SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Kaname Kuran

Kuran Kaname - 玖蘭 枢

Jeho stáří není přesně určeno.
Pochází z čistokrevné rodiny upírů. Tudíž i on sám je pravým a nefalšovaným velmi silným upírem, který nezná slitování i když na pohled vypadá jako velmi posmutnělá osobnost.
Je studentem na Cross Akademy.
Zároveň i třídním prezidentem své noční třídy, velmi obávaný a respektovaný všemi studenty noční třídy(tedy upíry).
I přesto že je svým chvoáním velmi neústupný, chladný ke svým poddaným a celé noční třídě, tak by klidně byl schopný krvelačně zabít bez menších výčitek pokud by uznal sám za vhodné. K Yuuki je však ale vždy velmi vlídný a sladký.
Když byla Yuuki malé dítě zachránil jí život před jiným upírem.
Od té doby se o ni velmi stará, a miluje ji až romantickým způsobem. Ovšem není to jediný důvod proč Kaname na Yuuki tak lpí.

Jeho vlastnosti sou zatím ještě neddozírné. Dposud se zjistilo, že poneháme li jeho nadměrnou sílu oproti ostatním obyčeným upírům, dokáže také ovládat i telepatiky veci ve svém blízkém okolí.Jeho mo neustále stoupá na povrch, tak jako jeho velcí nepřátelé a rivalolové, kterými jsou:


"Rido-sama(kuran)" - Jeho hlavní momentálně největší nepřítel i když je to jeho předek, proti kterému se postaví společně s Yuuki.

"Zerro Kiryu" - Největší rival pokud se jedná o Kanameho největší lásku Yuuki. Ovšem i když by ho s největší chutí rozpáral na kousky, díky Yuukině lásce k Zerovi, kterého vidí skoro jako svého bratra nemůže nic dělat. Dokonce je mu nucený i několikrát pomoct.

SPOILER z anime:
V nových dílech se s Yuuki postaví svým úhlavním nepřátelům, a začnou spolu tak tvořit svou vlastní novou armádu upírů ve které Yuuki bude po dlouhém přemýšlení souhlasit s tím, že mu v tom pomůže.

SPOILER navíc(něco, co možná ještě nevíte ani z anime:
A jaká je pravda o sourozenctví Knameho a Yuuki?
Vychází najevo, že Kaname není skutečný bratr Yuuki. To protože Yuukininyho skutečého bratra už dříve Rido zabil,a vsadil do jeho těla duši jednoho ze starověkým ataké nejstarších předků rodu Kuranů. To vše Rido tenkrát uděl z jistých plánů, které mu měli tak pomoci k dosáhnutí vlastní velmoci. Ale plány se nedaří tak si Rido představoval, a vše nabírá na jiné obrátky.

______________________________________________________________

Nerada sama sebe hodnotím, protože to co si o sobě často myslíme,
ne vždy bývá pravdou.

4.923075
Průměr: 4.9 (13 hlasů)