SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Změna TNT a postranní sekce na DOWNLOADY

Málem jsem zapomněla oznámit, že předevčírem jsem jen krapet překopala celou sekci našich TNT downloadů a taky sekci normálních cizích downloadů. Takže se neděste, je vše skoro při starém. Ba néé! Kecám Tongue Je to totálně překopané a líp zformované, tak aby to bylo přehlednější pro všechny Wink

Rozhodla se k tomu na popud a radu pár lidiček, kteří mi to doporučili jako dobrý nápad, a já po zvážení došla k závěru, že je skutečně pravdou, že naše TNT sekce downloadů BYLA nepřehledná. Takže sem přes noc (musím podotknout, opravdu celou noc a půlku rána) zapracovala a stvořila něco...řekla bych líbivějšího Smile Snad i vám to tak padne do očka Smile

Asi zato teď mnozí z vás budou šťastnější, až si to prohlédnou. Protože je to opravdu podle mě lepší než dřív, ale zase to je jen můj vlastní názor. Jak dobře se teď v tom dá orientovat a jak to vypadá, posuďte sami.
Jinak, kdo už nad tím přemýšlel, tak už pracuji na dnešních novinkách překladů Wink Takže se prosím nebojte, jen to ještě chvilinku potrvá, ale kdo tu bude, uvidí, jak to tu postupně přibývá Smile Jinak mangu Haou Airen, na kterou někteří čekáte, vydám až zítra, protože se nestihla včas naeditovat a odeslat.

______________________________________________________________

Nerada sama sebe hodnotím, protože to co si o sobě často myslíme,
ne vždy bývá pravdou.

5
Průměr: 5 (1 hlas)