SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Detektivní

Detektivní

Strážci Alchymie

„Co to čteš?“ houkl na svého bratra Dean a posadil se vedle Sama s talířem, na kterém měl kus jablečného koláče.

Dodatek autora:: 

Tak a už tu zase máme jeden z těch mých crossoverů, a tentokrát se jedná o mikro fanfiction na seriál Supernatural (Lovci duchů) a anime Fullmetal Alchemist.
Fullmetal Alchemist je taková má srdcovka mezi kreslenou tvorbou a již několikrát jsem se zamýšlela nad tím, jak si vlastně fma a spn jsou tak navzájem podobné seriály, až je to děsivé. Vážně mohla bych vypsat ohromný seznam, ale kdo by ho četl, že jo… Nicméně tohle je přesně taková ta fanfiction, kdy hledám něco na internetu, a protože s tím, co najdu, nejsem spokojená, napíši si něco sama.
Knihovna strážců slov je obrovská, kdo ví, jaké tajemství v sobě skrývá? Sam se nudí, a když se nudí, tak si většinou čte, co se může při takové příležitosti dozvědět? Povídka o jednom všedním, ale ne nudném rozhovoru v bunkru…

Svět temnoty 2.kapitola

Gabriel sedí ve svém křesle v kanceláři, očekává otce. Je to deset dní co se znovu oženil. I když měl být pořád na líbánkách, situace se vyhrotila, a proto se musel urychleně vrátit.

Svět temnoty 1.kapitola

V centru Londýna, v mrakodrapu společnosti G. & L. Group, se odehrává schůzka za zavřenými dveřmi.
„To myslíte vážně?“ ozve se hluboký mužký hlas. Dva muži v neformálním oblečení sebou trhnou.

Dodatek autora:: 

Tato povídka je inspirovaná upířím světem Wordl of Darkness. Pro ty z vás kteří netuší o čem mluvím doporučuji google Smile Tento komplikovaný svět upírů mě dost uchvátil a dlouho jsem si hrála s představou, že o tom napíšu povídku. Postavy jsou vlastní tvorba stejně jako zápletka.

Doufám, že se první krátká kapitola líbila. Budu ráda, když se vyjádříte o čitelnosti a pochopitelnosti této kapitoly.

Vysvětlivky - Text v kurzívě jsou vzpomínky na situaci, rozhovor...
// - myšlenky
/// - telepatie - posílání myšlenky.

Skutečná FBI (05) - Agramon

Dodatek autora:: 

Přeji pěkného Mikuláše! Smile

Skutečná FBI (04) - Lovec

Dodatek autora:: 

Další pokračování crossoveru SPN/CM.
Morgan se dostal ze strašidelného domu, kdo je však jeho podivuhodný zachránce? Je to sám neznámý, další blázen, který se připletl do případu, nebo jak mladík sám říká "lovec"...

Skutečná FBI (03) - Dům hrůzy

Dodatek autora:: 

Morgan se vydává do strašidelného domu, Co ho tam čeká? Bude náš agent FBI, který se teprve seznamuje se světem nadpřirozena, schopen přežít? Tentokrát hodlám malinko strašit, snad se bude líbit...

Skutečná FBI (02) - Matějská pouť

Dodatek autora:: 

Tak je to tady, další pokračování mého crossoveru CM/SPN. Tentokrát nás děj zavede na onu matějskou pouť. Setká se tam náš agent FBI s oním záhadným informátorem? Dozví se něco blíže o oněch zmizeních v strašidelném domě? Budete vědět, když budete číst dále...

Skutečná FBI (01) - Skutečná FBI

JJ spěchala do zasedačky, ještě mobil u ucha, a její blond vlasy za ní vlály.
„Víte o Oklahomě a také o Missouri?!“ divila se.

Dodatek autora:: 

FF crossover na seriály Supernatural (Lovci duchů) a Criminal Minds (Myšlenky zločince).
Tým Útvaru analýzy chování FBI pátrají už přes dva měsíce po neznámém, který má již za sebou řadu mrtvých žen a zvláštní vampyrické a sektářské sklony. S případem jsou téměř v koncích, když tu jim najednou zavolá jakýsi záhadný informátor s novinkami o případu…

Neodhalené tajemství rána

Dodatek autora:: 

FF na seriály Dead like me (Mrtví jako já) a Criminal Minds (Myšlenky zločince).
Hotch zavítá do Der Waffel Hausu, aby se nasnídal po těžké probdělé noci strávené nad případem únosu holčičky, kterou stejně nedokázali zachránit, když tu najednou se mu zdá, že spatřil povědomou tvář.

Taxikářův vrah

Dodatek autora:: 

FF na Sherlock od BBC
Greg Lestrade po letech zjistí, kdo byl tenkrát oním vrahem v případu "Studii v růžové", který zachránil Sherlockovi život, a toto zjištění mu úplně změní pohled na osobu, o které si myslel, že ji dobře zná.

Soubor drabblů 1

Anotace: Drabble tentokrát na seriál Supernatural (Lovci duchů)
Dodatek autora:: 

Soubor drabblů na různé seriály, snad se bude líbit. Smile
Fandomy: Supernatural (Lovci duchů), Suits (k***aťáci), Stargate SG-1 (Hvězdná brána) a Torchwood, Doctor who (Pán času), White Collar (Ve službách FBI) a Chuck

Lháři 11 - Šachová figurka

Dodatek autora:: 

Další kapitola se bude jmenovat Pravda, uhodne někdo název té poslední?
Tak to vypadá, že už máme vraha, nebo ne?
Co bude dál, jak naše štěně obstojí?
A dá se o Romanovi ještě mluvit jako o štěněti, nebo nám trochu již vyrostl?

Tak další kapitola, snad se bude líbit.
Přeji příjemné čtení Smile

Měla zapomenout

Znáte ten pocit?
Máte ten pocit?
Ten pocit když…

Dodatek autora:: 

Další z mých mnoha povídek na seriál Supernatural (Lovci duchů). Ani pořádně nevím, proč píši tolik povídek do tohoto fandomu, ale baví mě to a ten seriál otevírá tolik možností, o čem psát…
Přiznám se, že Lisa mě v seriálu nijak nikdy nezaujala, a to i přesto, že byla jednou z ženských kladných postav, které se v seriálu objevily víc než jednou a můj osobní názor je, že takových postav by tam mohlo být i trošku víc… Navíc pro Deana byla skutečně výjimečnou, tolerantní, chápavou ženou, kterou miloval a ona zase hodně milovala jeho, takže nevím, čím si vysloužila můj nezájem. Nicméně díky mým tendencím se občas podívat zpátky do historie, doplňovat příběh o jiná fakta než najdeme v kanonu, zájmu o témata jako jsou: zapomnění, vzpomínky, sny, pravda, lež, bolest a láska, mě přiměly vrátit se k této postavě.
K napsání této povídky mě tedy inspirovalo pár jednoduchých otázek. Jak se Lise a Benovi dařilo, potom co jim Castiel vymazal paměť a Dean opustil? Skutečně Lisa na Deana úplně zapomněla, jako by se nic nestalo, nebo prostě něco nedokáže vymazat z paměti ani anděl? Co si myslela o muži, který se jí v nemocnici přišel omluvit? Byla Lisa šťastná?

Doktor čeho, Doktor kdo? 04

Dodatek autora:: 

Příští díl má na starosti Garcia...

Doktor čeho, Doktor kdo? 03


Nenávist k zbraním

Dodatek autora:: 

Hmmm, chytrý komentář autora... Žádný mě nenapadá.
Co k té povídce říct víc?
Snad se vám to alespoň trochu líbilo.

Příští kapitolu bude mít JJ... Smile

Ťuk, ťuk, vyléčíte mě? - 06

Několik dalších dnů později nakonec pak šlo zase v zaběhnutých kolejích. Vše se vrátilo do normálu, tedy do Husovského normálu.

Dodatek autora:: 

Tak poslední díl, snad se dílko alespoň někomu líbilo...

Ťuk, ťuk, vyléčíte mě? - 04

Dr. House seděl ve své kanceláři s nohama na stole v ruce modré jojo, se kterým si hrál, a v klíně mu ležela červená lékařská správa, kterou si vymohl vydíráním od Alexova doktora z nemocnice sv.

Dodatek autora:: 

(* V české verzi Alexovo krycí jméno u SAS je Vlček. Zde jsem však vycházela z originálu v kterém Alexe nazývají Cub, což v otrockém překladu sice také znamená vlčata, ale i mládě a to jakékoli šelmy, nebo zelenáč ve smyslu nováček... což se mi zdá daleko přitažlivější a logičtější s ohledem na to že všichni z jednotky byli pojmenováni po zvířatech, v jednotce již jeden jmenovec vlčího druhu byl a Alex byl tehdy nový a velmi mladý...)

Další díl, tak možná si ho i někdo přečte a bude se líbit...

Ťuk, ťuk, vyléčíte mě? - 03

Dr. Cameronová, Dr. Chase a Dr. Formen seděli v laboratoři a dělali testy. Velmi zábavnou činnost, jim se to však moc zábavné nezdálo, hlavně Formenovi. Dr. Formen si frustrovaně povzdechl.

Dodatek autora:: 

Tak se nám náš pacient probudil... Co bude dál? Co pak chce po Housovi a proč pak mu vlastně říká Had? A na co pak přišel Formen?
Další díl, snad se bude líbit... Smile

Ťuk, ťuk, vyléčíte mě? - 02

Dr. Cameronová oněměla. Teď ono podivné Housovo jednání i to, jakého že přijal pacienta, nabralo ještě bezradnějších rozměrů, nebo se vše vyjasnilo? Byl ještě mladý.

Dodatek autora:: 

Wilson a House... House a Wilson... překvapuje mě, že tu není na ty dva slash. Kde jste slasherky? To se nikdo tady na ten seriál nedíval nebo nedívá?...
No to je jedno, další díl, tak snad se bude líbit... Smile

Syndikovat obsah