SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Karin

Epizod
24
Vydáno
2005 - 2006

Karin JE takové " Normální " šesnáctileté devče. Chodí do školy, ma pár kamarádek, a pracuje v restauaci. Tam končí její normálnost... Karin je totiž upírka, stejně jako celá její rodina :
Matka Carrera
otec Henry
starší bratr Ren
mladší sestra Anju.
Karin ale neni normální upír. Namísto toho, aby krev pila, tak ji produkuje ve velkém množství jednou do měsíce tím, že někoho kousne, a stříkne do něj svou krev. Jinak se v ní nahromadí natolik, že jí včechna vystříkne nosem ven.

Být "neupír" ji poskytuje i určité výhody :
Může chodit na slunci, jíst normální jídlo.
Je tu ale i nevýhoda :
když někoho kousne, neumí po sobě zamést stopy, ( vymazat paměť ), takže s ní musí chodit její mladší sestra, aby po ní uklízela ( u Anju se totiž ještě neoběvili upírské instinkty ).
Vsechno by bylo v pořádku, ale jednoho krásného slunečného dne příjde do školy nový student Kenta Usui, ke kterému bude mít Karin skutečně blízko, začne se jí enormě tvořit krev... Jednou na školní chodbě z ní vystříkne krev před Kentem, který jí nakonec pomůže vsechno uklidit ...

Doma se až po čase zeptá ( většinou se neptá protože, jak řekla, kvůli " Ponížení ") zjistí, že může mít chuť kekrvi (má totiž ráda krev nešťastných lidí). Jakmile to zjistí, brzy na to v parku pokouše jednu velmi nešťastnou ženu. Jenže ta žena je matka onoho Kenta Usuie. Kenta ji jednou v parku odchytí, uzavřou Spolu dohodu ( dokonce si ho pozvou její rodiče domů, což není zvykem. Ještě u nich doma totiž nebyl žádný člověk ...!) Takže Kenta Má Karin chránit pres den, kdyby se v ní " zbouřila krev " s tím, že nikomu o tom, že je Karin upír nepoví!

4.785715
Průměr: 4.8 (14 hlasů)