SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Popis


Toto anime bych uvedla jako velmi povedené.Nádech tohoto děje točící se kolem jedné na pohled nevinné školy, která v sobě skrývá mnohá až nečekaná tajemství je velmi poutavý příběh už od počátku.
Tato škola je už od začátku sledování zvláštní sama o sobě tím, že je rozdělena na dvě skupiny studentů. Jednou je denní třída a tou druhou noční. Proč? I toto má své vlastní důvody které se dozvíme postupem celého příběhu + další velké zápletky a zajímavosti, Někdy byh řekla, že až i nečekané,možná i šokující..
Jako hlavní postavu v tomto anime hraje jedna ze studentů denní třídy Yuki Cross, které se ujal v dětství ředitel oné školy Academy Cross.
Nyní je na počátku příběhu prefektem denní třídy spolu se svým přítelem Zerem již od dětství, kterého považuje jako by byl její bratr. Zero však jejich přátelství vidí z jiného úhlu pohledu. I když ale Zero chodí do stejné denní třídy s Yuki, tak je přece jen něčím od ní a ostatních z denní třídy odlišný. Něčím co neví ani sama Yuki, něčím co ovlivňuje celý jeho život, a čeho se sám před sebou bojí.
Něco, co Yuki zanedlouho od počátku prvního dílu změní celý dosavadní život a rozpoutá peklo.
Další a třetí hlavní postavou tohoto úžasného příběhu je Kaname Kuran, který zná Yuki velmi dlouho. Kaname je velmi vážený na celé škole, a to nejen protože pochází ze vznešeného rodu. Ovšem má to malý háček, Kaname chodí do noční třídy z jistých důvodů, a Yuki do denní se Zerem. Yuki je ale do Kanameho zamilovaná díky čemuž se Zero s Kanamem nemají v lásce, nejen díky tomuto.
A však Kaname oproti Yuki ví mnohem víc z její vlastní minulosti než ona sama, protože si ze svého dětství nic nepamatuje díky ztrátě paměti, kterou v před 10 lety nějakého psychického šoku utrpěla.. Jediné na co si vzpomíná před příchodem do školy je sníh, a jeden sen, který se jí zdává velmi často.
Postupem času se začnou objasňovat velké záhady a zároveň je začnou nahrazovat nové, ještě hlubší a temnější.
I když na první pohled někomu možná přijde, že se příběh točí kolem jedné středoškolské holky tak se velmi mílí.
Tento děj je plný velmi záhadných věcí, s opravdu zajímavými zápletkami, doplňující propracované a záživné boje se zápornými postavami.
Osobně doporučuji si tento příběh shlédnout.
A pokud mohu z vlastní zkušenosti doporučit, tak není na škodu nevynechat ani mangu, kde je více důkladněji vykreslených záběrů než-li v anime seriálu.
Mangu Vampire knight můžete najít všechny výtisky, které se momentálně vydali autorem na onemanga.com nebo jsi ji můžete průběžně číst u nás na online čítárně v našich cz TNT-překladech (TADY), které postupně překládáme Wink

______________________________________________________________

Nerada sama sebe hodnotím, protože to co si o sobě často myslíme,
ne vždy bývá pravdou.

4.9
Průměr: 4.9 (10 hlasů)