"-podlí hrdinové z mýtů/legend- se spolu střetnou v boji o Svatý Grál. Shirou do boje vstupeje, aby zastavil zločince, aby vyhrál Grálu a zachránil nevinné lidi, ale všechno se pokazí, když tajemný "Stín" začíná bez rozdílu zabíjet lidi v Fuyuki ...
Podívám se? Musím vidět! Jsem fanouškem této ságy Fate/Stay ( i když ji sleduji velice rozkouskovaně, většinou 24 dílů sleduji tak půl roku). Tohle mi navíc vyhovuje, že se jedná o film Smile.


Yowamushi Pedal: Re:GENERATIONOriginální názav: 弱虫ペダル Re:GENERATION
Vychází: říjen 2017
Původ: Manga
Žánr: Drama, Komedie, Shounen, Sport
Studio: TMS Entertainment
Předešlí film/TV série: Yowamushi Pedal: New Generation (2017), Yowamushi Pedal 2nd Season (2015), Yowamushi Pedal (2014), Yowamushi Pedal Movie (2015)
Další oznámené: Yowamushi Pedal 4th Season (2018)

Obsah: Navazuje na 3 sérii (Yowamushi Pedal: New Generation), kde je vyuobrazen rozhodující závod o obhajobu "trůnu" cyklistického mezi školami.
Podívám se? Nop...


Code Geass: Hangyaku no Lelouch Movie 1Originální názav: 劇場版総集編 コードギアス 反逆のルルーシュ 1
Vychází: 21.října 2017
Původ: Anime
Žánr: Akční, Mecha, Sci-fi, Supersíla, Školní život, Vojenské
Studio: Sunrise
Předešlí film/TV série: Code Geass: Hangyaku no Lelouch (2006-07), Code Geass: Hangyaku no Lelouch R2 (2008), Code Geass: Hangyaku no Lelouch - Kiseki no Birthday Picture Drama (2010), ...
Další oznámené: Code Geass: Hangyaku no Lelouch Movie 2 (2018)

Obsah: První film z triologie Code Geass: Hangyaku no Lelouch...
Podívám se? Nenašla jsem zalíbení ani v anime, pochybuji, že film něco změní i když v pořádí je již druhý


Kirakira☆Precure A La Mode Movie: Paritto! Omoide no Mille-Feuille!Originální názav: 映画キラキラ☆プリキュアアラモード パリッと!想い出のミルフィーユ!
Vychází: 28.října 2017
Původ: Manga
Žánr: Fantasy, Magické, Ze života
Studio: Toei Animation
Předešlí film/TV série: Kirakira☆Precure A La Mode (2017 -)
Další oznámené: ...

Obsah: Ichika Usami je druhým rokem studentkou střední školy, pracuje v rodinné kavárně, Kirakira Patisserie. Jednoho dne se setká se zraněným zvířátkem jménem Pekorin, které jí řekne, že zlé příšery známé jako Henteko kradou "Kirakiraru", energii, která se skládá ze sladkostí a dezertů. Ichhika se pak stane hezkou čarodějkou a se čtyřmi dalšími dívkami tvoří skupinu Kirakira Precure a la Mode, aby bojovali proti Hentekům a chránili sladkosti.
Podívám se? Nop... Takové moc přeplácané do stylu "cute".


Listopad


Dance with Devils: FortunaOriginální názav: 劇場版
Vychází: 4.listopadu 2017
Původ: Original
Žánr: Harem, Demononi, Supersíla, Shoujo, Romance
Studio: Brain's Base
Předešlí film/TV série: Dance with Devils (2015)
Další oznámené: ...

Obsah: Prozatím nikde popis není...
Podívám se? Z traileru se mi film velice zamlouval, láska, tajemství, nadpřirozená síla. Co více si přát?


Gochuumon wa Usagi desu ka?? Dear My SisterOriginální názav: ご注文はうさぎですか?? ~Dear My Sister~
Vychází: 11. listopadu 2017
Původ: Manga
Žánr: Komedie, Ze žvota
Studio: production doA
Předešlí film/TV série: Gochuumon wa Usagi desu ka?? (2015)
Další oznámené:...

Obsah:Od svého příjezdu do kavárny si Kokoa Hoto zvyklo na svůj nový život jako servírka, i když Rabbit House není králičím rájem, který si původně představovala. Život je příjemný a s radostí tam tráví čas. Když pracuje, tak si hraje se svými přáteli a dalšími číšníky Chino Kafuu, roztomilým středoškolským studentem s družkou Tippy a Rize Tedezou, dcerou vojáka.
Podívám se? Nee, děkuji. Zrovna dvakrát nemusím holčičky s králičími oušky.


Haikara-san ga Tooru Movie 1: Benio, Hana no 17-saiOriginální názav: 劇場版 はいからさんが通る 前編 ~紅緒、花の17歳~
Vychází: 11.listopadu 2017
Původ: Manga
Žánr: Historické, Komedie, Shoujo, Romantika
Studio: Nippon Animation
Předešlí film/TV série: Haikara-san ga Tooru (1978-79)
Další oznámené: Haikara-san ga Tooru Movie 2

Obsah: Příběh následuje po Benio "Haikara-san" Hanamura, která ztratila svou matku, když byla ještě děťátko, je vychována svým otcem, vysokým úředníkem v japonské armádě. V důsledku toho se stala tomboye -chováním i kopku vzhledem mužem- na rozdíl od tradičních japonských pojmů o ženskosti, studuje kendo, často se obléká do západní módy místo tradičního kimono a nemá zájem o domácí práce jako správná japonská žena. Též odmítá myšlenku uspořádaných manželství a věří v právo žen na kariéru a vzít si muže z lásky.
Podívám se? Nádech ideálu feminismu? Proč krusci ne? Jdu do toho!


Godzilla: Kaijuu WakuseiOriginální názav: GODZILLA -怪獣惑星-
Vychází: 17. listopadu 2017
Původ: ...
Žánr: Akční, Dobrodružný, Fantasy, Sci-Fi
Studio: Polygon Pictures
Předešlí film/TV série: ....
Další oznámené:...

Obsah: Mladý muž na vesmírné lodi: Haruo, který na vlastní oči viděl Godzillu zabít své rodiče, když mu byly 4 roky. Dalších 20 let myslel jen na jedno: na návrat na Zem a zabítí Godzilli. Je zařazen do možnosti emigrace na domovskou planetu, jelikož se životní podmínky na lodi zhoršují, skupina "Earth Returnists" pod vedením Haruo se demokroticky rozhodne pro cestu na Zem přes nebezpečnou dálkovou hypervesmírnou navigací. Když přijdou na Zem, je naprosto odlišná, stala se neznámým světem s ekosystémem řízeným Godzillou.
Podívám se? Ani náhodou nechci vidět, obyčejnou zfilmovanou Godzillu jsem neviděla a ani to nehodlám měnit, i když grafický vzhled anime je velice lákaví. Aj to vypadá že i v Americe celkem očkávaný.


Mobile Suit Gundam Thunderbolt: Bandit FlowerOriginální názav: 機動戦士ガンダム サンダーボルト BANDIT FLOWER
Vychází: 18. listopadu 2017
Původ: Manga
Žánr: Akční, Drama, Mecha, Sci-Fi, Válečné, Vesmír
Studio: Sunrise
Předešlí film/TV série: Mobile Suit Gundam (1979-80), Mobile Suit Gundam Thunderbolt (2015), Mobile Suit Gundam Thunderbolt 2nd Season (2017)
Další oznámené:...

Obsah: Doplňující příběh pro Mobile Suit Gundam Thunderbolt 2nd Season, čili bitva.
Podívám se? 15% pokud budu chuť na vesmírnou tématiku.


Prosinec


Donten ni Warau Gaiden: Ketsubetsu, Yamainu no ChikaiOriginální názav: 曇天に笑う<外伝> ~決別、犲の誓い~
Vychází: 2.prosince 2017
Původ: Manga
Žánr: Akční, Historickí, Shoujo
Studio: Doga Kobo
Předešlí film/TV série: Donten ni Warau (2014)
Další oznámené:Donten ni Warau Gaiden 2, Donten ni Warau Gaiden 3

Obsah: Když byly meče v jedenáctém roce Meiji éry zakázány, mocná samurajská populace začala upadat. Ti, kdo odmítli zákaz čepelí, se vzbouřili, což způsobilo, že na venkově vzbudilo násilné nepokoje. V boji proti nárůstu kriminální činnosti byla vybudována věznice u jezera. Tři mladí muži, kteří se narodili do linie Kumoh, dostali za úkol dávat takovéto zločince do vězení. Ale je tohle jejich jediný úkol?
Podívám se? Nevypadá to špatně, velice mě láká na tom bojové umění, jak je v traileru krásně zobrazeno.


Girls und Panzer das FinaleOriginální názav: ガールズ&パンツァー 最終章
Vychází: 9.prosince 2017
Původ: Manga
Žánr: Komedie, Školní život, Vojenské
Studio: Actas
Předešlí film/TV série: Girls und Panzer der Film (2015), Girls und Panzer der Film Specials (2016)
Další oznámené:...

Obsah: Prozatím není vypadán obsah. Pravděpodobně půjde o dívčí gymnázium zabívající se vojenstvím. Jelikož to nebude jediná škola zabívající se tímto odvětví, budou tyto japonské instituty mezi sebou pořádat nějaké zápasy, kde půjde o čest školy?
Podívám se? Nwm, vypadá to celkem vtipně, ale nikdy nebyl můj vkus dívky v tanku...


Pocity z novinek


Spokojenost, u dvou tří titulů jsem se našla a to mi dokonce roku bohatě stačí :3, jelikož bych už vážně mohla někdy dokoukat Tokyo Ghoul Laughing out loud a začít i její druhou sérii, prý je lepší než ta první Laughing out loudNa co vy se těšíte?


Zdroj:MyAnimelist
5
Průměr: 5 (2 hlasy)