SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Urahara Kisuke

Urahara Kisuke- 浦原 喜助


jméno v originále: 浦原 喜助
datum narození: 31. prosince
funkce: Shinigami, majitel Urahara obchodu, dříve kapitán 12 divize(také Onmitsukidō, a záložní 2 divize), zakladatel S.R.D.I., velitel odborné zadržovací jednotky
vztah: Gotei 13, Soul Society, Urahara obchod, S.R.D.I.
výška: 183 cm
váha: 69 kg
oči: hnědé
vlasy: blond
partneři: Tessai Tsukabishi, Jinta Hanakari, Ururu Tsumugiya, Yoruichi Shihōin
bývalí partneři: Hiyori Sarugaki, Mayuri Kurotsuchi
operativní základny: Uraharův obchod, město Karakura
Zbraň: Zanpakutō
japponský dabér: Shinichirō Miki
americký dabér: Michael Lindsay (Ep 4-214), Doug Erholtz (Ep 231+)Popis:


Tento chlapík je zpočátku velmi záhadná osoba, asi až do 45 dílu, kdy konečně začne pravda o jeho minulosti vycházet najevo, a tvůrci tohoto skvělého anime nám začnou prozrazovat jeho skutečnou identitu.
Pro mnoha z nás je Urahara z počátku celkem nevýznamná postava v pozici obchodníka se zbožím v lidském světě. Ovšem i tak je už z počátku velmi tajemný.
Svého obchodu si velmi cení, a snaží se u něj udržet co nejlepší reputaci.
Zrovna z jeho obchodu dostala Rukia modifikovanou duši "Kona", kterého vzápětí předala Ichigovi pro snadné opouštění těla.


Po několika dílech se dozvídáme, že Urahara je bývalý kapitán 12. Divize, z které z jistých důvodů odešel a stal se samotářským obchodníkem, přesto stále velmi nebezpečným a silným. Nikoliv to však není žádný záporák v tomto anime, spíše naopak.

Když přehlédneme jeho obrovskou sílu, kterou vyniká, a osobnost samu o sobě tak vážnou a silnou, je to taky velmi vtipná postava, která nás umí opravdu v těch nejméně čekaných a vážných chvílích překvapit svým komickým zachováním.


Svou skrytou tvář důkladně schovanou pod svým kloboukem sice uvidíme jen párkrát, ale v těchto případech se je už na co těšit Smile
Tato postava nás svým způsobem i zároveň provází celým seriálem, a skrze ni se dozvídáme spousty nových zajímavostí v průběhu děje.
V tomto anime od něj můžeme čekat spousty překvapení, a také i nových věcí zvratů.
Snad i vy si tuto postavičku oblíbíte mnoho dalších diváků SmileZajímavosti / Schopnosti / Techniky:


Zanpakutou:
Shikai: Benihime
Jeho zanpakutou má jméno Benihime.
Má ji neustále otevřenou a to ve tvaru hole, kterou nosí stále všude sebou. Jen málokdy ji však otevře na druhý stupeň slovy:"BENIHIME OTEVŘI SE!"
Bankai: neznámá

______________________________________________________________

Nerada sama sebe hodnotím, protože to co si o sobě často myslíme,
ne vždy bývá pravdou.

0