SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Povídky NEWS!

Pecora (6.kap.) Rozchod po tom, co si mě vzal

Chtělo se mi utéct. Utéct od toho jeho divného pohledu, který mě, už od prvního okamžiku, zařazoval mezi jeho největší životní zklamání. Jako že až teď toho lituje!

Dodatek autora:: 

a ještě jeden Tongue pro dobou náladu Laughing out loud

Pecora (5.kap.) Rozchod po žhavé noci

Je mi blbě. Potím se a cítím, jak se mi v ústech hromadí sliny. Přemlouvám sám sebe a snažím se polknout, můj krk je ale stále hrozně ztuhlý nebo mi to tak alespoň přijde.

Dodatek autora:: 

po delší době jsem se k tomu dostala Tongue

HL-6.Vášeň s vůní krve

6.KAPITOLA – VÁŠEŇ S VŮNÍ KRVE

BSD: Port Mafia 4 Kapitola

Sedela na stoličke v zbrojnici naproti Dazaiovi. Práve si na obviazanú ruku zapol oceľový plát, ktorý si obviazal. Celé to zakončil tým, že si ruku uviazal cez rameno.

BSD: Port Mafia 3 Kapitola

Mesto Suribachi vystavané v krátere, ktorý vznikol výbuchom výskumného zaradenia sa stalo domovom pre zločincov, sirôtkou a bezdomovcov.

BSD: Port Mafia 2 Kapitola

Po smrti Bossa, trávila všetok svoj voľný čas v prítomnosti jeho vrahov. Istú zásluhu na tom mal aj čiernovlasý bývalý doktor, terajší Boss.

BSD: Port Mafia 1 Kapitola

V odľahlej časti mesta medzi ruinami veľkého domu stála nízka čiernovláska. Prezerala si okolie, na rozkaz sa ti s niekým mala stretnúť. Bossov stav sa zhoršil, nemyslela psychický, skôr fyzický.

Cestovanie s Crossom

Bielovláska sa prebrala na posteli v temnej miestnosti. Dvere sa otvorili. Dnu vstúpila osoba zahalená v žlto-hnedom plášti s maskou. "Ah, Karasu." Povzdychla si pre seba. Pri sebe nahmatala katanu.

Suzukaze

Čiernovláska v uniforme temného rádu bojovala proti Akumovi levelu 3. Všetci ostatný mali svojich protivníkov, nie zrovna slabých, preto sa oň musí postarať sama.

Pecora (4.kap.) To, co dluží se vším všudy

Můj nový kamarád z vyšších tříd se ani nesnažil předstírat, jak moc mu vadí moje zažité způsoby a zvyky.

Dodatek autora:: 

A to co následovalo, z pohledu blonďáka Tongue

Pecora (3.kap.) To, co mu dlužím

Vzpomínky se mi vracely bolestně a pomalu. Alkohol toho posral víc, než jsem původně čekal a tak jsem byl docela překvapený kde a hlavně s kým jsem to hrozný ráno skončil v posteli.

Dodatek autora:: 

Třetí dílek v podání princátka Tongue Budu vždy vydávat dva, jelikož spolu souvisí a mají i podobný název Tongue

HL-5.Valentýn

Yuuki seděla v lavici, vedle své přítelkyně Yori a poslouchala tichý hovor spolužaček, jen o pár lavic níž, zatímco v jejím nitru hlodala žárlivost.

BSD: Port Mafia Prológ

V skrytej temnej uličke plnej odpadov, nad mŕtvolou pokrytou čerstvou krvou, stála nízka čiernovláska. Jej krvavo zafarbené dúhovky sa vrátili do pôvodnej indigovej.

Pecora (2.kap.) Jako Walking dead

Už to bude pár let, kdy mi společnost doma dělají jen dva švábi Hiro a Miro, kteří se vůbec nestydí zajít až do takových extrémů - typu velké párty svých kamarádů,… které jistě pozvali z okolních přep

Dodatek autora:: 

Druhý dílek je z pohledu drzého blonďáka Tongue Jak ten bere celou situaci Tongue

Má láska, má touha. Proč ji ničíš Bože?

Chrám Matky boží v Paříži se hněvá, rudé plameny ze střechy sálají. Dým zahaluje modrou slunečnou oblohu. Lidé pláčou, naříkají, jejich symbol se obrací v prach.