SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Spoluatorské

Double Gravitation - Idaho, malé to město... - Bonus

[i]Nesnáším nakupování. V obchodě, v supermarketu, v hypermarketu. Prostě nerad nakupuji.

Dodatek autora:: 

Protože to nějak nejsem schopná dát dohromady, a děsně mi to trvá, tak jako omluvu místo porkačování třetí řady, tu máte zatím jeden bonus. Vracíme se trochu do minulosti, kdy Richard a Daniel ještě tak nějak své city k sobě neměli srovnané. Je to celkem na kraji jejich počínajícího vztahu. Tak doufám, že aspoň tohle vemete jako omluvu za dlouhé čekání. Smile

Akuma no sentoraru - Seznamte se !Japonsko! - Kapitola 1

Tento příběh začíná na letišti v Anglii, kde se zrovna připravuje na poslední chvíli let Anglie-Japonsko.

Povídka ke stažení: 

Double Gravitation III - Návrat - část 01

Přistáváme.
Sedím se zavřenýma očima, ruce položené na područkách a jen si v duchu stále dokola opakuji jednu větu.
„Jsem zpátky.“
Hukot motorů ustává a já konečně otvírám oči.

Dodatek autora:: 

Tak jsme zpátky. Snad potěšíme věrné fanoušky této série. Jen chci upozornit, že stále není zcela dokončená tato třetí série, ale ono se to nějak vyvrbí. Smile Tak myslím, že není potřeba víc co dodávat. Pěkně čítejte... Smile

Double Gravitation II - Budu na tebe čekat - část 30 - konec druhé série

S prací jsme skončili až pozdě v noci.

Dodatek autora:: 

Je tady poslední díl této druhé řady. Snad to přežijete ve zdraví a nebudete se na mne zlobit, že je opravdu poslední. Pro vás, kteří tuhle dvojici milujete, mám jen info - že tím, že jsou napsané další díly třetí série, je jasné, že se Richard vrátil domů po několika měsících, živý a zdravý. Z dalších dílů, ale zřejmě nebude nic zveřejněno. Nemám ráda nedokončené věci, ale tohle rozhodnutí není na mně. Moc se tedy omlouvám všem, kteří jste si pokračování chtěli přečíst a moc vám děkuji za přízeň a komentáře u všech dílů, které jsme zveřejnily.

Double Gravitation II - Povinnost k vlasti - část 29

Celou noc jsem nespal. Dokonce mě přešla veškerá chuť na sex. Jen jsem ho k sobě tiskl a uvažoval, jak to bude. Nevím ještě na jak dlouhou dobu. Nevím, jestli budu ve státech, nebo mě pošlou pryč.

Dodatek autora:: 

DandyP
I když se jejich společný čas krátí, využili ho jak je jejich zvykem co nejvíc. Napřed rozpačitý, jak se má vlastně chovat, jestli vše přehlížet a dělat, že ho neuvidí jen pár týdnů, nebo panikařit a dělat srdcervoucí scény. Označkovat všechny místa v bytě bylo určitě nejlepší řešení, jak zapomenout …

topinka
Co na to říct? Čas je neúprosný a letí strašně rychle. Zvlášť pokud ho člověk moc nemá a chce ho strávit s osobou, která je mu nejdražší. Jak to Richard s Danielem zvládnou? Jen dva dny. A tenhle je první z nich...

Double Gravitation II - Kámen pro tebe - část 28

[i]Mít šéfa jak na talíři. Vidět ho ležet na břiše a odsouvat choutky na tu skvělou polohu. Naštěstí může Richard ležet i na boku. Naštěstí mě na chatě hlídají čtyři chlapi.

Dodatek autora:: 

DandyP
Všechno bylo na dobré cestě. Všechno se urovnalo. A pak se vše zvrtlo. Danielovi se zhroutil svět. Tak jako celý ten příběh. Krutá rána pod pás. Ale nic není ztraceno.

topinka
Život se s nimi nemazlí. I když se zdálo, že už to bude v pohodě, pořád to napětí tam je a stačí maličkost a jeden nebo druhý vybouchnou. A ten konec... stmelí je to zase dohromady? Jak se s tím všim srovnají?

Double Gravitation II - Lov - část 27

Když jsem se nad ránem vzbudil, zjistil jsem, že jsem v posteli sám. I v tom spánku jsem měl pocit, že mi něco chybí. A teď mi bylo jasné proč.

Dodatek autora:: 

Tímto dílem vám v hlavách uděláme trochu zmatek. Teda spíš těm, co milují přírodu.
Ano - víme, že v zimě není lovecká sezona.
Ano - víme, že některá zvířata v zimě spí. Včetně medvědů.
Ano - víme, že v zimě je zakázáno lovit a opravdu bychom na některá zvířata nenarazili, včetně některých ptáků, kteří odlétají na jih.
Ale - tak nějak jsme to začaly psát a nemyslely nad zákony přírody a pak už bylo pozdě to přepisovat. Opravdu by se nám do toho nechtělo. Tak snad nám to malé faux pas prominete a o to víc si užijete tento díl.

Double Gravitation II - Pod bodem mrazu - část 26

Odcházím. Když jsem skoro u dveří, postaví se mi do cesty John.
„Měl by ses vrátit," ukáže rukou za mě. Jen pootočím hlavu na místo, kde Jeff dřepí u Daniela.

Dodatek autora:: 

DandyP
Daniel za svou blbost zaplatil. Nejspíš mohl ztratit svého Richarda. Protože jako vždy zbaběle uteče, není schopen jakkoliv bojovat. Nejspíš všechno pokazil. Tak jak to umí jen Daniel. Dostane ještě šanci?

topinka1970
Richard vede velkou firmu, má divokou minulost a přítomnost ho také nějak nešetří... na jednoho člověka až moc... Ale je to omluva pro to, co udělal? Jak to všechno dopadne? Spraví se to mezi nimi, nebo ne? Milují se opravdu tak moc, že i přes to, co se stalo, budou schopni zase k sobě najít cestu? Bude chtít Richard Daniela zpátky? Bude Daniel schopen odpustit Richardovi jeho útok? Ještě maličkost - dopředu omlouvám hodně sprostých slov, ale kluci maj všichni nervy napnuté jak špagáty...

Double Gravitation II - Loučení se svobodou - část 25

Pocit, že je venku kdoví kolik mínus a že je tam ta protivná bílá věc, kterou nemám rád, mě nutí nevstávat z postele. Jen se víc přitisknu na Daniela.

Dodatek autora:: 

Pobyt na horách pokračuje. Richard se ráno vzbudí a co jiného ho může napadnout, než... Smile tak skvěle začíná další den na horách. Jak ale bude pokračovat s bandou mariňáků, kteří si chtějí užívat? Jojo, loučení se svobodou... Napsala bych - bude sranda, ale...

Double Gravitation II - Bonus - První společné Vánoce

Vždycky šla příprava Vánoc nějak mimo mě. Už jako děcko jsem měl problém se Santou.

Dodatek autora:: 

Trošku skok do minulosti, pro zodpovězení vašich dotazů, kdy co a kde... Smile
Řetízek, tetování... tady máte odpověď. Jsou to jejich první společné Vánoce v novém bytě, kdy ještě bylo všechno jinak. Jimmy byl jen osobní asistent, nikdo je nechtěl rozdělit - zatím... Daniel měl ještě koně a ani jeden netušili, že by se snad mohli někdy vzít.
Tenhle díl je taková oddychovka před tím, co bude v pokračování příběhu. Tak si ji užijte a snad budete spokojeni.

Syndikovat obsah