SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Akashiya Moka - Rosario vampire

Akashiya Moka - 赤夜 萌香:


jméno v originále: 赤夜 萌香
datum narození: 11.května
pohlaví: žena
věk: 15
druh: démon třídy S-upír
fobie: voda
příbuzní: Akasha Bloodrive(matka), Issa Shuzen(otec), Akasha loodriver(sestra), Kokoa Shuzen(sestra), Akua Shuzen(sestra)
přátelé: Tsukune Aono, Kurumu Kurono, Shirayuki Mizore, Yukari Sendo a Ruby Tojo
postavení: členka novinářského klubu
vlasy: růžové, stříbrné(v proměně)
oči: zelené, rudé(v proměně)
klan: Akashiya
karma: neutrální
osobnost: milá, hodně citlivá, roztomilá
záliby: sání Tsukuneho krve
mangaka: Akihisa Ikeda
japponský dabér: Nana Mizuki
americký dabér: Alexis TiptonPopis:


Moka je středoškolák na akademii Youkai (škole pro démony). Při cestě do školy se setká s Aono Tsukunem, kterému pije jeho krev. Tsukune se stane jejím prvním přítelem, i přesto, že je člověk, které Moka nenávidí, kvůli tomu, že se jí na její staré škole posmívali. Myslím, že Moka chová jisté city k Tsukunemu, stejně jako ostatní dívky (Kurumu Kurono, Shirayuki Mizore, Yukari Sendo a Ruby Tojo).


Má dlouhé růžové vlasy po pas a smaragdově zelené oči. Když se ovšem probudí "druhá Moka" její vlasy se přemění na zářivě stříbrné a oči na krvavě rudé. Má tři sestry. Dvě starší a jednu mladší, která nenávidí slabou Moku, za to ale miluje "druhou Moku", se kterou si v dětství hrávala, a s kterou bojovala. Moka má milou povahu a je pilná studentka. Ovšem "druhá Moka" je přesný opak.


Moka je upír, jenž je jedním z nejsilnějších démonů. Nosí na své hrudi růženec, ve tvaru kříže s rudým diamantem uprostřed, který zapečeťuje Močinu pravou sílu. Moka si růženec sama sundat nemůže, ale Tsukune ano. Jakmile je růženec sundán z její hrudi, upíři krev uvnitř Moky se probudí a vyjde na povrch. Tehdy, se z Moky stane démon třídy S, hrůzostrašný upír s neuvěřitelnou silou, který chrání Tsukuneho, jež růženec strhl.Zajímavosti / Schopnosti / Techniky:


....................................Spoiler!!:

3.5
Průměr: 3.5 (2 hlasy)