SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Honey and clover - Recenze


Když jsem si kdysi přečetla, že na animaxu budou dávat nějaké anime jménem Honey and clover nevěnovala jsem tomu pozornost.
Nějaké sladké anime nemohlo vzbudit moji pozornost, a proto jsem ho odsoudila ještě dřív, než jsem si o něm vůbec něco zjistila, a to byla chyba.
Nedávno jsem se dívala na sestřih romantických scén z anime, a mezi nimi byla i jedna z Honey and clover.
Ukázka trvala sotva dvě minuty, ale při těch dvou minutách jsem se zasmála jak nikdy, tak jsem se rozhodla,
že všechno ostatní dám stranou a mrknu se na těch 24 episod - velmi dobrý nápad!

Všechno se to točí kolem skupinky studentů vysoké umělecké školy. Řekla bych, že takový hlavní vypravěč příběhu je Yuta Takemoto (nemám ho moc ráda).
První den nového semestru se snaží marně vzbudit svého sempaie Morita Shinobu (toho miluju druhej takovej charakter bych těžko hledala)
Z prvního dílu si moc nepamatuji, protože jsem měla hlavu věčně zakloněnou v neustálých záchvatech smíchu.
Jen důležité, že se tam objeví hl. hrdinka maličká, osmnáctiletá Hagu-chan, do které se jak Takemoto tak Morita zamilují (oba trochu jiným zbůsobem.
Takemoto se stane malým pejskem, který jí pronásleduje a obdivuje Morita zase všemožně "šikanuje" a celkem vtipně otravuje Hagu z něj má tiky)
Pak je tu příběh zamilované Yamady, které láska a Mayamu nepřeje, protože on je úplně pohlcen láskou k vdově o berličce.
Abych to popsala trochu jinak. Krásný, hodně humorný příběh o životě vysokoškoláků, kteří hledají práci, životní cíl, a vyhovujícího partnera.

4.92857
Průměr: 4.9 (14 hlasů)