SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Zvýšení velikosti profilu

Takže jsem dnes navíšila větší velikosti vašich profilů z 101x101 na 130x130, a možná to zvednu ještě o deset Smile Líbí se mi to tak ví , a je tak i lépe vidět váš profil, kterým se reprezrntujete Wink Takže kdo hce může si přeuložit své profily na větší aby jste je neměli tak malé jako doposud Smile
Snad se vám to tak i bude ví líbit.
jEN ABYCH DODALA, VY SI MOŽNÁ VŠIHNI NEBO NĚKDO MYSLÍTE, ŽE KDYŽ JE ZDE POVOLENÁ URČITÁ VELIKOST PROFILOVÝCH OOBRÁZKŮ, ŽA SEM NESMÍTE VLOŽIT VETŠÍ. NO TAK TO SE MÝLÍTE. NENÍ TO TU JAKO NA KONOZE, NEBO KDE JINDE. Můžete si sem vložit jako svůj profil klidně i obrázek o velikosti 600x600, to je fuk jak velkej, ale jen se vám to přizpůsobý na velikot mnou povolenou, tutdíž na 130x130 pixelů. Samo se vám to velikostně upraví, což je výhoda nemyslíte?? Smile Takže když si sem budete chtít vložit nějaký pěkný obrázek, co se vám líbí, ale bude veliký, klidně si ho sem dejte jako profil, jen se vám velikostně upravý Smile. Záleží už jen potom na rozměrech, zda je na výšku více, či na šířku.

______________________________________________________________

Nerada sama sebe hodnotím, protože to co si o sobě často myslíme,
ne vždy bývá pravdou.

5
Průměr: 5 (1 hlas)