SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Lavi


ラビ
Výška: 177 cm
Váha: 68 kg
Narozeniny: 10. srpna (Jeho znamení je lev)
Věk: 18
Krevní skupina: O

O Lavim:
Lavi je veselý, mladý exorcista, který ovšem není pouze exorcista, ale také učedník bookmana. Jeho pravé jméno je neznámé, nyní má 49. přezdívku, svého skutečného jména se vzdal ve chvíli, kdy se rozhodl odejít s Bookmanem. Být bookmanem znamená, že musí zaznamenávat historii celého světa a hlavně všech různých válek, které se kde odehrávají. Nyní s dědou zaznamenávají válku mezi Earlem a Temným řádem. Bookman také nesmí zůstávat dlouho na jednom místě, aby si nevytvořil s nikým nějaký hlubší vztah. Ovšem tato válka se odehrává už opravdu dlouho, a Lavi začíná být mírně zaujatý a přestává mít neutrální pohled na válku, který by jako bookman měl mít.
Rád si dělá ze všech legraci a má rád zábavu. Dokonce rozdává různé přezdívky, jako například Krorymu říká "Kuro-chan", a akumě, kterou potkali na jejich cestě do Eda (nyní Tokyo) "Chomesuke", protože vydávala stále zvuk "cho".

Jeho innocence (zbraň):
Jeho zbraň je velké kladivo, které umí vyvolat různé pečeti podle elementů. Nejčastěji používá "Hi Ban", což je ohnivá pečeť. Vyvolá různé plamenné útoky. Jeho zbraň se jmenuje Tessei (鉄槌), ale přezdívá ji Ozuchi Kozuchi (大槌小槌 - malé velké kladivo). Kromě různých pečetí se umí toto kladivo zvětšit dle potřeby, nebo protáhnout. Jeho váha ho nijak nerozháže, protože jako člověk, který je s ním kompatibilní, mu váha absolutně nevadí, je to pro něj pořád stejné.

______________________________________________________________


Děsivé, není-liž? XD
A zde moje fanfikce^^

4.846155
Průměr: 4.8 (13 hlasů)