SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Popis

Kaleido star

Anglický název: Kaleido star
Originál japonský přepis: カレイドスタ
Typ anime: TV seriál (51 episod+ 2 OAV)
Žánr: Komedie, drama, fantazy, romance
Režie: Junichi Sato
Produkce: Gonzo Digimation, G&G Entertainment
uveřejnila ho televize Tokyo TV
Rok vydání: 2003-2004

Kaleido Star je příběh o jednom velkém snu. O jednom velkém snu, který se může splnit. Hlavní hrdinkou je šestnáctiletá dívka Sora Naegino, která přijela až z Japonska, aby si v Americe splnila svůj sen. Jejím snem je stát se největší hvězdou cirkusu Kaleido Stage. Tady nejlepší akrobaté světa předvádí své umění a snaží se potěšit obecenstvo nádhernými představeními. Tady by Sora chtěla pracovat. Jenže největší hvězdou Kaleido Stage je Layla Hamilton a když Sora přijde pozdě na konkurz, Layla ji vyhodí. Sora se sice nakonec do Kaleido Stage dostane, ale čeká ji moc práce. Bude muset dokazovat Layle, že má na to stát se hvězdou jako ona. Brzy zjistíme, že ačkoli se Soře některé věci nedaří, má velký talent. Důkazem je, že Sora vidí Kejklíře. Kejklíř je duch jeviště a pokud ho někdo vidí, je vyvolený jevištěm a může předvést legendární číslo. Sora má navíc velký dar. Dovede si získávat lidi. Svou pílí a skromností z ní možná bude hvězda, která předvede legendární číslo, ale zatím ji čeká moc práce. Ale naštěstí má přátele, kteří jí pomohou.

Kaleido Star je můj oblíbený seriál. Líbí se mi základní myšlenka, že když má člověk velký sen, může si ho splnit. Bude se muset hodně snažit a některé věci bude muset obětovat, ale když se nevzdá, dokáže to. Soře se sice čas od času něco nepovede, ale nevěší hlavu a snaží se, aby její výkon byl vždy co nejlepší. Jejím mottem je: Tsubasa wa Yume, Soshite Sora e. Tady je to anglicky: Wings are my dream, they'll take me to the sky. A do češtiny je to překládáno jako: Mé sny mi dávají křídla a s nimi vzlétnu ke hvězdám. Nezní to nadějně a optimisticky? Laughing out loud

Tsubasa wa yume soshite sora e ! - Mé sny mi dávají křídla a s nimi vzlétnu ke hvězdám!

Openingy :
#1: "TAKE IT SHAKE IT" by Sugar (eps 1-13)

#2: "Yakusoku no basho e" by Chihiro Yonekura (eps 14-26)

#3: "Tattoo Kiss" by r.o.r/s (eps 27-51)

Endingy:

#1: "real Identity" by Sugar (eps 1-13)

#2: "Boku wa kokoni iru" by SOPHIA (eps 14-26)

#3: "Escape" by r.o.r/s (eps 27-50)

#4: "Yakusoku no basho e" by Chihiro Yonekura with Kaleido Stars (ep 51)

______________________________________________________________

ááááááájem....SMILEY PIG ....chňo chňo

I LOVE UCHIHA SASUKE

5
Průměr: 5 (2 hlasy)