Ichimaru Gin


Jméno: Ichimaru Gin
Funkce: Shinigami, exkapitán třetí divize
Narozen: 10. Září
Výška: 185 cm
Váha: 69 kg
Oči: Vždycky zavřené ^^
Vlasy: Šedá, přestože má nejspíš představovat stříbrnou

Ichimaru Gin je kapitán třetí divize. Poprvé se s ním setkáváme, když Ichigo a jeho přátelé přijdou do Soul Society a snaží se dostat skrz jednu z hlavních bran. Je to jeden z nejrozporuplnejších kapitánů kvůli jeho zásahu proti strážnému (naštěstí, díky Ichigovým reflexům, nikdo nezemřel…). Je to vysoký, poměrně dobře vypadající muž se stále zavřenýma očima a podezřelým úsměvem (díky němuž byl Ichigem pojmenován liščí tvář). Stejně jako většina kapitánů v Soul Society, Gin má zvláštní minulost, ne příliš spojenou se šlechtou. V určitém smyslu můžeme říct, ze on a Rangiku si byli velmi blízcí, jako děti byli dobří přátelé. Nicméně, Ichimaru se jeví jako introvert, který nedůvěřuje nikomu kromě Aizena a Rangiku. Z nějakého důvodu se příliš nestará o rozkazy a nesnaží se je plnit. To je jeden z důvodů, proč se vždycky pře s ostatními členy Gotei 13. Někdy se ani neobtěžuje bojovat v plné síle (je natolik hloupý, nebo má neomezenou moc – to nikdo neví), jako například když bojoval s Hitsugayou. Vždycky je optimistický, co se jeho schopností týče, a když dojde k souboji, nikdy se příliš nestará o to, co se stane jeho obětem. Jediná osoba, která je schopna ho zastavit, je Rangiku.

když Ichimaru je jeden z nejvlvnějších kapitánů v Soul Society, i on musí někoho respektovat. Tím člověkem je kapitán Aizen Sousuke, který býval Ginovým kapitánem, když se Ichimaru učil používat své schopnosti. Protože Aizen je hlavní záporný charakter v druhé sérii Bleache, Ichimaru, ačkoliv se snaží sledovat cestu za neomezenou mocí, je k němu nějakým způsobem připoután. Ne, že by Ichimaru byl dokonale zápornou postavou nebo dokonale kladnou. Plní rozkazy svého „mistra“ (mohli bychom říci, že sledují stejný cíl) a chce se stát silnějším. I když jsme nikdy nespatřili jeho pravou moc, poněvadž v bitvách používá k poražení nepřítele pouze svůj Shi kai.

Pozor Spoiler!!
Během příbehu se dozvídáme, že právě on je jedním ze tří zrádců Soul Society a ten, kdo společně s jeho komplici Tousenem a Aizenem přeměnil centrum 46 v krvavou zkázu a od té chvíle rozdával rozkazy celé Gotei 13. Nakonec opustil Soul Society ve společnosti ostatních zrádců, aby „spolupracoval s vyšší mocí“. Stejně jako všichni ostatní členové Gotei 13, Gin má zástupce, nicméně Kira je pro svého kapitána jen loutkou, která se v příbehu objevila, když se Hinamori snažila zabít Gina (domnívala se, že zavraždil kapitána Aizena, tato vražda však byla pouze předstírána, aby ostatním zamotala hlavu a odvrátila pozornost od chystané popravy Rukii) a později, když Gin vstoupil do centra 46 a setkal se tam s Aizenem. Kira rozptyloval Hitsugayu a Rangiku, podle rozkazu svého kapitána (přičemž byl také zhypnotizován Aizenovou zanpakutau). Když bylo po všem, tak se Kira opil společně s Rangiku.

Ichimaru Gin je osobnost na jednu stranu krutá, líná a zlá ke komukoliv kromě Aizena a Rangiku, na druhou stranu trochu zvláštní, když vezmeme v úvahu, že mohl zabít tolik lidí, ale z nejakého důvodu to neudělal. O jeho minulosti a zkušenostech ze života víme zatím jen velmi málo, takže je velmi pravděpodobné, že Ichimaru se ještě objeví na scéně.

Zanpakutou:
Shikai: Shinsou (Boží Kopí)
oživení - Ikorose (Zabij)
Zanpakutou se prodlužuje směrem k nepříteli a ničí vše v jeho cestě. Neexistuje způsob, kterým se dá zabránit útoku, musí se odrazit. Během útoku připomíná harpunu.
Během příběhu můžeme vidět Gina používat meč třikrát – poprvé, když se setkává s Ichigem, podruhé během souboje s Hitsugayou a naposled, když se snažil zabít Rukiu (Byakuya a Ichigo jsou jediní, kdo utržili ránu od Shinsou a přežili).
Bankai: Neznámý

______________________________________________________________

ááááááájem....SMILEY PIG ....chňo chňo

I LOVE UCHIHA SASUKE

5
Průměr: 5 (3 hlasy)