SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Dětská nevinnost - 8. díl

Itachiho tričko dopadlo na zem, hned vedle Sasukeho oblečení. Jejich jazyky se stále věnovaly nekonečně vzrušující hře, dokud jí starší Uchiha neutnul. Jeho rty se nyní zaměřily na Sasukeho krk. Od ušního lalůčku, který nezbedně skously až ke krčku, kde pod tenkou smetanově zbarvenou kůží tepala životně důležitá tepna. Itachi místa zasypával drobnými, skoro až motýlími polibky až do chvíle, než se dostal ke klíční kosti. Po celé délce jí olízl a na okamžik jí stiskl zuby. Sasuke se pod ním překvapeně zavrtěl a vzrušeně vydechl. Itachiho ústa se systematicky pohybovala níž a níž. Jeho jazyk obkroužil pravou bradavku, jeho zuby jako by náhodou zavadily o to citlivé místečko. Zanechávajíc za sebou vlhkou cestičku se dopracoval až k lemu trenek. Škádlivě se zadíval do touhou zatřených očí svého bratra, aby mu vzápětí až děsivě pomalu stáhl onen poslední kus oblečení. Na svět tak vykoukla Sasukeho tepající erekce. Itachi se jí zlehka dotkl prsty, ukazováčkem přejel od kořene až ke špičce, kterou jemně promnul. Sasuke hlasitě vzdychl. Pro Itachi další svolení k tomu, aby pokračoval. Chytl Sasukeho úd do ruky a zlehka ho začal zpracovávat táhlými pohyby. Nahoru a zase dolů. Palcem mu dráždil obnažený žalud a chvíli na to, ho nechal zmizet ve své puse. Mladší Uchiha se rozechvěl vzrušením, které mu poskytovalo nitro Itachiho úst. Mučivě dráždivé vlhko a teplo. Itachi jeho chloubu dál rytmicky zpracovával, Sasuke se pod ním smýkal jako ryba na suchu, prsty zarýval do matrace, skoro si prokousnul ret, aby se nerozkřičel. To co cítil, bylo tak nové a tak neuvěřitelně silné. Ovládlo to celé jeho tělo. Touha, chtíč, očekávání....
Znenadání se Itachiho ústa oddálila. Starší Uchiha se sklonil k Sasukeho obličeji a dráždivě ho políbil. Sasuke by se býval během pár tahů udělal, ale Itachimu to překazil. Jenže tohle měl dlouhovlasý černovlásek, jehož vlasy se teď neposedně stáčely na ramenou, v plánu.
„Itachi!“ Zasténalo toužebně dítě a jeho ruka se neposedně vydala do klína. Itachi jí ale chytl a ne příliš něžně jí stiskl v zápěstí.
„Řekni, že mě chceš! Že mě chceš cítit uvnitř sebe!“ Dorážel Itachi a škádlivě se třel svými rty o každičké místečko Sasukeho obličeje. Sasuke na moment znejistěl, ale touha jeho těla předčila každičkou pochybnost. Chtěl Itachiho. Chtěl, aby se ho dotýkal, aby ho uspokojoval.
„Chci tě Itachi!“ Vydechl roztouženě a druhou rukou se opět vydal do svého klína. Ale i tu Itachi bez soucitu zarazil.
„Chci každičkou část tebe. Tvého těla...“ Sykl Itachi a začal si sundávat džíny, které vzápětí následovaly i tmavé boxerky. I jeho tělo už dávno ovládla vášeň a on jen stěží dokázal uvažovat nad tím, co dělá. Chytl Sasukeho za drobná stehna a roztáhl mu nohy. Tváře mladšího Uchihy chytly odstín studu.
„Itachi, já..“ Špitl Sasuke a nejistě se pokusil dát nohy zase k sobě, ale Itachi ho prudce zarazil.
„Věř mi! Pamatuj na to, co jsem ti řekl!“ Vyhrknul zadýchaně a sehnul se k Sasukemu klínu. Hlavou se vklínil mezi jeho nohy a jazykem se dostal až ke vstupu do jeho těla. Několikrát ho obkroužil, čímž ho navlhčil a připravil na vpád. Prozatím jen prstů. První v Sasukeho zadečku zmizel ukazováček, hned po něm následoval i prostředníček. Itachi věděl, že ho musí řádně připravit, protože přeci jenom je to dítě, takže to půjde o něco hůř a napětí, které z něj cítil, tomu taky nepomůže. Zasouval prsty dovnitř a zase zpět, než je vytáhl úplně. Nahnul se nad mladšího bratra a vášnivě, přesto ale jemně ho políbil. Začal zaměstnávat jeho ústa, zatímco si zaklínil jeho nohy za ramena. Lehce ho nadzvedl a zaměřil svojí tepající erekci na jeho zadeček. Nenápadně stále více přitlačoval, dokud se špička jeho penisu nedotkla otvoru. V tu chvíli se všiml Sasukeho vyděšeného výrazu. Rozhodl se na nic nečekat a jedním tahem přirazil. Nebyl to prudký, necitlivý příraz, ale táhlý a plynulý. I přesto se Sasukeho dětská tvář zkřivila bolestí a překvapením. Naopak Itachiho úd obemklo útlo dětského zadečku, který byl křečí ještě více stažený. Starší Uchiha se sehnul a začal Sasukemu z tváří slíbávat slané kapičky a do ucha mu šeptat konejšivá slůvka. Mezitím se začal pomalu pohupovat v bocích. Nějakou dobu trvalo, než se Sasuke uklidnil a povolil všechny dosud napjaté svaly. Itachi začal rytmicky přirážet, zatímco jazykem dráždil bratrovy bradavky. Sasukeho dlaně se rozeběhly po jeho zádech, která jemně hladila. Pokojem se nesly vzdechy a steny dvou chlapců až do chvíle, kdy Itachi naposledy přirazil. Poslední příraz byl zcela ovlivněn vším, co v sobě doposud dusil. Byl prudký, hodně hluboký a ještě dlouho po tom, co se do Sasukeho udělal, v něm setrval až po kořen. Bylo mu jedno, že Sasukemu po tváři opět tečou slzy, že mu zadírá nehty do zad, že po bříšku mu stéká sperma od toho, jak se již před pár okamžiky udělal. Teď tu byl jen on a to zatraceně útlé tělíčko. Povytáhl svůj penis a vzápětí ho opět vnořil do Sasukeho zadečku. Ten se pod ním vzrušením, ale i bolestí začal smýkat.
„Itachi!“ Vydechl bezbranně mladší Uchiha a zapřel se dlaněmi o jeho hruď. Itachi ještě chvíli nevnímal, než se k němu sehnul a velmi jemně ho políbil na rty, skoro jako by se mu chtěl omluvit. Nejopatrněji jak uměl, z něj vytáhnul ochabující penis a vyčerpaně se položil vedle něj. Oba mlčeli. Rozdýchávali odeznívající orgasmus a v jistých případech i bolest.
„Promiň.“ Špitl Itachi po několika minutách ticha a začal se zvedat.
„Kam jdeš?“ Vyhrnul Sasuke a pokusil se posadit, což vzápětí vzdal. Celé jeho tělo lepilo od zasychajícího sperma a pod sebou měl drobnou rudou šmouhu. Když to Itachi uviděl, v očích se mu objevila obrovská bolest a znechucení ze sebe samého.
„Sasuke..“ Sykl žalostně a oči se mu zalily slzami. Sasuke se i přes všechnu tu bolest postavil a vrhnul se k němu. Pažemi si ho k sobě přimkl a políbil ho na nahou hruď.
„To je v pořádku, já ti věřil... Ne! Já ti věřím!“ Špitl přesvědčivě. Celé tělo ho bolelo, zadeček měl v jednom ohni, ale i přesto stále ještě cítil částečky orgasmu, který před chvílí prožil.
„Promiň.“ Opakoval stále dokola Itachi, dokud ho Sasuke neumlčel polibkem.
„Pojď...“ Šeptl nakonec Itachi a chytil mladšího bratra za ruku.
„Kam jdeme?“ Optalo se dítko a prohlíželo si bratrovo nahé tělo. Každou oblinku, kousíček, milimetr...
„Do koupelny.“ Odvětil Itachi. Potom, co si dali společnou koupel, potom co se vzájemně umyli, se Itachi vydal sklidit důkazy nasvědčující tomu, co se před chvílí odehrálo. Sasuke, který sotva chodil, se vydal do kuchyně, aby něco pojedl. Hned potom, se vrátil k Itachimu, který už se rozvaloval na posteli. Lehl si k němu a unaveně si opřel hlavu o jeho nahou hruď. Vdechoval vůni jeho kůže, která byla po koupeli cítit kokosem do té doby dokud se jeho oči únavou nezavřeli.
...........
„Máš všechno sbalené?“
„Teď už jo.“ Odvětil Sasuke a zapnul zip velké, černé tašky. Postavil se na nohy, ale vzápětí byl Itachim sražen na nedávno ustlanou postel.
„Itachi, znovu si to budeš stlát sám!“ Vyhrknul dotčeně.
„Klidně.“ Oplatil mu klidně Itachi a letmo ho políbil. Rty se zaměřil na jeho krk a zasypával ho dravými polibky.
„Co by na to řekla máma?“ Hlesl Sasuke, který bojoval s přívalem vášně.
„To radši nechci vědět... Doufejme, že se to nedozví.“ Sykl Itachi a při té myšlence se trochu znechuceně odtáhl.
„Proč by měla?“
„To nevím, budeme to prostě muset pořádně tajit.. A nebo si počkat až zase příští rok pojedeme na chatu.“ Rozesmál se Itachi, když si všiml Sasukeho vyděšeného pohledu.
„To je blbej vtip.“ Sykl dotčeně Sasuke a chtěl se postavit, ale Itachi si ho stáhl k sobě na klín.
„To teda, protože hned jak se vrátíme domů, tě zase chci!“ Řekl Itachi vážně a zadíval se Sasukemu do očí. Byl v nich vidět chtíč a touha. Potom co strávili celý víkend spolu v posteli, stále ještě neměli dost. Sice spolu spali jen jedinkrát, ale jakýkoliv dotek je vzrušoval.
...........
Na příjezdové cestě se ozval zvuk motoru. Oba chlapci na sebe pohlédli. Z tváří se jim dala vyčíst bratrská láska a někde hluboko pod tím vším i něco jiného. Milenecká láska. Jenže o té věděli jen o ni dva a tak to taky mělo zůstat. Jejich malé nevinné tajemství. Jejich sourozenecký vztah, který přerostl v lásku.

Dodatek autora:: 

Poslední díl této kapitolovky Smile

4.733335
Průměr: 4.7 (15 hlasů)