SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Cesario

Cesario

Třída: C

Věk: 18

Pohlaví: muž

Partner: Viola

Loď: Phoenix

Strážný Robot: Titano

Schopnost: Driver

Vysoký, krásný, mladý... Muž s popelavě šedými vlasy a velmi rezervovanou povahou. Mluví jen málokdy. A když už mluví, tak jen velmi potichoučku. Ani jeho partnerka Viola neslyší jeho hlas moc často. Z nějakého důvodu se zkrátka Cesario vyhýbá aktu promluvy. Komunikuje buď lehkými pohyby podobnými Body Language (řeči těla) anebo tichým šeptáním. Většinou za sebe Cesario nechává rozhodovat Violu, je totiž až neuvěřitelně nerozhodný.

Cesariova speciální schopnost se nazývá "Driver." Je to velmi zvláštní typ dovednosti, protože většinou není k ničemu, když poblíž není Viola, se kterou by Cesario mohl svou sílu sloučit. Ve spojení "Kalamita" + "Driver," slouží Cesario spíše jako jakýsi generátor, z něhož Viola čerpá svou energii. Takže Viola využívá a kontroluje, co se s energií děje, a Cesario energii k tomuto procesu dodává. K sloučení svých sil se ale Viola a Cesario musí dotýkat nějakou částí těla.

Kdyby se Cesario a Viola nikdy nepotkali, jejich síla by nejspíše zůstala neobjevena a ani jeden z nich by teď nebyl ES-členem. Je to dvojice s kombinovatelnými schopnostmi, jakých je ve vesmíru málo. Naštěstí pro ně, jako sourozenci se nemuseli příliš dlouho hledat...

______________________________________________________________

ááááááájem....SMILEY PIG ....chňo chňo

I LOVE UCHIHA SASUKE

5
Průměr: 5 (2 hlasy)