SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Yachiru Kusajishi

Kusajishi Yachiru- 草鹿 やちる


jméno v originále: 草鹿 やちる
datum narození: 12. února
funkce: Shinigami, zástupce kapitána 11 divize
vztah: Gotei 13, Soul Society
výška: 109 cm
váha: 15,5 kg
oči: hnědé
vlasy: růžové
partneři: Kenpachi Zaraki
operativní základny: Seireitei, Soul Society
Zbraň: Zanpakutō
japponský dabér: Hisayo Mochizuki
americký dabér: Dina ShermanPopis:


Zástupkyně kapitána jedenácté divize, Kusajika Yachiru, je velmi malé a roztomilé děvče se žvýkačkově růžovými vlasy. Nosí normální shinigamské róby s odznakem zástupkyně kapitána na paži. Zdá se, že v celé Gotei 13 je tou nejmladší a také nejmenší shinigami, ale celá její divize ji s úctou respektuje. Víceméně je viděna hlavně, když se drží Kenpachiho ramene. Yachiru si pro každého vytvoří přezdívku či zdrobnělinu, včetně Ichiho pro Ichiga, Velkých kůzlátek pro Orihime a Ken-chana pro Zarakiho.


Yachiru se poprvé objeví, když skočí Zarakimu na rameno ve chvíli, kdy její kapitán spěchá najít Ichiga a utkat se s ním v souboji. Nemá žádný orientační smysl, ale i přesto jí Kenpachi naslouchá a proto se vždycky hned ztratí. I když se zdá, že ona a její kapitán jsou naprostými protipóly, Yachiru je mu zcela oddaná a on zase jí. Když se zkombinuje nevyčerpatelná energie Yachiru a Kenpachiho vážný a mocichtivý výstup, můžete se pousmát nad jejich komickým vztahem.Poprvé se Yachiru setkala se Zarakim v jedné z nejhorších oblastí Rukongaie, Sedmém kraji Severní Aleje. Byla to Kusajika, čili bezejmenné dítě. Plazila se za ním poté, co zavraždil několik mužů se svojí bezejmennou zanpakutau, aniž by byla jakkoliv poznamenána tím násilím, jehož svědkem byla, či krví na jeho meči. I když ji Kenpachi varoval, že ten meč je nebezpečný, se smíchem se ho dotkla a její ruku pokryla krev mrtvých mužů. Po této události se Zaraki rozhodl ji adoptovat a pojmenoval ji Yachiru - "Jméno jediné osoby, která mě kdy zajímala... dám ho tobě." Adopce ji zachránila před jistou smrtí v Rukongaie.


Někteří spekulují o tom, že Yachiru byla jmenována zástupkyní kapitána jen díky své protekci u Kenpachiho. Nicméně, v té krátké chvilce, kdy byla Yachiru vážná, jsme si mohli všimnout, že je nesmírně rychlá a unese Zarakiho tělo, které je nejméně šestkrát těžší než je ona sama.


Ve vážnějších situacích, když je Kenpachi indisponován, Yachiru se ujímá velení. Například, když se Kenpachi postavil Komamurovi a Tousenovi, Yachiru převzala vedla Orihime, Ishidu, Chada a Ganju k Soukyoku. Když začala poprava, Yachiru použila svoji úžasnou rychlost k tomu, aby se dostala co nejrychleji na popraviště a popravu zastavila na přání Orihime, která se Yachiru zalíbila, zřejmě kvůli jejich společné "nevinnosti".


Většina výstupů Yachiru dokáže diváka uvolnit a rozesmát, i když ve chvíli, kdy se tváří vážně, dovede být i velmi děsivá. Když o to vážně usiluje, dokáže člověku nahnat pořádný strach. Je to malá bizarní bytůstka, která to dotáhla až na prezidentku shinigamské Asociace žen. Vypadá to, že Ikkaku si vzal na starosti většinu papírování, o které by se měla starat Yachiru, zřejmě proto, že Yachiru má dojem, že je to akorát plýtvání jejím drahocenným časem. Ve speciálních vydáních mangy jsme si mohli všimnout, že její velkou slabostí jsou bonbony a také velice ráda běhá kolem dokola jako šílená a provokuje Ikkaku.


I přes její nedostatky je Yachiru schopným vůdcem a jedním z nejroztomilejších charakterů v Bleachi. Když se jí někdo líbí, udělá naprosto cokoliv, aby tomu dotyčnému pomohla, když to bude potřebovat.Zajímavosti / Schopnosti / Techniky:


Zanpakutou:
Shikai: Sanpo Kenjū
Bankai: Žádný______________________________________________________________

ááááááájem....SMILEY PIG ....chňo chňo

I LOVE UCHIHA SASUKE

5
Průměr: 5 (3 hlasy)