SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
A-ou

A-ou

Třída: S

Věk: 19

Pohlaví: muž

Partner: Un-ou

Loď: Salyut

Strážný Robot: Ganador

Schopnost: Zesilovač

I když to tak nevypadá, A-ou se řídí jen vlastním vnímáním spravedlnosti. Nikdy nesplnil rozkaz, který se mu zdál nesprávný. Rád mluví hlubokými filozofickými slovy, takže občas lidé kolem nerozumí, co měl vlastně na mysli.

Svého partnera A-ou znal dlouho předtím, než se připojil ke GOTTu. Klidní a volní, A-ou a Un-ou, se řídí podle jakéhosi vlastního zvláštního morálního kódu, takže se na první pohled zdá, že ti dva jsou opravdu podivný pár. Ve skutečnosti si toho A-ou a Un-ou už hodně prošli a mnohokrát se už dívali do tváře smrti. Tak se mezi nimi vytvořilo velmi silné pouto.

A-ou má oči, které vidí naprosto všechno. Když používá svou schopnost "Zesilovač," oči mu září rudě. Tomuto jevu se říká "super-vize" a umožňuje A-ou vidět různé druhy živoucí energie. Tuto energii pak může třeba využít, aby se fyzicky posílil. Díky fyzické podobnosti mezi A-ou a Un-ou, tihle dva můžou sdílet své dovednosti.

______________________________________________________________

ááááááájem....SMILEY PIG ....chňo chňo

I LOVE UCHIHA SASUKE

5
Průměr: 5 (1 hlas)