SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Eba-chan - Seznam povídek ;-)

Aktivní

Stínové hry
Žánr: Nadpřirozeno, drama, komedie, současnost
Typ: Série
Počet kapitol: 6+
Stav: Aktivní

Děj: Juta Nazo je obyčejný kluk, je sice nesmělý, tichý a samotářský, ale pořád je to obyčejný kluk. Rád hraje všemožné hry, ale vzhledem k jeho plaché povaze a neschopnosti vyjádřit svůj názor, či promluvit hlasitěji než pološeptem, nemá moc sociálních návyků. To se však změní, když si ho vyhlédne školní tyran Kai Hiwari v den jeho čtrnáctých narozenin.
Dostane totiž zvláštní krabičku se skládačkou neznámého tvaru. Jejím složením se celý jeho život změní a stane se součástí Stínových her – her, kde i nejmenší zaváhání může stát celou duši.

 1. Dýky štěstí
 2. Slepá střelba
 3. Falešné zrcadlo
 4. Návštěva temnoty
 5. Řeč karet
 6. Nešťastná sedma
 7. Pět živlů <část 1.>


Nezha
Žánr: Nadpřirozeno, fantazie, drama, komedie, tragédie
Typ: Série
Počet kapitol: 7
Stav: Aktivní

Děj: Nezha je Nángín – polohadí člověk a skvělý lovec pouštních škorpiónů. Je svobodný, pohledný, mladý, silný, sexy a… až po špičku nosu v největším dobrodružství, které… jak sám doufá, přežije se zdravými šupinami. Přijímá, sice s výhradami, pozvání tajuplné ženy na cestu za starodávným městem, z něhož pocházejí všichni Nángíni.
Žena však skrývá víc, než se zdá a celá cesta se jaksi zvrtne. Čekáte však něco jiného?

 1. Vejce
 2. Cesta nikam a všude
 3. K městu
 4. Šádvala
 5. Pád Šádvaly
 6. Čas odejít
 7. Epilog


Karakuri Nataku
Žánr: Nadpřirozeno, drama, komedie, historie, fantasy, dobrodružné
Typ: Série
Počet kapitol: 18+
Stav: Aktivní
Link MT.cz: Karkauri Nataku
Děj: Hlavní hrdina má pár problémů:

 1. Je démon (jokai).
 2. Je hledaný.
 3. Přišel o své tělo.
 4. Nové je ze dřeva.
 5. Zapomněl své jméno, které je zdrojem síly každého démona.
 6. Jeho minulost se pozvala na čaj.
 7. … a kdyby jen jeho …

  Přijímá tedy jméno Nataku a musí procestovat polovinu Japonska, aby se dostal ke vchodu do země zaprodanců Jomi-no-Kuni, kde má být jeho tělo. Vedle mnoha starých nepřátel, získá pár nových, ale i spojenců (ať už jsou sebe dotěrnější). Tahle cesta nebude procházka růžovou zahradou… ale nejhustším trnitým křovím. Tak si zacpěte uši, Nataku se chystá nadávat…

  1. Narození  Nepravidelné

  Démonické lázně
  Žánr: Nadpřirozeno, fantazie, drama, komedie, současnost, milostné, shonen-ai/yaoi
  Typ: Série
  Počet kapitol: 5+
  Stav: Nepravidelné

  Děj: Výjimečně se děj odehrává v nespecifickém místě Jižní Koree (to mám z těch korejských webtoon manhwách XD). Vše se točí okolo mystické hory, kde se podle pověstí nachází obrovský dům plný pokladů a krvežíznivých démonů. Nikdo tam nechodí, nejsou tam národní ani lokální památky ani přírodní úkazy. Na území hory teď však vstoupil chlapec se čtyřmi muži v černém za patami. Jeho život byl mizerný, ale bude na cestě do pekla, pokud těm mužům neuteče. Jeho jedinou nadějí je ztratit se jim někde v hustých lesích mystické hory, hory jménem Hora démonů. Co je pravda a co jen jen fantazie? Kde je to místo, kde se oba světy mísí?


  Pozemská válka
  Žánr: Shonen-ai/Yaoi, akce, fantasy, drama, záhadné, romatické
  Typ: Série
  Počet kapitol: 1+
  Stav: Nepravidelné

  1. Nový začátek
  2. Kola se pomalu roztáčejí
  3. První pohyby
  4. První krok
  5. Tempo se zrychluje
  6. Kola osudu podkluzují
  7. Když se rojí temnota

  Děj: Cassiel a spol. museli uniknout do lidského světa. Uplynulo sedm let a oni se více či méně adaptovali na moderní dobu. Dospělí si našli svá zaměstnání a děcka jsou posílána do školy. Andělé ani démoni je však jen tak nenechají na pokoji.
  Druhá část trilogie, navazuje na Pekelného anděla.  Pozastaveno

  Dar moře
  Žánr: Nadpřirozeno, fantazie, drama, komedie, současnost, milostné, shonen-ai/yaoi
  Typ: Série
  Počet kapitol: 2+
  Stav: Aktivní

  Děj: Hlavní hrdina miluje moře. Jenže jednoho dne ho moře zradí a vezme mu nohu i možnost znovu plavat a potápět se. Jenže ani náš hrdina není žádné ořezávátko a vydává se na válečnou výpravu za zločincem. Jenže jeho úlovek není zrovna to, co si představoval. Dokáže vykonat svoji pomstu? Co když se vše obrátí proti němu? V každé vlnce je skryté tsunami.


  Příběhy stříbrného měsíce
  Žánr: historie, detektivní, hororové, akční, romantické, smutné, drama, nadpřirozeno
  Typ: Série
  Počet kapitol: 1
  Stav: Pozastaveno

  Děj: Vše začíná v období Edo, jmenovitě jeho části nazývané dobou Genroku, do příběhu nás uvede mladá oiran Tsuki, která by se i pořádnou oiran stala, kdyby v jejich domě U Sedmi sakur neřádil démon, nebo je to člověk? V téže době do zábavní čtvrti Shimabary zavítá i čtrnáctiletý chlapec Shiro, který rozhodně není obyčejným chlapcem. Během jeho pobytu se dozvídá o prokletém domě a přímo pod jeho nosem se stane vražda. Shiro se pustí do vyšetřování, ale co ho na konci toho přesně čeká?


  Hi-Tech
  Žánr: Sci-fi, akce, dobrodružné, komedie
  Typ: Série
  Počet kapitol: 2+
  Stav: Pozastaveno

  Děj: Píše se rok 2051, světový vědci a inženýři přišli na kloub tajemství AI a ta se rozšířila do světa jako AIG (Artificial Intelligence Guard), digitálních pomocníků, kteří vedle kontroly, zda jste si vyčistili zuby, zvládají sestavovat denní program, pomáhat s domácími úkoly nebo i likvidovat viry. Pro AIGi je tu PP (Personal Panel), který má také mnoho podob a slouží jako hlavní centrála pro komunikaci s AI.
  V centru dění se nevědomky ocitá Sheiji, 12-letý chlapec, když mu přijde podivný mail, který neobsahuje nic jiného než pochybný soubor. Ale i přes veškeré jeho snahy se souboru nemůže zbavit. Sítí se ve stejnou dobu plíží černý stín, který nevěští nic dobrého. Nešťastné události na sebe nenechají dlouho čekat.

  1. Update 1
  2. Update 2 - Letecký den
  3. Update 3 - Ninja
  4. Update 4 - Není labuť jako labuť
  5. Update 5 - První útok
  6. Update 6 - Hamburger
  Kompletní

  Smrťák
  Žánr: Fantasy, romantické, současnots, shonen-ai
  Typ: Jednorázovka
  Stav: Kompletní
  Link: Srmťák

  Děj: Kurihara Otsuki žil normální život… než zemřel a byl „oživen“. Od toho okamžiku vidí nadpřirozené tvory a ještě se musí vypořádávat s jistou osobou, která ho až do… smrti neopustí.

  Avacom
  Žánr: Akce, sci-fi
  Typ: Jednorázovka
  Stav: Kompletní
  Link: Avacom

  Děj: Hlavní hrdina se setkává s rebelem ve světě, kde emoce jsou znázorněny shlukem pixelů na displayi.

  Ninjaburai
  Žánr: Fantasy, dobrodružné, komedie, parodie, akce
  Typ: Jednorázovka
  Stav: Kompletní
  Link: Ninjaburai
  Link: Ninjaburai (version 2)

  Děj: Hlavní hrdina i se svým parťákem cestují po světě a vybírají si zločince s nejvyšší možnou odměnou. Dostávají se tak do neuvěřitelných situací, ať už jsou komické nebo vážné. A ne vždy to skončí zrovna podle plánu.
  Poznámka: Version 2 - Rozšíření stejného příběhu.

  Bílá legenda
  Žánr: Fantazie, drama, shonen-ai/yaoi, smutné, tragické, záhadné
  Typ: Mini-Série
  Počet kapitol: 4 + Omake 2x
  Stav: Hotovo

  Děj: Mladý kluk v lese nachází bělovlasého kluka. Do pasu je člověkem s hadím ocasem. Jde o jen skvělého cosplayera? Co však dělá v lese a proč leží na zemi v bezvědomí? Hrdina zjistí, že ne vše je jen nudná šedivá realita a pozná nikdy neviděný svět zvláštních bytostí. Jenže to není zrovna zážitek, o který by stál.

  1. Hadí kámen
  2. Hadí kůže
  3. Hadí vzpomínky
  4. Hadí objetí
  5. Hadí kabelka (OMAKE 1)
  6. Hadí pohřeb (OMAKE 2)


  Tenki - Démonická pošta
  Žánr: Fantasy, záhadné, denní život
  Typ: Jednorázovka
  Stav: Kompletní
  Link: Tenki - Démonická pošta

  Děj: I démoni občas očekávají nějaký ten balíček, či dopis. Ty jim rozváží mladá dívka a s každou svojí zastávkou poznává nové a nové démony.

  Apokalypsu? Ne, děkuji, já radši mazací olej
  Žánr: Sci-fi, post-apokalyptické, záhadné, akce
  Typ: Jednorázovka
  Stav: Kompletní
  Link: Apokalypsu? Ne, děkuji, já radši mazací olej

  Děj: V rozpadajícím se městě se odehrává boj mezi dvěma armádami. V chaosu se probouzí robot s umělou inteligencí. Nezná svůj úděl a tak se jej rozhodne svým osobitým způsobem dohledat.

  Krvavá květina
  Žánr: Fantazie, drama, komedie, pseudo-minulost, romantické, shonen-ai/yaoi, smutné, tragické, záhadné
  Typ: Mini-Série
  Počet kapitol: 3
  Stav: Kompletní

  Děj: Chlapec Kouki žije celkem poklidný školní život, ale místo holek se zajímá o svoji rudou zahrádku. Největší radost mu však dělá podivný květ, který našel před 15 lety, ale je pořád svěží a nevykazuje žádné známky usychání. Neustále touží najít místo, kde roste a to se mu možná i zdaří, neboť se třídou jedou do hor, kde se kdysi ztratil a nejspíše i květinu utrhl.
  Jeho vzpomínky jsou však matné a nejasné. Při procházce v lese však ucítí vůni té červené květiny, která však vychází z jeskyně. Najde na konci jeskyně svoji květinu, nebo ho čeká jedno velmi ošklivé překvapení?


  Širosawa
  Žánr: Fantazie, romantické, záhadné
  Typ: Jednorázovka
  Počet kapitol: 1
  Stav: Kompletní
  Link: Širosawa

  Děj: V podstatě jde o středoškolačku, která ve staré budově školní knihovny, kam už nikdo nechodí, potká zvláštního chlapce, který ji nakonec bude doučovat.

  Yuki-onna
  Žánr: Fantazie, komedie, romantické, shonen-ai
  Typ: Jednorázovka
  Počet kapitol: 1
  Stav: Kompletní
  Link: Yuki-Onna (Vánoční speciál)

  Děj: Mladý ředitel veliké firmy Yuuma Itsuki se na doporučení lékaře vydá strávit nějaký čas mimo rušné Tokio. Koupí si krásný domek na úpatí hory. Jaké je však jeho překvapení, když hned druhý den narazí na postavu celou oděnou v bílém. Vznese do jeho života jak chaos, tak svoji vlastní harmonii.

  Pekelný anděl
  Žánr: Shonen-ai, akce, fantasy, drama, záhadné, smutné, love, tragické
  Typ: Série
  Počet kapitol: 14
  Stav: Kompletní

  Děj: Mezi anděli a démony zuří tisíciletá válka v Mezisvětě, na hranici nebe a pekla. Pán démonů hledá jistého anděla, kterého po mnoha letech v této bitvě konečně nachází. Kdo je tento anděl a proč jej démon hledá? Je to chvilkový rozmar, touha, chtíč nebo je v tom něco hlubšího?

  1. Zatracení
  2. Dítě
  3. Bolest (část 1.)
  4. Bolest (část 2.)
  5. Bolest (část 3.)
  6. Radost a ...
  7. ... a Zrada
  8. Znovuzrození
  9. Vzpomínky
  10. Před bouří (část 1.)
  11. Před bouří (část 2.)
  12. Hlas bouře
  13. Náruč bouře
  14. Konec bouře, začátek úsvitu + Epilog


  Inky
  Žánr: Shonen-ai, akce, dobrodružné, školní život, fantasy, drama, záhadné
  Typ: Série
  Počet kapitol: 27(+)
  Stav: Kompletní

  Děj: Kasshy je normální teenager, který je až po uši zamilovaný do školního idolu - Princezny Marie. Jen co jí vyzná svoji přízeň, dostane kopačky. Cestou domů, v záplavu hněvu, nakopne popelnici a náhodou objeví starou magickou knihu.
  Pomocí ní by mohl vyvolat jakéhokoliv démona a udělat z něho svého otroka. Kasshymu to nedá a rozhodne se vyvolat Sukubu. Rituál se podaří až na jeden malý detail, místo Sukuby se objeví Inkubus. Kasshy je tak vydán na milost sexy démonovy, který je navíc neuvěřitelně mlsný. Kasshyho život už nikdy nebude takový jako dřív.

  1. Kapitola
  2. Kapitola
  3. Kapitola
  4. Kapitola
  5. Kapitola
  6. Kapitola
  7. Kapitola
  8. Kapitola
  9. Kapitola
  10. Kapitola
  11. Kapitola
  12. Kapitola
  13. Kapitola
  14. Kapitola
  15. Kapitola
  16. Kapitola
  17. Kapitola
  18. Kapitola
  19. Kapitola
  20. Kapitola
  21. Kapitola
  22. Kapitola
  23. Kapitola
  24. Kapitola
  25. Kapitola
  26. Kapitola
  27. Kapitola [final]
  28. Epilog

 8. Smyslem života je ...
  Žánr: Fantazie, komedie, parodie
  Typ: Jednorázovka
  Počet kapitol: 1
  Stav: Kompletní
  Link: Smyslem života je ...

  Děj: Upíři to nemají lehké, zvlášť když zrovna utekli před lovcem a ono se dá do deště. Horší to už může být jen v případě, že dotyčný upír má "zvracející reflex" při pohledu na krev a cestou domů potká svého lovce. Vše přitom může být ještě horší. Krátká povídka k zasmání a odreagování.

  Mikro tlachy
  Žánr: Fantazie, sci-fi, komedie, parodie
  Typ: Jednorázovka
  Počet kapitol: 1
  Stav: Kompletní
  Link: Mikro tlachy

  Děj: Sto znakové "povídky". Čistě pro pobavení Wink

  Vyletěl ďábel z krabičky
  Žánr: Fantasy, romantické, komedie
  Typ: Jednorázovka
  Počet kapitol: 1
  Stav: Kompletní
  Link: Vyletěl ďábel z krabičky ...

  Děj: Bohatá mladá dívka by si neměla mít na co stěžovat, ale ona má. Má šedivé vlasy a jméno kvůli, kterému se jí všichni smějí. Alexandra není zvláštní jméno, tedy pokud nežijete v Japonsku. Ke svým šestnáctým narozeninám dostala možnost se osamostatnit a přestěhovala se do velikého domu, daleko od Tokia. Při prodírání se haraburdím na půdě, pohřbí neznámého a velmi sexy kluka, jenže ten jí brzo naštve, a tak ho vykopne. Kdo je však onen kluk, který ji zná jménem, třebaže ho vyslovuje v neobvyklém tvaru. A kdo je ten mladý muž, který se začíná Alexandře dvořit?

  Měsíční zahrada
  Žánr: Záhadné, drama, smutné, sci-fi
  Typ: Jednorázovka
  Počet kapitol: 1
  Stav: Kompletní
  Link: Měsíční zahrada

  Děj: Píše se rok 2051 a lidé na Měsíci postavili Měsíční zahradu. Lidstvo se má fajn, nemají žádné války, nadbytečné znečištění, ani se k nim neřítí ztracený meteorit. V zahradě pracuje mladík, pro něhož je zahradničení náplň života, pomáhá mu Android Andy. Dobře si rozumí, ale mohli by ještě líp, kdyby se Andy v těch nejblbějších chvílích neptal na ty nejnevhodnější otázky.

  Kyouchou - Prokletý
  Žánr: Záhadné, drama, smutné, dobrodružné, fantasy
  Typ: Jednorázovka
  Počet kapitol: 1
  Stav: Kompletní
  Link: Kyouchou - Prokletý

  Děj: Samuraj a meč jsou jedním, čím je však samuraj, který se narodil bez meče? Proč se na něj všichni dívají tak odměřeně a proč jej nenávidí? Dokáže tolik odlišný chlapec najít porozumění, obzvlášť pokud není tak docela člověkem?

  C-L
  Žánr: Sci-fi, romantické, komedie
  Typ: Jednorázovka
  Počet kapitol: 1
  Stav: Kompletní
  Link: C-L

  Děj: Píše se rok 2051 a AI je na tak vysoké úrovni, že se rovná lidské. Ciel a její AI komorník Sebastian prožívají celkem normální den, dokud není slečna starou smlouvou donucena vzít si jednoho pro ní naprosto neznámého muže, který je navíc ještě hrubý. Ciel se však nehodlá vzdát a s pomocí svých přátel se pustí do boje,

  Ty už odcházíš...?
  Žánr: Záhadné, drama, smutné
  Typ: Jednorázovka
  Počet kapitol: 1
  Stav: Kompletní
  Link: Ty už odcházíš...?

  Děj: Zahaleným městem se prochází postava skrytá v plášti, neznámý mladík utíká uprostřed noci. Setkají se jen na chvíli, může, ale takové setkání být osudové?

  Pověry kam se podíváš...
  Žánr: Fantasy, smutné, drama
  Typ: Jednorázovka
  Stav: Kompletní
  Link: Pověry kam se podíváš

  Děj: Slepý mladík a jeho chlupatá kamarádka veverka dorazí do města, kde se schyluje k velké oslavě. Oslavy jsou tím pravým místem pro smích a radost, ... nebo ne? Co vše může skrývat lidské srdce a k čemu všemu mohou být oči slepé.

______________________________________________________________

Avatar: Anime Avatar Maker
Seznam povídek

Dodatek autora:: 

Edit 15.3.2013: Veliký update Smile
Edit 5.9.2012: Dvě jednorázovky "Apokalypsu? Ne, děkuji, já radši mazací olej" a "Tenki - démonická pošta". Obě se spolu se třetí (bude odeslána později) zúčasnily soutěže Fantastická povídka 2012.
Edit 31.8.2012: Nová mini-série "Bílá legenda".
Edit 29.8.2012: Update "Krvavá květina" a přesun do sekce Kompletní, update DL a PV.
Edit 19.8.2012: Edit "Pozemské války".
Edit 15.8.2012: Přidána mini série "Krvavá květina", update "Démonických lázní".
Edit 14.7.2012: Update "Dar moře", "Pozemská válka" a přidání nové jednorázovky "Širowasa"
Edit 15.6.2012: Update "Pozemské války" a přesun do nové kategorie "Nepravidelné". Zavedena série "Dar moře". Update DL.
Edit 26.5.2012: Update DL a Hi-Tech. "Pozemská válka" přesunuta do Pozastaveno.
Edit 26.1.12: Update DL.
Edit 3.1.12: Update DL a PV.
Edit 26.12.11: Doplnění kapitol 12-14 "Pekelného anděla", přesunut do kategorie "Kompletní", sepsán úvodník "Pozemské války" + info, zapsána jednorázovka "Yuki-onna".
Edit 20.11.11: Nová série "Démonické lázně" a série "Příběhy stříbrného měsíce" přesunuty do kategorie Pozastaveno.
Edit 12.11.11: Update PA a zkompletování seznamu povídky Inky
Edit 26.9.11 : Přidána série "Příběhy stříbrného měsíce"
Edit 25.9.11: Update PA9 a dvě jednorázovky (Mikro tlachy a Smyslem života je ...)
Edit 15.8.11: Update PA 6-8 Smile
Edit 6.6.11 : Aktualizace a přidání jednorázovky "Vyletěl ďábel z krabičky ... "
Edit 28.6.11 : Kompletní výpis kapitol a úpravy textů Smile
Edit 12.5.11 : Přidána série Pekelný anděl
Edit 10.3. : Aktualizace a přidání Měsíční zahrada
Edit 1.3. : Přidány jednorázovky C-L a Kyouchou - Prokletý.
Edit 25.2. : Aktualizován seznam.

Jen seznam mých povídek, nic víc, nic míň Laughing out loud

4.884615
Průměr: 4.9 (26 hlasů)