SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Tragické

Život beze smyslu

Už jako malou holku mě všichni ignorovali a šikanovali. Měla jsem dva až tři kamarády a ani ti za nic nestály.

Dodatek autora:: 

Doufám že se vám moje povídka líbila. Je to trochu smutný a nijak jsem nepopysovala osoby (co by jste ode mě chtěli v půl třetí ráno?). Jinak díky že jste si ji přečetli a ahoj u jiné povídky a nebo taky ne to je na vás.

Život beze smyslu

Už jako malou holku mě všichni ignorovali a šikanovali. Měla jsem dva až tři kamarády a ani ti za nic nestáli.

Dodatek autora:: 

Doufám že se vám moje povídka líbila. Je to trochu smutný a nijak jsem nepopisovala osoby (co byste ode mě chtěli v půl třetí ráno?). Jinak díky že jste si ji přečetli a ahoj u jiné povídky a nebo taky ne to je na vás.

Setkání s vlkem

Říká se, že když uvidíte stříbrného vlka, měli byste utéct. I když, i na to je už pozdě. Jakmile spatříte jeho stříbrný kožich, sežere vás. Také má prý rudé oči, jako krev, která vás pomalu udusí.

Dodatek autora:: 

Dávám další povídku.
Tuhle jsem psala docela dlouho, protože jsem v jedné části nevěděla jak dál.
Už bůhvíkdy jsem chtěla napsat povídku s tímhle tématem. No konečně jsem se k tomu dokopala. Takže doufám, že se bude líbit. Smile

Kořist - 09

Čtvrť Brightwater Court někde v Anglii, byt Angela a Gabriela

Dodatek autora:: 

Jaký osud čeká Angela s Gabrielem? Kdo byl vlastně onen muž, Owen, zač, že kvůli němu Macleod a ostatní tak vyšilují? Jaké následky bude mít zanechání detektiva Ioriho na živu? Co dalšího odhalí Angelova minulost? A jaká je ta Gabrielova? To zjistíte... =))).

Co jinak dodat? Kvůli Angelově rozvedení minulosti, kterou jsem původně vůbec v plánu neměla, ale nakonec jsem si řekla, že zkusím zariskovat (nikdy jsem takhle důkladně ničí minulost nepředkládala, takže nevím jak na to čtenář jako takový pohlíží) a předložit vám defakto průběh života jednoho z nejlepší zabijáků, jsem musela poupravit jednu větu z první kapitoly (to kdyby si to ještě někdo pamatoval), abych zbytečně nemátla. Jestli napíšu i o Gabrielově minulosti, tak to už nechám na vašem rozhodnutí. Nemělo by totiž smysl psát něco co pak stejně nikdo číst nebude. Jen dodám, že jinak nemám v plánu rozpitvávat něčí minulost, abyste si nemysleli, že v tomhle směru budu pokračovat dál, protože to by měla tahle povídka jinak asi sto kapitol =)).

Čekej na mě...

Sám...

Okno zastřené těžkým závěsem, aby ani paprsek zářícího slunce neproniknul do mé samoty.

Jsem sám…

Dodatek autora:: 

Tak co bych tak k tomu napsala? Asi jen - no comment...

Podezřelý

Dodatek autora:: 

Agent Anthony Hill sleduje českého studenta, kterému přišel podezřelý balíček. Problémy doma ho vedou k útěku do práce, ale co když ani tam nenajde štěstí...

P.S.: Tato povídka vznikla v rámci školy (předmětu Úvod do audiovizuální tvorby)

Mal aimé 13

13.

V Danově domě
Již před několika hodinami z jeho domu odešly policistky, s kterými jej pojilo dávné pouto a právě to jej donutilo, aby se nechal unášet vzpomínkami.

Dodatek autora:: 

Asi bych k tomu měla něco napsat,... ozvat se po tak dlouhé době je téměř neomluvitelné, ale jaksi nebyla síla a ani nálada na to... něco psát... Ne že by se zrovna teď objevila, ale...
Užijte si to.

Mal aimé 12 2/2Znovu na základně Organizace
„Pane, Apollo...“
Naslouchal hlasu v telefonu a přikyvoval.
„Kdy se mám hlásit?“
Muž ležící vedle něj v posteli se protáhl a promnul si oči.

Dodatek autora:: 

Tak je to tady... další střípeček.

Mal aimé 12 1/2

12.


V domě poručíka Zeimana

Dodatek autora:: 

Je tady kousíček dvanáctého útržku

Vzpomínky poraženého - 2) Život, smrt a láska

Drazí čtenáři, po velmi dlouhé odmlce přidávám původně neplánované pokračování jednorázovky Vzpomínky poraženého 1) Hlas z mezisvětí.

Syndikovat obsah