SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Ciel Phantomhive


(シエル ファントムハイヴ, Shieru Fantomuhaivu)

Info:
Rasa: Člověk
Pohlaví: mužské
Věk: 12-13
Oči: modré
Vlasy: chromově modré
Výška: 152 cm, 158 cm
Nevýhody: Oslabení pravé nohy
Jap.Dabér: Maaya Sakamoto

Popis:
Cielovi je třináct let. Po smrti rodičů převzal rodinou firmu a stal se hlavou rodu Phantomhiveů.
Tento rod patří mezi královské. Pomáhají britské královně s případy vražd atd. Když si s nimi Scotland yard neví rady, jsou takzvaní 'královnini hlídací psi'.
Ciel má snoubenku Elizabeth, když byli jěště děti moc si rozuměli, ale po smrti svých rodičů a vyhoření rodiného sídla (bylo mu tehdy 10, ten den měl zrovna narozeniny) se Ciel změnil. Od té doby se už nikdy nesmál a stal se z něj rozmazlený spratek.
Hodně se sobě oddálili ale stejně se mají pořád navzájem rádi. Po tom požáru před třemi lety byl Ciel odvlečen pryč, a prodán jako otrok.
Proto má na zádech vypálený zvláštní symbol. Byl na dně a tak uzavřel faustovskou smlouvu s démonem jménem Sebastian Michaelis a tak vznikl kontrakt. Následně se Cielovi na pravém oku udělal stejný pentagram,jako Sebastianovi na ruce. Na jeho zaktytí nosí přes oko černou pásku. Sebastian se pak stal Cielovým věrným sluhou a komorníkem, pomohl mu rekonstuovat rodiné sídlo.
S jeho pomocí se stal Ciel Phantomhive znovu vznešenou osobou. Ale za Sebastianovy slušby musí zaplatit svou duší...

5
Průměr: 5 (10 hlasů)