SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Kurosaki Ichigo

Kurosaki Ichigo - 黒崎 一護


jméno v originále: 黒崎 一護
pohlaví: muž
věk: 15 (17-po přeskoku)
datum narození: 15.července (Japonsko)
karma: kladná
funkce: Human (Quincy), Shinigami, student Mashiba J.H. School, Karakura High School
vztah: Kurosaki klinika, Karakura město, Soul Society, dříve neoficiálně Visored Xcution
výška: 174 cm, (181 cm po delší době)
váha: 61 kg, (66 kg po delší době)
krevní skupina: A
Pokožka: světlá
oči: hnědé
vlasy: oranžové
partneři: Orihime Inoue, Ishida Uryuu, Sado "Chad" Yasutora, Rukia Kuchiki, Zangetsu, Neliel Tu Oderschvank
Blízcí: Isshin Kurosaki (otec), Masaki Kurosaki (matka †), Karin Kurosaki (mladší sestra), Yuzu Kurosaki (mladší sestra)
operativní základny: Kurosaki dům, Karakura město
Zbraň: Zanpakutō
autor: Kubo Tite
japponský dabér: Masakazu Morita (dospělý hlas), Yuki Matsuoka (dětský hlas)
americký dabér: Johnny Yong Bosch (dospělý hlas), Mona Marshall (dětský hlas)Popis:


Ichigo je 15-letý student, který je typický tím, že se neustále mračí.
Má zrzavé vlasy a kvůli tomu byl ve škole často terčem výsměchu. Jeho kamarádka je Tatsuki Arisawa, se kterou trénoval karate ve stejném doju. Když se dostal na střední školu, poznal se se Sadem Yasutorou (Chad), kterému pomohl při jedné bitvě. Chad byl vždy zvyklý se bít za všechno, ale dal slib svému dědečkovi, že se s nikým nebude mlátit. Chad převyšoval ostatní svou ohromnou silou a poté jak potkal Ichiga, dohodly se, že spolu budou bojovat za všechno, co stojí za to, aby riskovali své životy. Na střední škole poznal i Orihime Inoue. Potom co Ichigo poznal Rukiu, jí byl vděčný za to, že je díky ní schopen ochránit své přátele lépe než předtím.


Život:
Když bylo Ichigovi 9 let, jeho máma Masaki byla zabita hollowem, který se jmenoval Grand Fisher. Ichigo se cítil vinen za její smrt,protože viděl dívku u vody (návnada Grand Fishera) a myslel si, že do ní spadne. Proto za ní běžel a chtěl ji zachránit. Jenže si nevšiml že zrovna jeho směrem jede vlak, a proto jeho máma skočila na svého syna s úmyslem ho ochránit. Když si to Ichigo uvědomil, jeho máma nad ním ležela již mrtvá. Nyní Ichigo žije jen se svým otcem Isshinem a se svými sestrami - Yuzu a Karin.
Jednoho dne Ichigo při návratu domů uvidí shinigami jménem Rukia Kučiki. Objeví se tam kvůli hollow, kterého musí zneškodnit a přinést do Soul Society. Ičigo později zjistí, že se tam hollow objevil kvůli jeho nadpřirozené schopnosti vidět duchy a komunikovat s nimi. Rukia je však během boje s hollow vážně zraněna, stejně tak i Ichigova rodina. Rukia proto Ichigovi přenechá svou moc tak, že probodne jeho tělo svým duševním ostřím. Tento rituál udělá z Ichiga také shinigamiho, díky čemuž porazí hollow, který napadl jeho rodinu. Rukia jej poté donutí k tomu, aby převzal její práci, kterou je zneškodňování hollow a přenášení hodných duší do Soul Society.Zajímavosti / Schopnosti / Techniky:


Zanpakutou:
Shikai: Zangetsu (Uříznutý měsíc)
Na rozdíl od ostatních shinigami, kteří musí uvolnit Shikai formu Zangetsu je stále ve formě Shikai. Je to neobvyklé Zanpakuto vzhledem k jeho velikosti. Tato velikost však odráží velikost Ichigova duševního tlaku. Zangetsuova pravá podoba je ve formě dospělého muže. Zangetsu je vykreslen jako tichý a moudrý a snaží se testovat Ichiga v různých směrech, za účelem dosažení vyššího stupně jeho síly. Jeho speciální schopnost je Getsuga Tenso (doslovně "tesák měsíce přeřízne nebe"), je to vlna duševních částic vypuštěna z okraje jeho čepele. Souvisí to s jeho jménem, protože tato vlna má tvar srpku měsíce.

Bankai:
Tensa Zangetsu (Nebeský řetěz protne měsíc)
Způsobí, že jeho meč se zmenší, změní barvu na černočervenou a Ichigovo oblečení se změní a nabývá podobu toho Zangetsuova. Bankai způsobí, že se jeho duševní tlak stlačí do čepele. Díky tomuto nabývá nesmírnou rychlost a jeho útoky mají mnohem větší dopad.(Isshin později svého syna naučil Konečnou Getsugu Tenso, která dokázala porazit Aizena, avšak po jejím použití Ichigo nadobro ztratil své síly shinigami.) Nejprve musel bojovat se svým vnitřním Hollow, když ho porazil, změnil se mu vzhled a při použití techniky se mu vzezření změnil znovu.


Zajímavosti:
Když Ichigo trénoval s Kisukem Uraharou, částečně se stal Hollow. To způsobilo, že se v jeho duši objevila jeho ďábelská stránka s ohromnou silou, která převezme kontrolu nad jeho tělem, když sám Ichigo již nedokáže bojovat. Později se s pomocí Vizardů naučí ovládat hollowa v něm, tím že vyvolá svou masku Hollow. V této formě vydrží nejvíc 11 sekund, ale pak, když se dostal do Hueco Mundo, si tuto sílu značně vylepšoval. Tato maska se mu v průběhu anime mění. Později, při boji s Ulquiorrou, dokázal uvolnil úplnou Hollow formu.Názor autora:Spoiler!!:

5
Průměr: 5 (2 hlasy)