SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Shihōin Yoruichi

Shihōin Yoruichi - 四楓院 夜


jméno v originále: 四楓院 夜
datum narození: 1.ledna, ve dni nového roku
funkce: kočka, Shinigami, exkapitánka 2 divize, dříve velitelka Onmitsukidō
vztah: Shihōin Clan, Soul Society , dříve Gotei 13
výška: 156 cm
váha: 42 kg
Pokožka: Tmavá
oči: žlutá
vlasy: fialová
partneři: Kisuke Urahara
bývalí partneři: Suì-Fēng, Marenoshin Ōmaeda
Blízcí: Urahara Kisuke, Ichigo Kurosaki, Soi Fong, Ginrei Kuchiki, Yamamoto Genryuusai, Byakuya Kuchiki
operativní základny: Urahara Shop, Karakura Town
Zbraň: Zanpakutō
japponský dabér: Satsuki Yukino, Shirō Saitō (kočičí forma)
americký dabér: Wendee Lee, Terrence Stone (kočičí forma)Popis:


Yoruichi je bývalá princezna Tenshi Houban, Shihouin, který je jedním ze čtyř velkých rodů ve společenstvu duší a zároveň je to rod, který vede tajné mobilní jednotky. Už od malička se zná s Uraharou Kisukem, který se díky její pomoci stal Kapitánem 12. divize. Poté, co se Urhara stane kapitánem, chodí si k Yoruichi pro rady. Urahara se ale Soi Fong (ochránce Yoruichi) nezamlouvá a tak ho Soi celé dny sleduje a zapisuje si všechny věci, které Urahara udělal nebo řekl a potom je předává Yoruichi. Ale ta se s ním stále přátelí.


V prvních dílech se objevuje jako kočka s mužským hlasem. Po boji Ichiga a Kenpachi se proměnila do své pravé podoby a od té doby je už k vidění pouze v ní. Yoruichi je velice krasná a bojeschopná. Je také bývalý kapitán 2.divize a učitelkou Soi Fong, která k ni vzhlíží a spolu tvoří dokonalý bojový pár.


Pokud si myslíte, že měla Yoruichi těžký život, tak se mýlíte. Už jako malá se učila bojovat a postupem času sílila. Je také držitelkou přezdívky "Bohyně Blesků", kterou si získala tím, že má nejdelší tak zvaný "Bleskový krok" (nejrychlejší způsob pohybu).


Yoruichi se později stala kapitánkou 2. divize, která od té doby vede tajné mobilní jednotky (stejně jako její rod). Současná kapitánka je Soi Fong, která sehrála velice důležitou roli v jejím životě . I přestože to Yoruichi nechtěla, Soi Fong ji oslovovala velice formálně. Soi Fong také tvrdě pracovala a zdokonalovala se, aby byla schopná ochránit Yoruichi, protože její klan existuje, aby ji ochraňoval (o což se Soi Fong snaží ze všech sil). Yoruichi se jí pokouší pomáhat a radí jí, přičemž Soi Fong má pocit, že si to nezaslouží a stále se bojí pokárání.


Později, když se náhodou dostane Urahara k "Hollouw" tehdejšího kapitána Hiraka a ostatních Shinigami tvořící skupinu "Vizards", (kterou vytvořil tehdejší více kapitán 5. divize Aizen Sousuke) je to právě Yoruichi, která zachrání Uraharu i tehdejšího kapitána Kidou (divize Tessaie), přestože těla zhollouwizovaných kapitánů byla nalezena v technické laboratoři 12. divize, u které byl Urahara kapitánem.
V současnosti je Yoruichi většinou v podobě kočky. Můžeme ji vidět v obchodu Urahara, který založil společně s Tessaiem a Yoruichi, kam se uchýlila.
Když Yoruichi utekla, Soi Fong cítila zášť a chtěla se pomstít. Při záchraně Rukii se k tomu konečně dostala. Byla blízko k samotnému zabití, ale nakonec jí Yoruichi porazila pomocí Shunka a od té doby jsou mezi nimi vztahy jako dříve. Ovšem nyní Soi Fong není už tolik formální.Zajímavosti / Schopnosti / Techniky:


Zanpakutou:
Shikai: neznámý
Bankai: neznámýNázor autora:Spoiler!!:

4.8
Průměr: 4.8 (5 hlasů)