SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Sabaku no Gaara

Sabaku no Gaara - 砂の我愛羅:


jméno v originále: 砂瀑の我愛羅
datum narození: 19.ledna
krevní skupina: AB
pohlaví: muž
karma: neutrální, Jinchūriki (Shukaku)
národnost: písečná země
věk: 12-13 (Naruto) / 15-17(Naruto Shippuden)
výška: 146.1 cm-148.1 cm (Naruto) / 166.1 cm (Naruto Shippuden)
váha: 39 kg-40.2 kg (Naruto) / 50.9 kg (Naruto Shippuden)
příbuzní: Karura(matka), Yondaime Rasa Kazekage(otec), Temari(starší sestra), Kankuro(starší bratr), Yashamara(strýc)
postavení: Kazekage, vrchní generál spojeneckých sil shinobi, syn Yondaime Kazekage
vlasy: krátké rudé střapaté vlasy
oči: zelené
osobnost: zahořklá (Naruto), přátelská (Naruto Shippuden)
záliby: .............
japponský dabér: Akira Ishida
americký dabér: Liam O'BrienPopis:


Gaara měl velmi krutou minulost. Je stejně jako Naruto Jinchuuriki. Má v sobě zapečetěného jednoocasého démona, písečného Shukaka (守鶴). Na rozdíl od Naruta, byl Shukaku do Gaary zapečetěn ještě před narozením. Kazekage nařídil starcům aby zapečetily do Gaary démona v období, kdy byla Písečná vesnice oslabena. Chtěli jej tak učinit ultimátní zbraní na ochranu vesnice. Démon uvnitř Gaary mu nedovoloval usnout, protože ve spánku by zničil, "sežral" jeho osobnost. Proto Gaara nikdy nespí, pokud ovšem nechce použít své speciální Jutsu, kdy Shukaku přebere všechnu iniciativitu a přemění se do konečné fáze své podoby.
Po porodu Gaarova matka zemřela. Těsně před tím však proklela vesnici doufajíc, že Gaara její smrt pomstí. (Kurara nenáviděla vesnici za to, že ji a jejího syna použily jako experiment a oběť pro zbraň).Zároveň přísahala, že Gaaru bude ochraňovat až do konce jeho života.


ŽIVOT:
Když byl Gaara malý, lidé z vesnice se ho báli a nenáviděli stejně jako Naruta. Několikrát se ho i pokusily zabít, (vždy na příkaz jeho otce, který jej shledal za nepoužitelný experiment)ale nikdo neuspěl. Gaarovým opatrovníkem se stává jeho strýc (bratr Kurary) Yashamaru. Ten je jediný, kdo se Gaary nebojí a vychovává jej s vědomím, že je to syn jeho milované sestry. Později Kazekage nařizuje Yashamarovi, aby Gaaru zabil. To se nezdaří a Yashamaru umírá stejně jako jeho předchůdci. Těsně před tím mu Yashamaru řekl, že ho nikdy neměl rád, stejně jako jeho matka, ke které Gaara vzhlížel. To ovšem nebyla pravda. O několik let později se Gaara dozvídá, že Yashamara měl za úkol zjistit zda dokáže rozběsnit Shukaku. Proto musel dohnat Gaaru na pokraj šílenství tím, že lhal o svých a Kurařiných pocitech. Ve skutečnosti Yashamaru nenávidí Gaaru, ale jeho otce, jelikož on může za to, že do jeho nenarozeného synovce byl zapečetěn jednoocasý, což zapříčinilo smrt Kurary. Kurara svého syna hluboce milovala. Proto Gaaru neochraňuje pouze Shukaku, ale i jeho matka,jejíž vůle přežívá v písku.


Po smrti Yashamary si nechává vyrýt pískem na čelo kanji: znak láska (愛) . Gaara začal lidi nenávidět a zabíjet je. Došel k závěru, že žije pouze pro to, aby zabíjel ostatní a tím potvrdil svou existenci. Také začal milovat jen sám sebe (o čem svědčí vyrytý znak na čele) a ochraňovat pouze sebe.


Poprvé se s Narutem potkává na Chuuninské zkoušce, ve svých dvanácti letech. Tehdy si byl jist, že ho nikdo nepochopí. Myslel si, že neexistuje nikdo, kdo by ho mohl milovat, uznávat a brát za sobě rovného. Gaara si po souboji s Narutem uvědomil, že život nespočívám pouze v "miluj jen sám sebe", ale také v tom milovat ostatní, ochraňovat je a sdílet jejich bolest. Sám později přiznává svému bratrovi, že díky své změně osobnosti a jinému pohledu na svět vděčí právě Narutovi, který se stal jeho prvním přítelem.Zajímavosti / Schopnosti / Techniky:

  • na levé straně čela má vytetovaný znak "láska"
  • nemá obočí a kolem očí má černé kruhy
  • akademii dokončil ve 12ti a Chuuninem se stal ve 14Oblečení: V 1. sérii nosí černé kalhoty a černé triko s krátkým rukávem, přes které nosí dlouhý, bílý šátek. V pozdějších dílech oblečení vyměnil za červenohnědé. V Shippudenu vyrostl a začal nosit tmavé kalhoty s šedými přezkami a dlouhý, červený kabát s dlouhým rukávem. Přes levé rameno nosí šedou vestu, která zároveň drží jeho tykev. Okolo pasu má dva šedé pásky a vždy nosí černé sandále, které jsou typické pro Písečnou vesnici. Také ho lze zahlédnout v Kazekage plášti- modrý hábit, sahající až po zem, s bílím šátkem kolem krku.


Techniky:

  • Sabaku Taisou - císařský pouštní pohřeb
  • Saikou Zettai Bougyo: Shukaku no Tate - štít Shukaku
  • Saikou Zettai Bougyo: Shukaku no Houkou - Shukakův oštěp
    • Tanuki Neiri no Jutsu - technika vynuceného spánku (tehdy se probudí opravdový Skukaku)Spoiler!!:

5
Průměr: 5 (5 hlasů)