SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Anime Fanfictions

Emperor of the Nine Towers: 2

Uprostřed gigantické místnosti se tyčil ohromný kulatý stůl, který byl vytesaný z černého lesklého kamene a uprostřed byl posetý několika velkými bledě zářícími runy.

Emperor of the Nine Towers: Pokračování kapitoli 1

Tato bytost by se dala nazvat jako inkarnace samotné smrti, bytost jehož rudé planoucí oči, které pronikali do hloubky samotné duše a sledovali vše okolo jako dravec, který skenuje svou kořist nikdy n

Emperor of the Nine Towers

Uprostřed gigantické místnosti se tyčil ohromný kulatý stůl, který byl vytesaný z černého lesklého kamene a uprostřed byl posetý několika velkými bledě zářícími runy.

Proč?

Letní den, sluníčko příjemně hřálo a ve vzduchu byla cítit vůně právě rozkvetlých sakur.

Dodatek autora:: 

Jashinisté, vyznavači SasuNaru i vy ostatní. Iruka sensei dostal od Kakashiho senseie cihlou po hlavě,...
a vida... teď si můžete přečíst, co z toho vzniklo XD

HL-8.Pochybnosti

Už téměř celý týden Zero trávil noci v upíří ubytovně. Dlouhé hodiny se on a krásný upír mazlili a navzájem se přiváděli k šílenství, provázejícím jejich rozkoš.

HL-6.Vášeň s vůní krve

6.KAPITOLA – VÁŠEŇ S VŮNÍ KRVE

BSD: Port Mafia 4 Kapitola

Sedela na stoličke v zbrojnici naproti Dazaiovi. Práve si na obviazanú ruku zapol oceľový plát, ktorý si obviazal. Celé to zakončil tým, že si ruku uviazal cez rameno.

BSD: Port Mafia 3 Kapitola

Mesto Suribachi vystavané v krátere, ktorý vznikol výbuchom výskumného zaradenia sa stalo domovom pre zločincov, sirôtkou a bezdomovcov.

BSD: Port Mafia 2 Kapitola

Po smrti Bossa, trávila všetok svoj voľný čas v prítomnosti jeho vrahov. Istú zásluhu na tom mal aj čiernovlasý bývalý doktor, terajší Boss.

Syndikovat obsah