SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Výprodej - Přejete si zveřejnit zastrčené, doposud nevydané mangy z důvodů nějakých nedostatků?

ANO - přeji si zveřejnit i mangy s vadami
93% (1462 hlasy)
NE - raději se zdržím takového čtení
7% (118 hlasů)
Celkem hlasů: 1580
Poznámka: 

Otázka pro manga milovníky

Naši milí čtenáři mang,
v poslední době nás tíží nedostatek překladatelů, nebo editorů, proto se náš stav pravidelných výdejů mang snížil. Nijak to ovšem neohlašuje zánik.
Nicméně za dlouholetou dobu našeho působení nám zde leží nespočet několika různých mang, které jsou u nás uskladněny skutečně dlouho, a dodnes nebyly stále zveřejněny.
Určitě si teď říkáte, proč jsme vám je do nynějška neukázali? A musíme podotknout, že některé tu leží i pár let.
Bohužel důvody, které jsme měli pro nezveřejnění těchto četných kousků byly skutečně opodstatnělé.
Jedná se totiž o mangy, na kterých místy vázne překlad, editace, či snad korektura.
Jinak řečeno, nebyly jsme plně spokojeni s výslednými pracemi a kvalitou u daných projektů.
Stále jsme však doufali, že se postupem času najdou tací, kdo by byly ochotni ujmout se nápravy nedokonalých překladů a editací.
Bohužel s výše zmíněným úbytkem aktivních překladatelů a editorů ztrácíme naději, že by se tato možnost mohla v blízké době uskutečnit.
I přesto však doufáme, že se postupem času někdo najde, mezitím se však budeme soustředit spíše na doplňování chybějících pozic u mang, které byly od počátku v pořádku.
Momentální nedostatek pozic pro překlady, korektury a editace nás tedy nutí zeptat se vás:
"Přejete si i přes dané chyby, na které vás již nyní upozorňujeme (nedokonalé překlady, neúplná korektura nebo vůbec žádná, či snad ne příliš skvělá editace), abychom zveřejnili projekty mang, které doposud světlo světa nezahlédli???"
Za normálních okolností bychom takovouto otázku vůbec nepokládali, ale v současné době je to vhodné, jelikož čas plyne dál, a vadných projektů neubývá. Dlouho jsme přemýšleli, zda se jich naprosto zbavit, nebo je zveřejnit. Nakonec jsme se rozhodli, že se zeptáme vás samotných.
Samozřejmě i v případě, že si budete přát zveřejnit mangy, které plně nesplňují naše předpoklady pro dobrou kvalitu, i přesto se nadále budeme snažit postupně chybné mangy opravovat.
Tyto, dá se říct nekompletní mangy, které bychom nakonec zveřejnili, by nesli v popisku pod obrázkem na hlavní stránce vždy červeným písmem "BEZ KOREKTURY!!"

Děkujeme za vyslechnutí a také za vaše názory.