SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Love Hina - o postavách

název: Love Hina

* Keitaro Urashima: Je mu 19 let. Věčný smolař a správce Ubytovny Hinata. Sní o tom, že se dostane na Toudai, ale bohužel už třikrát se mu to nepodařilo. Také se domnívá, že jedna z děvčat je dívka, se kterou si dal slib. Přezdívají mu „úchyl“.

* Naru Narusegawa: Patnáctiletá obyvatelka ubytovny Hinata. Ze začátku je ostře proti tomu, aby Keitaro zůstal v Ubytovně Hinata, jelikož o něm nemá dobré mínění. Nakonec v něm však najde zalíbení.

* Motoko Aoyama: Je Patnáctiletá mistryně v Kendu, japonském bojovém stylu. Pochází z rodiny s dlouhou samurajskou tradicí. Ráda cvičí bojové styly. Několikrát je použije i proti Keitarovi.

* Shinobu Maehara: Shinobu je 12 let. Stará se o chod kuchyně a umí skvěle vařit. Tajně je zamilovaná do Keitara. Často pláče, nejčastěji kvůli Keitarovi a ostatní dívky ho za to rády ztrestají.

* Mitsune „Kitsune“ Konno: Je jí 20 let a žije na volné noze. Přezdívají jí Kitsune, což znamená liška. Všechny své peníze nejčastěji prosází nebo propije a pak opilá svádí Keitara.

* Kaolla Su: Třináctiletá, nenasytná, hyperaktivní cizinka z dalekého ostrova. Má nadání na výrobu jakýchkoliv elektronických „hraček“ a jejich schovávání (nikdo nikdy netuší s čím vyrukuje a hlavně jak to bude velký). Její pokoj vypadá jako džungle. Její nejlepší kamarádka je Sára.

* Haruka Urashima: Keitarova teta. Pomáhá Keitarovi vést ubytovnu a vede letní kavárnu a čajovnu Hinata. Celou dobu, v seriálu i manze, má v puse cigaretu a její oblíbená značka je Marlboro. Zná se dobře s panem Setou.

* Noriyasu Seta : Poněkud trhlý učitel archeologie na Toudai. Nosí stále bílý plášť a v puse cigaretu. Jeho řidičské umění je lepší nekomentovat. Narusegawa ho velmi obdivuje a trochu i Keitaro. Má adoptovanou dceru Sáru.

* Sára McDougel: Adoptovaná dcera pana Sety. Je nejlepší kamarádkou Su. Je velmi hyperaktivní a ráda ztrpčuje Keitarovi život.

* Mutsumi Otohime: Mutsumi je devatenáctiletá dívka z Okinawy. Na první pohled je velmi slabá a neustále s sebou nosí meloun a závěť (pro každý případ). I když není příliš fyzicky zdatná, má velké štěstí a všechno vždy zvládne perfektně. Snaží se dostat na Toudai, ale stejně jako Keitaro už dvakrát neuspěla. Darovala Keitarovi Tamu.

* Tama: plným jménem Onsen Tamago je roztomilá želva, která žije v horkých pramenech. Byla dárek od Mutsumi pro Keitara. Je neuvěřitelně rychlá a Su si z ní chce často udělat želví polévku a její eletronické „hračky“ mají většinou za úkol s ní bojovat.

zdroj: wickipedia.org

5
Průměr: 5 (4 hlasy)