Urahara Kisuke


-Tento chlapík je zpočátku velmi záhadná osoba, asi až do 45 dílu, kdy konečně začne pravda o jeho minulosti vycházet najevo, a tvůrci tohoto skvělého anime nám začnou prozrazovat jeho skutečnou identitu.
Pro mnoha z nás je Urahara z počátku celkem nevýznamná postava v pozici obchodníka se zbožím v lidském světě. Ovšem i tak je už z počátku velmi tajemný.
Svého obchodu si velmi cení, a snaží se u něj udržet co nejlepší reputaci.
Zrovna z jeho obchodu dostala Rukia modifikovanou duši "Kona" , kterého vzápětí předala Ichigovi pro snadné opouštění těla.

-Po několika dílech se dozvídáme, že Urahara je bývalý kapitán 12. divize z které z jistých důvodů odešel a stal se samotářským obchodníkem, přesto stále velmi nebezpečným a silným. Nikoliv to však není žádný záporák v tomto anime, spíše naopak.

-Jeho zanpakutou má jméno Benihime. Má ji neustále otevřenou a to ve tvaru hole, kterou nosí stále všude sebou.Jen málokdy ji však otevře na druhý stupeň slovy:"BENIHIME OTEVŘI SE!"
Když přehlédneme jeho obrovskou sílu, kterou vyniká, a osobnost samu o sobě tak vážnou a silnou, je to taky velmi vtipná postava, která nás umí opravdu v těch nejméně čekaných a vážných chvílích překvapit svým komickým zachováním.

-Svou skrytou tvář důkladně schovanou pod svým kloboukem sice uvidíme jen párkrát, ale v těchto případech se je už na co těšit Smile
Tato postava nás svým způsobem i zároveň provází celým seriálem, a skrze ni se dozvídáme spousty nových zajímavostí v průběhu děje.
V tomto anime od něj můžeme čekat spousty překvapení, a také i nových věcí zvratů.
Snad i vy si tuto postavičku oblíbíte mnoho dalších diváků Smile

______________________________________________________________

Nerada sama sebe hodnotím, protože to co si o sobě často myslíme,
ne vždy bývá pravdou.

5
Průměr: 5 (5 hlasů)