SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Zero Kiryu

Zero Kiryu - 錐生 零

-Chodí na školu Cross Academy, kde je i spolu s Yuuki jediným prefektem a hlídačem akademie.
-Je blízký přítel Yuuki, která ho považuje jako by byl jejím vlastním bratrem. On k ní ale chová poněkud jiné city.
-Pochází z rodu lovcu upírů, kde byl i tak cvičený už od mala svým učitelem jménem "Toga Yagari".
-Z celého srdce nenávidí upíry, ale je tu háček....sám je upírem.
-Po útoku a vyvraždění jeho rodiny, kdy byl i on sám pokousán se postupně i když s odporem mění na upíra. Jeho mutace se však sklání až ke třídě E, což je ta nejpodřadnější třída upírů, kterří se nakonec nedokáží ovládat a krvelačně zabíjí lidi. Proto jsou tito upíři následě ihned likvidováni.
Zero se ze všech sil v průběhu příběhu snaží odporovat všemi možnými způsoby této proměně.
-Na krku nosí vytetovaný symbol, který pozdržje jeho přeměnu v upíra a následě třídu E.
-Má mladšího brata jméne "Ichiru", dvojče, které je také upírem a spolčený s vrahem, který měl na svědomí vyvraždění celé jeho rodiny.

-Jeho povaha je velmi nedůvěřivá. Téměř stále nosí výraz velmi pochurného a smutného muže.
-Dokáže být velmi výbušný, a jen mélo kdo ho dokáže zkrotit.

minulost:

-Před čtyřmi roky od počátku příběhu přišel Zero na Cross akademii jako jediný pozůstalý po vražedném útoku na jeho rodiu krvelačným čistokrevným upírem "Shizukou Hio". Zero jí byl ale během útoku také pokousán, a od té doby odporuje ze všech svých sil v proměnu na stvoření, která tak moc on sám z hlouby duše nenávidí. Na UPÍRA.

Děj:

Protože byl pokousán, a mění se v upíra, byl mu na krku vytetován symbol, který mu pomáhá potlačit přeměnu v upíra a následně tu změnu v třídu E.
Zero toto tajemství, že je upírem držel schovával i před Yuuki dlouhá léta, až dokud ho jednoho dne neovládne neovldatelná chuť po krvi a neokusí tak násilím Yuukinu krev z jejího hrdla.
-Zero se pokusí útét z akademie, ale Yuuki ho zastaví. Díky hlubokým citům, které k ní on sám cítí, aniž by o nich Yuuki věděla se jí nechá nakonec převědčit.
Od té doby dostane Yuuki od Kaiena Cross(ředitele školy) povolení hlídat a držet Zera pod kontrolou. V případě změny na třídu E má Zero zemřít.
To vše jen díky tomu, že krevní pilulky, které mají nahrazovat upírům chuť a krotit tak jejich žízeň po krvi Zerovo tělo odmítá.
-Čas od času se přikrmí Yuukininou krví, kterou mu ona sama nabídne s nadějí, že tak alespoň o nějaký čas u něj oddálí proces přeměny v třídu E.
-Zero má pouze jen jednu touhu v životě, a zároveň i jeden cíl. Zabít všechny upíry. Jeho nenávist vůči nim díky hrozné tragédii v minuloti kterou zažil ho pohltila do naprostých antipatií ke všem upírům, ať jsou jakékoliv třídy.
Naopak jeho sny jsou možná blíže k realitě. Uvnítř hluboce miluje Yuuki, která o tom ale neví a tak to před ní musí stále skrývat. Saozřejmně i to mu nedodává zrova nejvíce sil. Proto to má opravdu velmi těžké. Na vzdory tomu všemu podporuje Yuukiny city ke Kanamemu ač velmi nerad, ale dělá to jen z lásky k ní, aby byla šťastná.
Přísahá, že nikdy nedopustí aby se Yuuki stala upírem, i když by si to pár upírů přálo. Přesto všechno, že ji bude stále chránit.
Poté co ale Zero zjistí, že Yuuki ječistokrevný upír rodu Kuranů, který v ní jen ještě nebyl probuzen, řekne Yuuki, že je již jeho nepřítel a začne na ni náhle pohlížet úplně z opačného směru než kdy dříve. Naprosto chladně
.Ajak to bude dál??? mno to se časem dozvíte Tongue

Schopnosti:

Mimo toho, že má schopnosti upíra, kterým je, nosí u sebe svou zbraň pojmenovanou "Blood rose" proti upírům s dovedností je na místě zabíjet.
Dostal ji od Kaiena Cross, který mu ji věnoval pro účel hubení krvelačných potvor
Tato zbraň má kulky jež jsou napuštěné kouzelnou formulí, a tak při přesném zásahu dokáže na místě zabít jakéhokoliv upíra. Což dělá Zera celkem nepříjemním trnem v patě pro všechny třídy upírů.
Tato zbraň působí však pouze na upíry. Normálnímu člověku ani kulka z této zbraně neublíží.

______________________________________________________________

Nerada sama sebe hodnotím, protože to co si o sobě často myslíme,
ne vždy bývá pravdou.

5
Průměr: 5 (10 hlasů)