SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Full Metal Panic


Full Metal PanicRECENZE:


Mladá dívka jménem Kagome je středoškolačka, spokojená se životem a plná síly. Jednou ale vláda zjistí, že Kagome je jedna z "Whispered" a musí ji ochránit proti zlím, kteří její "mmoc" chcou využít. Ale jak to udělat, aniž by Kagome zjistila, že ji hlídají?
Organizace Mithril na její hlídaní pošle tři "speciální vojáky". A protože nechcou, aby se Kagome něco stalo, tak i se speciálním vybavením. Jsou to velké stroje, dalo by se říci mechaničtí roboti, do kterých si voják sedne a začne je ovládat. Avšak Mithril vymyslel i jeden speciální stroj, který se dá ovládat myšlením.
Kagome bydlí však ve městě, a to by si určitě všimla, kdyby ji něco takového sledovalo. No oni to mají tak vychytané, že je dokážou udělat neviditelné!
Na jednom výletě se školou to všechno praskne, Kagome se všechno dozví a taky se dozví, kdo její nový spolužák Souske Sagara. Souske tedy potom, co se Kagome všechno dozví, zůstane s ní, aby ji ochranoval, podle rozkazu. Co všechno se stane mezi tím, co ji bude ochranovat, to se dozvíte v anime Full Metal Panic, Full Metal Panic Fumoffu( volné pokračování, dost komedie) a poslední řade Full Metal Panic The Secon Raid.
----
Napsala: RozarkaŽánry:
akční, komedie, drama, sci-fi, mecha,
vojenské, reálni roboti, školní, teroristéNa tomto webu můžete o Full Metal Panic ještě najít:


Popis
Online cz/tit
Info o postavách
Seznam dílůKde sledovat Mangu?
Na=>mangačesky

______________________________________________________________

Nerada sama sebe hodnotím, protože to co si o sobě často myslíme,
ne vždy bývá pravdou.

5
Průměr: 5 (3 hlasy)