SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Pravidla A-M!!


ZÁKLADNÍ PRAVIDLA

Bez svolení administrátorů těchto webových stránek

je zákaz kopírování projektů přeložených na tomto webu do jiných stránek,
webů, nebo databází bez vědomí těchto osob!!!
Je to z důvodu nevědomého vkládání našich projektů na stránky,
pod kterými jsou naše překlady vedené pod jiným jménem, neboli odcizení.
Jedná se tedy o krádeže projektů a celkové kopírování linků ke stažení,
vámi nepřeložených, což je samo o sobě dost nevychované a protiprávní.
Pouze díky těmto krádežím a úmyslnému linkování překladů z našich stránek na cizí,
byla zavedena tato opatření.

Tento zákaz platí i pro majitele jiných webů, bez našeho svolení je zákaz
kopírování našich vlastních příspěvků, které jsou vždy originálně přeložené, nebo mají svolené od nezávislého překladatele či překlad. skupiny.
Dále toto oznámení patří i všem členům překladatelských skupin, které sídlí na tomto webu.

NEPŘEKLÁDÁME PROTO, ABY SI NAŠE PŘEKLADY PŘIVLASTŇOVAL NĚKDO JINÝ.

Prosím, berte to všichni na vědomí.
V opačném případě budeme jednat proti stránce,
která si naše projekty ve tvarech download linků u sebe publikuje
a budeme se snažit je co nejvíce poškodit, stejně jako oni nás a naše spřátelené skupiny či nezávislé překladatele, kteří u nás publikjí či sdílí své projekty.

Tento odstavec se nevztahuje na videa Online, ta jsou volně přístupná na jakékoliv stránky,
jelikož se jedná o free online servery, kde naše online videa hostují.

PRAVIDLO PRO REGISTROVANÉ

1. Registrací podstupujete v souladu s pravidly celého webu, a souhlasíte tím s jeho podmínkami, kde se zahrnují i upozorňovací zprávy na váš registrační meil.
Proto bychom ocenili, kdybyste byli zdvořilí, ať už se jedná o jakoukoliv webovou stránku na internetu.

2.V případě dlouhodobé absence na tomto webu, činící více jak 6 měsíců vám v průběhu několika následujících týdnů přijdou na váš registrační email 3 důležitá oznámení od nás.

Dovolte nám, abychom vám oznámili, že se jedná o "SKUTEČNĚ AUTOMATICKÉ ZPRÁVY", na které administrátoři webu nereagují, pokud se na ně někdo zpětně ozývá.
POUZE V PŘÍPADĚ výzvy druhého emailu, kdy zpětným odepsáním můžete zažádat o SMAZÁNÍ vašeho účtu ihned, nebo o ZNOVUZAKTIVIVÁNÍ vašeho účtu.
Pokud budete na 1 a 3 výzvu reagovat způsobem např.: "prestante me spamovat tema blbyma automatickyma mailama prosim...staci napsat jednou, ze jsem byla vyrazena ze seznamu aktivnich uzivatelu omg..." a podobně,
zbytečně se namáháte na vlastním pochybení, jelikož jste si v tom případě pořádně ani jeden z předešlých mailů a PRAVIDLA TOHOTO WEBU pozorně nepřečetli!! Vaše chyba Wink

*První mail je pouhé upozornění na to, že jste nebyli více něž 6 měsíců přihlášeni, a v případě zájmu zachování vašeho účtu vás vyzýváme k znovu-přihlášení. Jedná se tedy o předběžný meil "UPOZORŇOVACÍ", který jsme povinni Vám odeslat.

*Druhý mail je "VÝZVA" a zároveň "OZNÁMENÍ, že váš účet byl zablokován, protože jste nereagovali na předešlé upozornění tím, že byste se přihlásili na web a zaktualizovali si tak svůj účet.
Být zablokován neznamená být odstraněn z webové databáze, na které každý web běží. V tomto druhém mailu jste byli upozorněni, že pokud máte zájem o odblokování vašeho účtu máte pouze v tomto případě odepsat zpět.
Další možností je žádost o trvalé odstranění účtu.

*Tento TŘETÍ a také POSLEDNÍ mail je už pouze "OZNÁMENÍ" o tom, že váš účet byl nenávratně smazán, jelikož jste nereagovali ani na jeden z předešlých dvou mailů.
Váš účet byl tedy odstraněn z databáze bez možnosti jakékoli obnoví.

3.V případě blokace vašeho účtu (ale ještě ne odstranění neboli smazání), je potřeba upozornit, že se dále nemůžete úspěšně pokoušet o novou registraci, která by obsahovala stejný email/nick, pod kterým je vedený váš zablokovaný profil. A to z důvodu stále obsazeného emailu a nicku.
V tomto případě je snaha o reset hesla taktéž neúčinná, jelikož vám systém nemůže zaslat odpověď na požadavek u profilu, který je blokovaný, tím pádem se blokace stává nad všemi vašimi činnostmi nadřazenou. Jediné co můžete udělat, je napsat nám se vší slušností s žádostí o odblokování.

Pokud nejste schopni si zprávy přečíst pozorně a rádi si na administrátorech vylíváte své nervy, tak se nejlépe nikde na internetu už neregistrujte.

PRAVIDLA WEBU A-M

1. Neznalost zákona stejně tak jako neznalost pravidel této webové stránky neomlouvá. Proto si je prosím důkladně pročtěte.

2. Každý uživatel je povinen se řídit zákony České republiky, jakékoliv nepřístupné, vulgární, rasově nesnášenlivé či jinak nepřístupné příspěvky budou mazány/upravovány a jejich autoři přiměřeně penalizováni.

3. Zákaz obchodování s nelegálně vypáleným softwarem, nebo jakýmkoliv jiným druhem zboží, které je v rozporu se zákony ČR.

4. Zákaz napadání náboženských, rasových, či jiných skupin.

5. Zákaz propagace jakékoliv formy násilí, jakož i stránek s takovouto tématikou.

6. Zákaz vkládání odkazů na placené stránky, nebo na stránky konkurenční či obsahující různé formy virů.

7. Odkazy na své nebo jiné nezavirované stránky jsou dovoleny pouze v podpisech.

8. Pokud si na naše webové stránky (překladatel, nezávislý překladatel, nebo překlad. skupina) začnou přidávat své projekty (nebo informační články), při zájmu odchodu z našich webových stránek si mohou vlastníci projektů vystavit své práce i na svých nových stránkách, ale s vědomím, že u nás nebudou nikdy staženy a zůstanou ponechány. Popřípadě se dá u nedokončených projektů dohodnout na odkazu směřujícímu na jejich nové stránky, kde se bude projekt nacházet.

9. Příspěvek smí být upraven moderátory a vyššími funkcemi této webové stránky.

10. Je přísně zakázáno uveřejňovat odkazy na tzv. "VÝDĚLKY NA INTERNETU", tz.: Veškeré druhy výdělků, u kterých se využívá referer, nebo předmět výdělku je podezřelý čí odporuje zákonům ČR.

11. Vkládání témat – tyto webové stránky se dělí na jednotlivé sekce (Povídky, Obrazová galerie, infa o anime, manga, dorama a další věci), pod kterými naleznete vše zahrnující tyto kategorie. Uvažte, kam se Vaše téma nejlépe hodí.

12. Stížnosti na zásahy provedené správou webové stránky (např. přesouvání, úprava nebo mazání příspěvků či témat)mohou, ale nemusí být brány v úvahu.

13. Každý uživatel je zodpovědný za svůj příspěvek.

14. Při zjištění nových témat, která jsou identická, nebo se velmi podobají již existujícím, správce s opatřením posoudí, jak s tímto příspěvkem dál zacházet.(O případném opatření může, ale i nemusí autora informovat.)

15. Komentář se nesmí opakovat - když odešlete stejný komentář vícekrát než jednou, buďte té lásky a smažte jej, nebo na to upozorněte.

16. Pro větší přehlednost se doporučuje zvolit výstižný název a popis, který musí odpovídat tématu. Autor, co se týče názvu/popisu nevyhovujícího tématu bude kontaktován.

17. Maximální rozměry obrázku by měli být: cca 800x600.

Co se týče vkládání obrázků do obrazové galerie, musíte si o povolení zažádat u admina pomocí KONTAKT, nebo napsáním soukromé zprávy. Ten vám udělí oprávnění a zároveň vám pošle zprávu s pravidly a návodem, jak vkládat obrázky do obrazové galerie. Jiný způsob není.

18. Linky vkládejte POUZE mezi URL.
VZOR:
[url=http://váš odkaz]váš název odkazu[/url]

18. Obrázky přikládané u obsahu vkládejte POUZE mezi IMG.
VZOR:
[img]http://odkaz na obrázek[/img]

19. Vymezujte se duplicitních příspěvků.

20. Příspěvky se snažte nekopírovat z jiných českých fór, nebo si vyžádejte povolení od původního tvůrce.

21. Neptejte se kdy bude další díl, otázkami to neurychhlíte. Další díl bude, až bude přeložený. Maximálně dosáhnete spamu, za který vás nezapomeneme ocenit banem.

22. Při závažném nebo pravidelném porušování pravidel, a za velmi nevhodné chování budou uděleny bany. Při opakovaném porušování při snaze obtěžování na stránkách pod jiným uživatelským jménem, za někollikeré napomenutí bez uposlechnutí, nebo alespoň snahy o nápravu, vám bude natrvalo zablokován přístup na celý web, čili Permanent BAN.

23. Dlouhodobí uživatelé bez jakéhokoliv příspěvku budou po šestém měsíci neaktivity zablokováni s předem poslaným upozorněním na jejich E-mail a měsíc na to trvale smazán jejich neaktivní profil.

24. Za opakované porušování pravidel smí být uživatel vyhozen z webové stránky.

25. Pře mezi uživateli a moderátory řeší admin. Pokud chcete zpochybňovat rozhodnutí a akce moderátorů, opět se obraťte na admina.

26.V případě úmyslného a sebevědomého poškozování stránek na webu, překladatelských týmu hostujících na webu, překladatelů, samotného webu bude udělen PERMANENT BAN.

27.Šíření veřejného pohoršování i mimo web, jelikož se to považuje za mnohem závažnější poškozování stránek, bude udělen PERMANENT BAN.

28. žádný z uživatelů nesmý využít jakýkoliv způsob pro zakrytí nicku nebo IP adresy. Pokud se někdo dopustí tohoto pravidla, bude postižen banem na všech stránkách A-M.

29. SPAMY v komentářích nebo u nadpisů budou odměněny následným smazáním, napomenutím, a při dalším neuposlechnutí trestem nebo zabanováním.

30. Pravidla webu se mohou časem různě doplňovat nebo měnit.

PRAVIDLA U PODPISŮ

1. Userbar a podpis nesmí svým zobrazením ani obsahem porušovat pravidla webu a zákony ČR.

2
. Administrátoři, globální moderátoři a moderátoři mají oprávnění upravit závadný, nebo nepovolený podpis. O úpravě bude uživatel informován pomocí soukromé zprávy.

3. Userbar a podpis nesmí odkazovat, nebo obsahovat odkaz s refererem.

4. Maximální počet userbarů v podpisu: 5 na výšku o velikosti (350 x 19).
Vzor:
Bannery v podpisech s rozlišením jiným (větším) než je 350 x 19 jsou omezeny na max. 2 pod sebou.

Podpisy by měly dodržovat jistý řád, a to hlavně, aby nebyly pomalu delší než sám obsah stránky.

PRAVIDLA CHATU

1. PŘI VSTUPU DO CHATU SE ZODPOVÍDÁTE ZA SVÉ ČINY POUZE CHAT-ADMINŮM, nikomu jinému.

2. žádný z uživatelů nesmý využít jakýkoliv způsob pro zakrytí nicku nebo IP adresy. Pokud se někdo dopustí tohoto pravidla, bude postižen banem na všech stránkách A-M.

PRAVIDLA FORA

1. se dočtete v sekci pravidel našeho fora ZDE=> PRAVIDLA FORA.

ZMĚNA NICKU

Změna uživatelského jména je povolena pouze na základě zaslané žádosti adminům.

______________________________________________________________

Nerada sama sebe hodnotím, protože to co si o sobě často myslíme,
ne vždy bývá pravdou.

4.457145
Průměr: 4.5 (140 hlasů)