SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Popis

Úvod k Elfen Lied

Zde je hlavní hrdinka..má ale rozdvojenou osobnost...ta vlevo, poznáte od pohledu ty zlé myšlenky, je Lucy a ta v pravo, milejší, která se později naučí pouze velmi málo slovíček..to je Nyuu.

Recenze:

Na Zemi se začíná objevovat vývojový stupeň člověka, který by svými schopnostmi momentální lidstvo během několika málo let eliminoval. Byl nazván Diclonius. Diclonius se od normálního člověka liší zvláštními výrůstky na spánkovém laloku, které mu umožòují ovládat jakési neviditelné ruce (vektory) obrovské síly a rychlosti. Kromě toho je schopen vkládat svou DNA do lidí a ta se pak přenáší na jejich potomky.Lidstvo se samozřejmě nemíní jen tak vzdát, a vzniká ústav, kde se začíná ono "onemocnění" zkoumat a kde jsou eliminováni přebyteční dicloniové. Z takového zařízení se podaří uprchnout jedné z nejsilnějších dicloniů vůbec, hlavní hrdince anime Lucy. Po velmi krvavém střetnutí s ochrankou ústavu se setkává s Koutou a do něj zamilovanou sestřenicí Yukou, ale z bývalé nelítostné vražedkyně se najednou stává naivní dívka bez schopnosti mluvit...něco jako Chii z Chobits.

Toto anime se mi moc líbilo když se koukáte na Nyuu neřekli byste že je to ta hrozná Lucy...ta chodící a nemilosrdná vražedkyně...Jsou chvíle kdy se koukáte na nemotornou Nyuu a jsou chvíle kdy se koukáte na utržené končetiny a litry stříkající krve....

V prvních dílech se vám může hlavní hrdinka i hnusit , že jen tak utrhne kolemjdoucí nevinné dívce hlavu...,ale po pár dílech vám to tak až tak zvláštní nepřijde...zvjistíte že měla důvod nenávidět lidi..prostě...

je to pěkné anime a doporučuji vám ho zkouknout.

Název anime - japonsky: Elfen Lied

Název anime česky : Elfí píseň

Autoři: Okamoto Lynn

Počet dílů : 13

OVA, filmy: 1 OVA díl - epizoda 10,5

Délka jednoho dílu: 25 minut

Rok vydání mangy: 2002

Vydavatel: Shueisha

Režisér : Kanbe Mamoru

Rok vydání : 2004

Studio: Genco, VAP

Žánr : komedie , drama , ecchi , horror , sci-fi , super power

______________________________________________________________

ááááááájem....SMILEY PIG ....chňo chňo

I LOVE UCHIHA SASUKE

5
Průměr: 5 (10 hlasů)