SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Spoluatorské

Spoluatorské

Double Gravitation - Idaho, malé to město... - Bonus

[i]Nesnáším nakupování. V obchodě, v supermarketu, v hypermarketu. Prostě nerad nakupuji.

Dodatek autora:: 

Protože to nějak nejsem schopná dát dohromady, a děsně mi to trvá, tak jako omluvu místo porkačování třetí řady, tu máte zatím jeden bonus. Vracíme se trochu do minulosti, kdy Richard a Daniel ještě tak nějak své city k sobě neměli srovnané. Je to celkem na kraji jejich počínajícího vztahu. Tak doufám, že aspoň tohle vemete jako omluvu za dlouhé čekání. Smile

Akuma no sentoraru - Seznamte se !Japonsko! - Kapitola 1

Tento příběh začíná na letišti v Anglii, kde se zrovna připravuje na poslední chvíli let Anglie-Japonsko.

Povídka ke stažení: 

Double Gravitation III - Návrat - část 01

Přistáváme.
Sedím se zavřenýma očima, ruce položené na područkách a jen si v duchu stále dokola opakuji jednu větu.
„Jsem zpátky.“
Hukot motorů ustává a já konečně otvírám oči.

Dodatek autora:: 

Tak jsme zpátky. Snad potěšíme věrné fanoušky této série. Jen chci upozornit, že stále není zcela dokončená tato třetí série, ale ono se to nějak vyvrbí. Smile Tak myslím, že není potřeba víc co dodávat. Pěkně čítejte... Smile

Double Gravitation II - Budu na tebe čekat - část 30 - konec druhé série

S prací jsme skončili až pozdě v noci.

Dodatek autora:: 

Je tady poslední díl této druhé řady. Snad to přežijete ve zdraví a nebudete se na mne zlobit, že je opravdu poslední. Pro vás, kteří tuhle dvojici milujete, mám jen info - že tím, že jsou napsané další díly třetí série, je jasné, že se Richard vrátil domů po několika měsících, živý a zdravý. Z dalších dílů, ale zřejmě nebude nic zveřejněno. Nemám ráda nedokončené věci, ale tohle rozhodnutí není na mně. Moc se tedy omlouvám všem, kteří jste si pokračování chtěli přečíst a moc vám děkuji za přízeň a komentáře u všech dílů, které jsme zveřejnily.

Double Gravitation II - Povinnost k vlasti - část 29

Celou noc jsem nespal. Dokonce mě přešla veškerá chuť na sex. Jen jsem ho k sobě tiskl a uvažoval, jak to bude. Nevím ještě na jak dlouhou dobu. Nevím, jestli budu ve státech, nebo mě pošlou pryč.

Dodatek autora:: 

DandyP
I když se jejich společný čas krátí, využili ho jak je jejich zvykem co nejvíc. Napřed rozpačitý, jak se má vlastně chovat, jestli vše přehlížet a dělat, že ho neuvidí jen pár týdnů, nebo panikařit a dělat srdcervoucí scény. Označkovat všechny místa v bytě bylo určitě nejlepší řešení, jak zapomenout …

topinka
Co na to říct? Čas je neúprosný a letí strašně rychle. Zvlášť pokud ho člověk moc nemá a chce ho strávit s osobou, která je mu nejdražší. Jak to Richard s Danielem zvládnou? Jen dva dny. A tenhle je první z nich...

Double Gravitation II - Kámen pro tebe - část 28

[i]Mít šéfa jak na talíři. Vidět ho ležet na břiše a odsouvat choutky na tu skvělou polohu. Naštěstí může Richard ležet i na boku. Naštěstí mě na chatě hlídají čtyři chlapi.

Dodatek autora:: 

DandyP
Všechno bylo na dobré cestě. Všechno se urovnalo. A pak se vše zvrtlo. Danielovi se zhroutil svět. Tak jako celý ten příběh. Krutá rána pod pás. Ale nic není ztraceno.

topinka
Život se s nimi nemazlí. I když se zdálo, že už to bude v pohodě, pořád to napětí tam je a stačí maličkost a jeden nebo druhý vybouchnou. A ten konec... stmelí je to zase dohromady? Jak se s tím všim srovnají?

Double Gravitation II - Lov - část 27

Když jsem se nad ránem vzbudil, zjistil jsem, že jsem v posteli sám. I v tom spánku jsem měl pocit, že mi něco chybí. A teď mi bylo jasné proč.

Dodatek autora:: 

Tímto dílem vám v hlavách uděláme trochu zmatek. Teda spíš těm, co milují přírodu.
Ano - víme, že v zimě není lovecká sezona.
Ano - víme, že některá zvířata v zimě spí. Včetně medvědů.
Ano - víme, že v zimě je zakázáno lovit a opravdu bychom na některá zvířata nenarazili, včetně některých ptáků, kteří odlétají na jih.
Ale - tak nějak jsme to začaly psát a nemyslely nad zákony přírody a pak už bylo pozdě to přepisovat. Opravdu by se nám do toho nechtělo. Tak snad nám to malé faux pas prominete a o to víc si užijete tento díl.

Double Gravitation II - Pod bodem mrazu - část 26

Odcházím. Když jsem skoro u dveří, postaví se mi do cesty John.
„Měl by ses vrátit," ukáže rukou za mě. Jen pootočím hlavu na místo, kde Jeff dřepí u Daniela.

Dodatek autora:: 

DandyP
Daniel za svou blbost zaplatil. Nejspíš mohl ztratit svého Richarda. Protože jako vždy zbaběle uteče, není schopen jakkoliv bojovat. Nejspíš všechno pokazil. Tak jak to umí jen Daniel. Dostane ještě šanci?

topinka1970
Richard vede velkou firmu, má divokou minulost a přítomnost ho také nějak nešetří... na jednoho člověka až moc... Ale je to omluva pro to, co udělal? Jak to všechno dopadne? Spraví se to mezi nimi, nebo ne? Milují se opravdu tak moc, že i přes to, co se stalo, budou schopni zase k sobě najít cestu? Bude chtít Richard Daniela zpátky? Bude Daniel schopen odpustit Richardovi jeho útok? Ještě maličkost - dopředu omlouvám hodně sprostých slov, ale kluci maj všichni nervy napnuté jak špagáty...

Double Gravitation II - Loučení se svobodou - část 25

Pocit, že je venku kdoví kolik mínus a že je tam ta protivná bílá věc, kterou nemám rád, mě nutí nevstávat z postele. Jen se víc přitisknu na Daniela.

Dodatek autora:: 

Pobyt na horách pokračuje. Richard se ráno vzbudí a co jiného ho může napadnout, než... Smile tak skvěle začíná další den na horách. Jak ale bude pokračovat s bandou mariňáků, kteří si chtějí užívat? Jojo, loučení se svobodou... Napsala bych - bude sranda, ale...

Double Gravitation II - Bonus - První společné Vánoce

Vždycky šla příprava Vánoc nějak mimo mě. Už jako děcko jsem měl problém se Santou.

Dodatek autora:: 

Trošku skok do minulosti, pro zodpovězení vašich dotazů, kdy co a kde... Smile
Řetízek, tetování... tady máte odpověď. Jsou to jejich první společné Vánoce v novém bytě, kdy ještě bylo všechno jinak. Jimmy byl jen osobní asistent, nikdo je nechtěl rozdělit - zatím... Daniel měl ještě koně a ani jeden netušili, že by se snad mohli někdy vzít.
Tenhle díl je taková oddychovka před tím, co bude v pokračování příběhu. Tak si ji užijte a snad budete spokojeni.

Double Gravitation II - Zimní prázdniny - část 24

[i]Plánuji to už od Vánoc. Prostě jsem chtěl pro Richarda taky něco udělat.

Dodatek autora:: 

topinka
Tak tu máme první společnou dovolenou... no jak moc společnou? Laughing out loud Na horách stráví pár dní, to znamená pár dílů... přece tam nebudou jen tak a nic se nebude dít, znáte ty dva, ne? Je to trochu delší, ale nějak to prostě nešlo rozdělit. Ale určitě to stojí za přečtení a vydržet až do konce. Laughing out loud

DandyP
Mělo to být překvapení. Ale jak je vidno, Daniel o Richardovi stále neví vše. Výlet s partou nadržených chlápků není zrovna dobrá kombinace pro Daniela, který těžce nese svoje selhání. Tenhle díl otevírá další směs pocitů, váhání, obviňování a Danielovy nedůvěry vůči sobě samému.

Double Gravitation - Jeffova první lekce - část 23

[i] „Že tě chci za svědka, neznamená, že se mě můžeš dotýkat,“ zavrčím, když na sobě ucítím dotek. Zvednu se na nohy s Jeffovou pomocí.

Dodatek autora:: 

Dandy P
Tenhle díl vznikl z prostého důvodu – tolik napsaných stran, tolik probdělých nocí a o Richardovi pořád nic nevím. Kde studoval, kde byl u vojska, kde bydlel a jak moc jsou si s Jeffem blízcí. Richard nemluví a tak si Daniel řekl, že vyzpovídá Jeffa. Topinka chtěla, abych si napsala tento speciál sama, ale opravdu o těch postavách nic nevím. Tak si zahrála na Jeffa a pořádně jsme to rozjely. Že je Daniel nenasytný … to už je druhá stránka věci. Jeff prostě na Daniela působí jako velká chlupatá sestra, které může všechno říct a svěřit se.

topinka
Kde se nám ztratil Richard? Tentokrát moje písmenka nepatří jemu, ale Jeffovi. Myslela jsem, že bych je označila jinou barvou, ale nevím, jestli by se to špatně nečetlo. Po tolika dílech DG jsem se musela přeorientovat na jinou postavu. No, ale snad to vyšlo a jakákoli podoba s Richardem by byla opravdu čistě jen náhoda. Přeci jen se ti dva znají strašně dlouho, tak možná v některých situacích jednají podobně. Smile Tak snad se vám Jeffova první lekce bude líbit. Právě mu totiž došlo, koho si uvázal na krk a Daniel taky dostal svou první lekci od Jeffa. Smile

Double gravitation II - Spiklenci - část 22

[i]Jeff mi upravil kravatu. Taky mi střelil čip pod kůži do ramene, prý abych se náhodou neztratil, a bude mě sledovat.

Dodatek autora:: 

Trochu ztraceni mezi úžasnými povídkami, ale pořád jsme tady Laughing out loud
Pokračuje nám tu co? Cesta ke svatbě. Bude pohodová nebo trnitá? Určitě to ale nebude hned. Že jo. Navíc už kluci začínají přemýšlet, kdo komu půjde za svědka. Pohádají se znovu kvůli tomu? Je ta volba svědka jednoznačná, nebo bude překvapení? Laughing out loud

Double Gravitation II - Prolomené hranice - část 21

Celou noc jsme měnili Danielovi obklady. A i když se bránil tomu, aby se o něj starala jeho máma, stejně jsme oba dostali vynadáno.

Dodatek autora:: 

Daniel řekl své ano, ale jak to bude pokračovat? Bude to tak jednoduché, že si teď sednou a řeknou všechny podrobnosti k svatbě? Určí termín? Je to přece Daniel a Richard, u nich nikdy nejde nic jednoduše...

Double Gravitation II - Chtěl bych jen slyšet tvou odpověď - část 20

[i]Usnul jsem. Nevím, jak dlouho jsem spal, ale venku už přestalo pršet. Slyším hlasy od farmy. Otec sedí s Richardem na terase a vypadá to, že se baví. Oba se proti mně nejspíš spikli.

Dodatek autora:: 

Jste zvědaví na to, jestli vůbec bude mít Richard odvahu se Daniela zeptat? Jestli Daniel tu otázku uslyší a jak na ní odpoví? Tak tu to máte se vším všudy... Laughing out loud

Double Gravitation II - Bolestná ztráta - část 19

[i]Moji náladu by mi nezáviděl ani ten pes. Je fakt mizerná. Prošel jsem město, aniž by mě něco zaujalo.

Dodatek autora:: 

Jak moc bolestná ztráta to bude? Dozví se Daniel, co mu vlastně Richard chtěl říct?

Double Gravitation II - Nákup - část 18

Procházel jsem police a věšáky v šatně a naznal jsem, že to bude chtít obměnit. Mám pocit, že mi nějak ubývá obleků. Za tu dobu co jsem s Danielem, jsem jich už docela dost vyhodil.

Dodatek autora:: 

No a co k tomu říct... je tu pokračování... Smile

Double Gravitation II - Udělat si jasno - část 17

[i]Kdyby ta dlažba před nemocnicí nebyla z lámaného kamene, už bych v zemi vyšoupal pořádnou díru.

Dodatek autora:: 

Jak jsem minule psala - všechno souvisí se vším... Smile a tu je vysvětlení, proč jsme vlastně zmínily Richardovy narozeniny Laughing out loud
A máme tady první Richardův výbuch vůči Danielovi a - světe div se - i vůči Jeffovi...
Jen chudák Daniel to odnesl asi nejhůř...
Ještě že kluci mají někoho, kdo je schopen je postavit pěkně do lajny, i když měří metr šedesát Laughing out loud
PS: kluci jsou hodně naštvaní, to znamená spousta sprostých slov...za což se citlivým na hrubou mluvu omlouvám
Laughing out loud

Double Gravitation II - Richardovy narozeniny - část 16

Sedím na houpačce, kouřím a sleduji večerní nebe. Jsem rád, že je Jeff relativně v pořádku. Jen je potřeba ho nějakou dobu udržet v nemocnici. Nevím, jestli se mi to podaří.

Dodatek autora:: 

máme tu další díl, je to trochu vstup do minulosti... trochu oddychovka, ale důležitá pro další díl Smile
vždycky všechno souvisí se vším... Smile tak doufám, že se vám to bude líbit...

Double Gravitation II - Součást rodiny - část 15

Slyším za sebou tiché kroky. Ohlédnu se. Plíží se za mnou Chris. Na moment sevřu v ruce zbraň, pak ale povolím to napětí, které je mi teď akorát tak k ho.vnu. Několikrát se zhluboka nadechnu.

Dodatek autora:: 

Dnes bez dodatku. Nechávám to na vás...

Syndikovat obsah