SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Ichimaru Gin

Ichimaru Gin - 市丸 ギン


jméno v originále: 市丸 ギン
datum narození: 10.září
funkce: Shinigami, exkapitán 3 divize, exzástupce 5 divize
vztah: Gotei 13, Soul Society, Sōsuke Aizen
výška: 185 cm
váha: 69 kg
oči: vždycky zavřené ^^
vlasy: šedá, přestože má nejspíš představovat stříbrnou
bývalí partneři: Izuru Kira, Kaname Tōsen, Sōsuke Aizen
operativní základny: Las Noches, Hueco Mundo
Zbraň: Zanpakutō
japponský dabér: Kōji Yusa
americký dabér: Doug ErholtzPopis:


Ichimaru Gin je kapitán třetí divize. Poprvé se s ním setkáváme, když Ichigo a jeho přátelé přijdou do Soul Society a snaží se dostat skrz jednu z hlavních bran. Je to jeden z nejrozporuplnejších kapitánů kvůli jeho zásahu proti strážnému (naštěstí, díky Ichigovým reflexům, nikdo nezemřel…). Je to vysoký, poměrně dobře vypadající muž se stále zavřenýma očima a podezřelým úsměvem (díky němuž byl Ichigem pojmenován liščí tvář). Stejně jako většina kapitánů v Soul Society, Gin má zvláštní minulost, ne příliš spojenou se šlechtou. V určitém smyslu můžeme říct, ze on a Rangiku si byli velmi blízcí, jako děti byli dobří přátelé. Nicméně, Ichimaru se jeví jako introvert, který nedůvěřuje nikomu kromě Aizena a Rangiku. Z nějakého důvodu se příliš nestará o rozkazy a nesnaží se je plnit. To je jeden z důvodů, proč se vždycky pře s ostatními členy Gotei 13. Někdy se ani neobtěžuje bojovat v plné síle (je natolik hloupý, nebo má neomezenou moc – to nikdo neví), jako například když bojoval s Hitsugayou. Vždycky je optimistický, co se jeho schopností týče, a když dojde k souboji, nikdy se příliš nestará o to, co se stane jeho obětem. Jediná osoba, která je schopna ho zastavit, je Rangiku.


Když Ichimaru je jeden z nejvlivnějších kapitánů v Soul Society, i on musí někoho respektovat. Tím člověkem je kapitán Aizen Sousuke, který býval Ginovým kapitánem, když se Ichimaru učil používat své schopnosti. Protože Aizen je hlavní záporný charakter v druhé sérii Bleache, Ichimaru, ačkoliv se snaží sledovat cestu za neomezenou mocí, je k němu nějakým způsobem připoután. Ne, že by Ichimaru byl dokonale zápornou postavou nebo dokonale kladnou. Plní rozkazy svého „mistra“ (mohli bychom říci, že sledují stejný cíl) a chce se stát silnějším. I když jsme nikdy nespatřili jeho pravou moc, poněvadž v bitvách používá k poražení nepřítele pouze svůj Shi kai.Zajímavosti / Schopnosti / Techniky:


Zanpakutou:
Shikai: Shinsō (Boží Kopí)
oživení - Ikorose (Zabij)
Zanpakutou se prodlužuje směrem k nepříteli a ničí vše v jeho cestě. Neexistuje způsob, kterým se dá zabránit útoku, musí se odrazit. Během útoku připomíná harpunu.
Během příběhu můžeme vidět Gina používat meč třikrát – poprvé, když se setkává s Ichigem, podruhé během souboje s Hitsugayou a naposled, když se snažil zabít Rukiu (Byakuya a Ichigo jsou jediní, kdo utržili ránu od Shinsou a přežili).
Bankai: Kamishini no YariSpoiler!!:

______________________________________________________________

ááááááájem....SMILEY PIG ....chňo chňo

I LOVE UCHIHA SASUKE

5
Průměr: 5 (3 hlasy)