SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
L

L je jednoznačně nejzajímavější postava z Death Note. Prvních deset dílů schovává tvář za starobylým písmenem L a komunikuje přes zástupce Watariho, aby nám v jedenáctém(v případě anime šestém) díle vyrazil dech svým...velmi neobyčejným zjevem.

O L by se dalo napsat spousta věcí, vezmu tedy nejstručnější charakteristiku:

O Kirův případ se začne zajímat poté, co ho o spolupráci požádá Interpol. Okamžitě usoudí že Kira se nachází v Japonsku, a během několika dnů vydedukuje i region, kde se Kira nachází (perfektní scéna "televizního duelu" z chapteru 2).
Začne spolupracovat s vyetřovacím týmem NPA na dopadení Kiry a brzy se zúží okruh podezřlých na několik jedinců. L od začátku podezírá Lighta, i přes to ho však přijme do týmu.
"Upřímně, rád bych tě měl v týmu, i pokud jsi Kira." - Ryuzaki

- Vystupuje pod jmény L, Ryuzaki, Ryuga Hideki a mnoha dalšími, jeho pravé jméno je L Lawliet.
- V době vyšetřování je mu 24 let.
- L je dokonalý prototyp šíleného génia. Jeho chování občas vyvádí z míry všechny kolem něj. Jeho averze vůči nošení ponožek je známá, stejně jako jeho styl sezení - obě nohy nacpané pod bradou (tohle se může zdát jako nesmyslná informace, ale mezi anime fanoušky je jeho styl kultovní). On sám prohlašuje, že pokud sedí jako normální lidé, jeho uvažovací schopnost klesá o 40%.
- L obyvkle nikomu nevěří, snad s výjmkou Watariho. Watari je obecně jediný člověk, u kterého můžeme říci, že k němu má L něco jako citový vztah.
- L má neuvěřitelnou slabost pro sladké. V manze je velmi málo okamžiků, kdy ho vidíme bez jídla.
- Na světě jsou pokdle autorů DN tři nejlepší detektivové - L, Danuve a Erald Coil. To všechno jsou přezdívky pro L.
- Jedna z jeho nejznámějších frází- "Kira je dětinský a nerad prohrává. Já jsem taky dětinský a nerad prohrávám,proto mu rozumím." - ho vystihuje naprosto dokonale.

______________________________________________________________

ááááááájem....SMILEY PIG ....chňo chňo

I LOVE UCHIHA SASUKE

4.772725
Průměr: 4.8 (22 hlasy)