SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Kaleido star


Recenze
Sora je mladá dívka a už od malička zbožňuje Kaleido Star. Kaleido Star je slavné místo, kde se provádějí úchvatná představení s akrobatickými prvky. Představení mají děj a hraje se podle scénáře a tedy hlavní věcí co přivádí diváky, jsou právě ty akrobatická čísla, až při nich někdy běží mráz po zádech. Většina představení jsou skoro dokonalá a Kaleido Star si tím získalo velkou popularitu.

Sora jednoho dne odjela z Japonska do Ameriky a dostala se mezi nováčky, kde se seznámí s dalšími akrobatky Miou a Anou.Obě dvě nemají ze začátku Soru rádi,ale později si uvědomí jaká je a jak moc se snaží,aby zůstala v Kaleido star,tím ji začnou obdivovat. V tu dobu je největší hvězda v Kaleido Star Layla Hamilton a kde kdo si přeje sní vystupovat na jevišti. Sora ze začátku dělá nepříjemné práce, ale vždy se do ní opře jako by to mělo bej to poslední co udělá. Sice jí často klesne sebevědomí, ale vždy, a to je dobře, se dokáže naladit a všechnu práci dělá s nadšením. Její první velké představení rozjelo její kariéru. Sora poprvé na jevišti vystupovala,když omylem zranila jednu členku souboru a šéf Kaleido star nařídil Soře,aby to za ní vzala.Ze začátku Sora byla naprosto mimo a kazila to jak jen mohla,ale uvědomila si,že je to její šance a nakonec se ji to povedlo,i když na konci málem spadla.Začala pomalu stoupat, zlepšovala se a byla blíž a blíž svému snu. Ano, občas udělala pořádnou kravinu, ale při které se spíše zasmějete a občas si Sora dokonce vezme do hlavy, že skončí a odjede, ale vždy ji něco nebo ona sama, donutí se vrátit a pokračovat. Dostala se dost vysoko, aby se stala dobrou partnerkou Layly a mohla sní vystupovat a nakonec se pokusí s Laylou o Legendární číslo (jak dopadne, se musíte podívat samy).

Když Layla odejde z Kaleido Star, přijmou jinou hvězdu Leona Oswalda a přijde i nový nepřítel,který se bude snažit Soru potopit a za každou cenu se bude snažit být nejlepším. (jen jako kdo bude lepší na jevišti).

-------------------------------------------------------------------------------
Popis od Rybička:
Kaleido Star je příběh o jednom velkém snu.
Na jednom umělém ostrově v New Yorku se nachází obrovský přeslavný cirkus, na jehož představení se schází lidé z celého světa.
Říká se mu Kaleido Stage a pracují tam ti nejzkušenější, nejtalentovanější a nejobratnější artisti.
Sora Naegino 15 letá japonka přijela do New Yorku, aby se stala jedním ze akrobatů v tomto cirkuse.
Je to mladá dívka a už od malička zbožňuje Kaleido Star.
Kaleido Star je slavné místo, kde se provádějí úchvatná představení s akrobatickými prvky.
Představení mají děj a hraje se podle scénáře a tedy hlavní věcí co přivádí diváky, jsou právě ty akrobatická čísla, až při nich někdy běží mráz po zádech.
Sora se rozhodne jít na konkurz, ale poté co přijde pozdě jí Layla Hamilton (nejlepší z nejlepších) vyhodí.
Nakonec se přece jen do Kaleido stage dostane, ale bude muset všem a hlavně Layle dokázat co v ní skutečně je,
a že není tak k zahození jak se z počátku zdálo. A tady začínají ty ohromné akrobatické kousky, na které se můžete těšit pouze s tímto anime Wink
-------------------------------------------------------------------------------

Co dál? Se podívejte samy, je to velmi dobré anime, plné napětí, štěstí i neštěstí, úspěchů a neúspěchů. A příběh dále pokračuje a je napínavější a napínavější a o to je pak lepší pocit, když se stane to co očekáváte nebo neočekáváte.

Anime, které se zdá na první pohled pro malé děti, ale není tomu tak.
Jeden velký sen doprovází tento příběh v ději, který má tímto velmi neobyčený nádech. Je to romance, je to akce, chvíle napětí a smutku. To vše doprovázející koření humoru.
JEDNOU VĚTOU: velmi zajímavé anime, které stojí za shlédnutí. Wink

Na tomto webu můžete o Kaleido star ještě najít:

Popis
Online cz/tit
Titulky ke stažení
Info o postavách
Seznam dílů

______________________________________________________________

Nerada sama sebe hodnotím, protože to co si o sobě často myslíme,
ne vždy bývá pravdou.

4.22222
Průměr: 4.2 (9 hlasů)