Uživatelský účet

Po tom, co zde vyplníte údaje a zaregistrujete se, budete muset do své emailové schránky před prvním přihlášením na tomto webu, kterou jste sem zadali. Tam vám přijde do několika minut zpráva s přiděleným vygenerovaným heslem pouze pro první(jednorázové) přihlášení. Dvakrát toto heslo nebudete moci použít. Proto je určeno pouze pro přihlášení na naší stránku po registraci s tím, že si heslo změníte na své vlastní. Ihned po úspěšném přihlášení na stránky bychom vám rádi doporučili, abyste jako první navštívili stránku FAQ=> "http://www.anime-manga.cz/faq" kde vám zodpovíme všechny dotazy ohledně webu a nejen to. Jako další bychom vás nasměrovali na Pravidla A-M!! => "http://www.anime-manga.cz/pravidla-anime-mangy" které vás bez problémů seznámí s pravidly užívání stránek celé A-M i s poddružnými A-M stránkami jako jsou např. "A-M Forum, Real RPG: Doba Temna"... Přejeme příjemnou zábavu, a plně doufáme, že zde najdete pokud možno vše po čem zatoužíte v činnostech, na které se zde zaměřujeme. Vaše Anime-Manga ;)
Informace o účtu
Použití mezer je povoleno; interpunkce není povolena s výjimkou teček, spojovníků a podtržítek.
Zadejte platnou e-mailovou adresu. Na tuto adresu budou posílány všechny e-maily. E-mailová adresa se nezveřejňuje a použije se jedině, pokud požádáte o zaslání zapomenutého hesla nebo o upozorňování na novinky.
Osobní info
Sem zadejte vaše bydliště, nebo kde momentálně bydlíte jako např. "Tam kde sem zrovna on-line" atd.
Neukazujte svůj věk ani své věkové rozhraní.
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Zde můžete uvést své další kontakty např: druhý email, ICQ, Skype, FB, G+, Twitter, Seznam lidé, Instagram... Cokoliv budete chtít.
Otaku záliby
Podmínky
Tímto potvrzuješ, že jsi si přečetl/a >> pravidla << těchto webových stránek (patřících pod A-M) a zároveň souhlasíš s jejich podmínkami.
Jsi si tak vědom/a všech možných následků v případě jejich porušení.
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Tímto souhlasíš s uchováním tebou uvedených osobních údajů v tvém profilu po dobu působení tvého uživatelského účtu na těchto webových stránkách.
Znění souhlasu je uvedeno ZDE.
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Prosím opiště obrázkový KÓD do spodního rámečku. Tato ochrana slouží proti spamům a jiného zneužití. Bez správně zadaného kódu nebude registrace vykonána.