SLEDOVÁNÍ A STAHOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH
JE UMOŽNĚNO POUZE PŘIHLÁŠENÝM UŽIVATELŮM!V případě, že vám naše skrývací lišty s obsahy nefungují, zkontrolujte, zda-li jste přihlášeni.


Děkujeme za přečtení.
Viola

Viola

Třída: C

Věk: 9

Pohlaví: žena

Partner: Cesario

Loď: Phoenix

Strážný Robot: Titano

Schopnost: Kalamita

Nejmladší člen ES-jednotek. Její povaha je naprosto otevřená. Často oslovuje ostatní ES-členy přezdívkami, které si sama vymýšlí. Dá se říct, že povahově je to nejsilnější agent GOTTu, pokud jde o slovíčkaření a manýry. Také mluví za svého partnera Cesaria, pro jehož mlčení má pochopení a jehož nemluvnost také roztomile maskuje.

Sice patří mezi ES-členy třídy "C" stejně jako Éclair a Lumiere, ale v podstatě je o stupeň nad nimi. Její schopnost jí umožňuje manipulovat s mezimolekulovými silami a tak může předměty v molekulární bázi například slučovat. Její moc však nemůže fungovat sama. K jejím použití potřebuje i Cesariovu schopnost "Driver." Čím blíž si je se svým partnerem, tím silnější je Violina moc. Takto se mohou s Cesariem například navzájem ochraňovat, ale vždycky je tady možnost, že jeden z nich může být zasažen silou toho druhého. Možná to je důvodem, proč Cesario nemluví.

Viola má oblíbeného plyšáčka, kterému říká Dragon Papi, bez něhož často neudělá ani krok. Výškou Dragon Papi dokonce přesahuje svou majitelku. Jeho roztomilý obličejík se mění v závislosti na Violině náladě. Pokud D. Papi obsahuje nějaké zařízení, které by toto způsobovalo, není zatím známo.

______________________________________________________________

ááááááájem....SMILEY PIG ....chňo chňo

I LOVE UCHIHA SASUKE

5
Průměr: 5 (1 hlas)