SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Rozhodnutí

Takže jsem se dnes definitivně rozhodla, že už vám ukážu onu novou čítárnu Smile , na které ještě teď nechávám ruce Tongue
Přiznávám se, že sem měla v plánu naši novou čítárnu stvořit poněkud jinak a jiným způsobem než jak nakonec vznikla, ale to co sem chtěla uskutečnit, se nezdařilo, protože pomocný modůlek na stránkování jaksi nespolupracoval s tím tu mám v čítárně.
Takže sem si nakonec po celonočním lámání hlavou jak to jinak vyřešit našla ještě jeden způsob, který oba dva problémy dokonale obešel a ještě k tomu nebude nijak zatěžovat webovou stránku ohledně modulů, takže to nezkolabuje, protože je to čistě jak se říká ruční prácička bez pomoci jakéhokoliv modůlku co by mi pomohl. Bohužel...jinak to nešlo, ale myslím si, že to až tak snad vadit nebude. Možná bych si troufla říct, že takto je to i přehlednější Smile ale to za vás já posoudit nemůžu, na to vystavím dnes navečer anketu.
Nakonec to dopadlo prostě tak, že není nad to , co si člověk neudělá sám bez pomoci (modulů). Ovšem ani tohle bych jen tak rychle neuskutečnila bez pomoci mé vážené přítelkyně
Sorafay,díky které sem měla možnost velmi rychlé zálohy a zároveň z poloviny vyřešení celého problému hned ten večer co čítárna zkolabovala.
Děkuji Sorafay Wink
A nyní k jádru věci. Vzhled jaký jsem vám slibovala, že možná ani nepoznáte rozdíl, či že to bude nepatrné se bohužel změnil, protože jak je výše uvedeno, musela sem to nakonec udělat úplně jinak než sem zprvu chtěla.
Stránkování na které jste byli zvyklí sem vám krapet ulehčila..no ...celkové rozvržení je zcela jiné. Vůbec se to nepodobá tomu jako předtím Laughing out loud PARDON, SNAŽILA SEM SE DRŽET LAINY, ALE NĚJAK TO NEŠLO Laughing out loud Doufám, že mi za to neukamenujete. Hlavní věcí ale je, že to svůj účel online čítárny plní stále, jen s krapet jinou vizáží a jiným stylem prohlížení.
Ale kdo ví...možná se vám to tak bude i líbit Smile Ostatně budu se snažit naši čítárnu vylepšit, takže časem se mohou klidně stát další úpravy k lepšímu Smile
Mějte proto prosím soucit, a snad upřímně doufám vám to bude i tak stále pohodlné ke čtení.
Proto jsem už teď zpřístupnila naši novou online čítárnu, ale UPOZORŇUJI předem na to, že ji momentálně stále dělám, tedy dávám do ní naše přeložené mangy, o které jsme přišli. takže narovinu.... teď tam toho moc nenajdete, jestli se tam podíváte a kliknete na něco, jsou tam teprve dva díly našich překladů, a počítám, že do večera by to mohlo být kompletní i s novinkami, které nebylo posledně díky krachu možné vydat Smile
Snad se těšíte a máte aspoň malinko radost, že je zase v provozu Wink

______________________________________________________________

Nerada sama sebe hodnotím, protože to co si o sobě často myslíme,
ne vždy bývá pravdou.

5
Průměr: 5 (1 hlas)