SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Sajin Komamura

Komamura Sajin - 狛村 左陣


jméno v originále: 狛村 左陣
datum narození: 23.srpna
funkce: Shinigami(vlkodlak), kapitán 7 divize
vztah: Soul Society
výška: 288 cm
váha: 301 kg
oči: zlatavé
vlasy: srst ryšavá
partneři: Tetsuzaemon Iba
operativní základny: Seireitei, Soul Society
Zbraň: Zanpakutō
japponský dabér: Tetsu Inada
americký dabér: Kim Strauss (Epizody 51-63), J.B. Blanc (Epizody 99+)Popis:


V Tajemný obr, jenž neustále nosí na hlavě dokonale neprůhlednou masku s otvorem pouze pro oči. Dlouho se nedozvíme, co kapitán tak křečovitě skrývá, později se však dovídáme (když Komamurovi maska při boji se Zarakim praskne), že tento muž má liščí hlavu a navíc celé jeho tělo je vlastně humanoidní liška. Komamura Sajin je vždy věrný svému přesvědčení a přátelství je pro něj nejvyšší hodnota. Když ještě nebyl shinigami, setkal se s mladým budoucím kapitánem Tousenem a stali se z nich blízcí přátelé (Tousen byl totiž jediný, kdo před "liščí nestvůrou" neutíkal - je totiž slepý). Právě díky přátelství k Tousenovi se Komamura Sajin dostane do nemalých problémů a můžu k tomu jen říci, že ho to bude docela bolet.
Nicméně kapitán 7. divize je jedním z těch, co se nijak výrazně neprojevují, během celého děje se drží spíš v pozadí.Zajímavosti / Schopnosti / Techniky:


Zanpakutou:
Shikai: Tenken
O Komamurově shikai nejsou známy žádné informace, kapitán je jedním z těch, co se s nějakým shikaiem nezdržují a jdou rovnou na bankai.
Bankai: Kokujō Tengen Myō'ō
Ten má formu obřího válečníka v jakémsi řecko/římském/jiném brnění a má takové jednoduché, snadno vyslovitelné a zapamatovatelné jméno Kokujoutengenmyouou.______________________________________________________________

ááááááájem....SMILEY PIG ....chňo chňo

I LOVE UCHIHA SASUKE

5
Průměr: 5 (2 hlasy)