SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Kenpachi Zaraki

Zaraki Kenpachi - 更木 剣八


jméno v originále: 更木 剣八
datum narození: 19. listopadu
funkce: Shinigami, kapitán 11 divize
vztah: Gotei 13, Soul Society
výška: 202 cm
váha: 108 kg
oči: hnědé
vlasy: černé
partneři: Yachiru Kusajishi
operativní základny: Seireitei, Soul Society
Zbraň: Zanpakutō
japponský dabér: Fumihiko Tachiki
americký dabér: David Lodge (Ep 20-243), Patrick Seitz (Ep 244+)Popis:


O Kenpachim se ví velmi málo. Je nelítostný, mocný, divoký a děsivý. Kapitán jedenácté divize bojuje jen sám pro sebe a jeho jedinou starostí je stát se ještě mocnějším, než je. I když nezná jméno svého meče, neznamená to, že by se jeho moc měla brát na lehkou váhu. Jeho podivuhodná duchovní moc je víc než dostatečná, aby byl hoden člena Gotei 13. Během příběhu Zaraki projevuje zálibu v boji. Bojování je pro něj vším: čím silnější je jeho protivník, tím větší bude boj zábava. Dokonce i když hrozí nebezpečí, že zemře v boji, Zaraki se nikdy nevzdá.


Zaraki nosí normální shinigamskou róbu, přes kterou mu vlaje jeho kapitánský plášť jedenácté divize. Vlasy má ztužené do špiček, na které si nasazuje rolničky, aby dal nepříteli možnost ho porazit, když na něj jde zezadu. Podle něho je pak snazší slyšet ho přicházet. Jeho oční páska pohlcuje jeho duchovní moc, protože ta je tak obrovská, že ji nedokáže ovládat.


I když je Zaraki děsivým kapitánem, stará se o svoji divizi dobře. Vždy je připraven pomoci jejím členům, když je toho zapotřebí, jako například, když Mayuri, kapitán dvanácté divize, napadne Madarame Ikkaku, Zaraki v té chvíli zastaví Mayuriho a zachrání tím Ikkaku.
Yachiru, jeho zástupkyně, a Zaraki vypadají, že je k sobě navzájem váže silné pouto. Setkali se ještě předtím, než se Zaraki stal členem Gotei 13. I když to vypadá, že jejich charaktery jsou navzájem opačné, vycházejí spolu dobře. Yachiru má ve zvyku říkat Kenpachimu Ken-chan ,ale jemu to nevadí.Zajímavosti / Schopnosti / Techniky:


Zanpakutou:
Shikai: Nozarashi
Bankai: Žádný
Jako jediný z kapitánů nezná Kenpachi jméno svého meče. Spoléhá jen na svoji hrubou sílu.______________________________________________________________

ááááááájem....SMILEY PIG ....chňo chňo

I LOVE UCHIHA SASUKE

5
Průměr: 5 (1 hlas)