SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Kiddy Grade

Recenze
Doba pokročila a svět se změnil.
Dokonce se nezměnil jenom svět ale mění se dění v celém vesmíru. Obydlená není jen jedna planeta, ale hned několik v různých galaxiích po celém vesmíru.
Každá planeta má svá práva a zákony a planety mezi sebou komunikují cestovním ruchem i obchody. A právě proto vznikla unie G.O.T.T., která dohlíží na pořádek obchodů. V případě že se pravidla obchodů poruší, mohlo by dojít k problémům celého vesmíru.

G.O.T.T zaměstnává ES členy, kteří mají za úkol dohlížet na toto dění. ES členové se dělí do skupin, označující jedno písmeno, podle jejich schopností a síly.
Mezi ES členy patří dvě hlavní posty, kolem kterých se celí seriál točí, Lumiere a Eclair. Neoddělně patří k sobě jako malý tým i když povahově jsou odlišné, ale mají stejný cíl.

Je anime , které nás zde svým dějem víceméně vyvádí ze sféry bojových umění a také reálného času našeho dění. Je to anime založené na třech žánrech , kterými jsou Drama, Akční , a jako nejhlavnějším bodem, podle kterého je stvořen celý děj i s prostředím je Sci-fi.
Ano hádáte správně....žádné kung-fu, ani nijové, ale reálný svět,... no spíše budoucnost.
Na první pohled velmi nevynný, a možná byjste řekli že i příliš dětský, ale řeknu jen jedno.... nechte se prvním dojmem oklamat Wink [/]

Na tomto webu můžete o Kiddy Grade ještě najít:

Popis
Titulky ke stažení
Online cz/tit
Obrazovou galerii - vytváří se
Info o postavách
Seznam dílů


Kde najdu titulky?
Pokud chcete titulky a hardsuby, tak je najdete u nás => ZDE

Kde najdu mangu?
Ten, kdo by měl zájem o tuto mangu nalezne ji zde v aj jazyce => Mangafox

______________________________________________________________

Nerada sama sebe hodnotím, protože to co si o sobě často myslíme,
ne vždy bývá pravdou.

0