SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Mello

Pravé jméno: Mihael Keehl
narozen: 13. prosince 1989.

O Mellovi se NPA dozvídá poté, co unese ředitele japonské policie. Stejně jako Near si myslí, že Kira je mezi NPA, a chce získat Death Note. Od ředitele se nic nedozví, a ten je navíc zabit Kirou. Když to nejde silou, půjde to větší silou, a Mello unáší dceru Sorchira Yagamiho a sestru Lighta - Sayu. Výkupné je jasné - chce Death Note, kterou má k dispozici NPA.

Mello je v mnoha ohledech úplný opak L a Neara. Nechává se unášet emocemi a často se vrhá do akce, aniž by promyslel následky. Unesl Sayu a ředitele, víceméně zapříčinil smrt svého nejlepšího přítele ( "Matte, nikdy mně nenapadlo že by tě zabili...je mi to tak líto..." - Chapter 99 ) a vyhodil pod sebou dům do povětří. Jeho pontánní chování mu ale občas dává i náskok před Nearem, dokáže si vytvořit přátele, které může dál využít ( Matt, Hal Ridner). Známá je jeho závislost na čokoládě, díky které ho také Near identifikoval jako únosce Sayu.

______________________________________________________________

ááááááájem....SMILEY PIG ....chňo chňo

I LOVE UCHIHA SASUKE

4.75
Průměr: 4.8 (4 hlasy)